Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, assignment said:

Ben i Hasan dobri, steta sto Holanda nismo videli...

 

Mislio sam da ima neku povredu, ali Jovanovic mrtav ladan rece na konferenciji da njegovom odlukom nije igrao.

  • Haha 2
Link to comment

Njegovom odlukom nije ni doveden, kao verovatno ni sva ostala pojačanja, ali Holand je baš wtf. Em bezveznjak, em imaš slične igrače već u timu.

 

Link to comment

Posle odgledane utakmice, definitivno je jasno da necemo igrati neku ulogu u ovogodisnjoj EL, ali da necemo biti ni kanta za napucavanje. Shodno tome, ja bi dao maksimalno odresene ruke Lazarevicu u napadu, a sve vise forsirao Topica, na ustrb rezultata.

Ivanović je jednostavno fizicki nedorastao za ovaj nivo takmicenja i on bi trebao polako da klizi ka kraju klupe, jer dok se nije povredio, sa Pefijem je napad i licio na nesto, sa Ivanovicem ne lici ni na sta.

Voleo bih i Ilica uskoro da vidim u malo vecoj ulozi.

Sve u svemu, dok nas nisu procitali i odbranom zatvorili (ponajvise zahvaljujuci Ivanovicu i u drugom poluvremenu potpuno pogubljenom Adamsu), ovo nije bilo toliko lose, posebno kad se uporedi sa onom preplacenom bandom stranih placenika, koji su me sinoc, ono sto sam gledao u drugom poluvremenu, do suza od smeha dovodili...

Link to comment
7 minutes ago, Drako said:

necemo igrati neku ulogu u ovogodisnjoj EL, ali da necemo biti ni kanta za napucavanje.

 

na pocetku svake sezone citam ovo

  • +1 2
Link to comment

Pa, vecina je pisala kao da ce kataklizma da nastupi posle Radonjica. Ja to sinoc ne videh.

Drako je prosle sezone prestao da gleda CZ negde cini mi se u januaru, jer me ona impotentna kosarka ne zanima mnogo. Od januara pa do kraja sezone, ne znam da li sam ukupno odgledao 10-15 utakmica, od kojih vecinu na preskoke.

Da je sinoc prvo poluvreme izgledalo kao drugo i sinoc bi odustao, prosto, revijalni mecevi me nikad nisu interesovali ako nemaju nikakvog smisla i nikakvu svrhu.

Da je sinoc Lazarevic uzeo jos 3-4 suta, pa makar ih sve promasio, da je odigrana jos neka akcija za njega, da je Topić proveo polovinu Ivanovićevog vremena na terenu, a Bentila menjao Ilić, meni bi sinocnja utakmica bila savrsena sve i da smo izgubili 20+ razlike.

 

Link to comment

Razvijas mlade i talentovane igrace, izgubis od b2b sampiona evrope 20 razlike i ti si kanta za napucavanje?

Zanimljivo razmisljanje, navijaci partizana bi posle sinoc verovatno trebali da izvrse kolektivno samospaljivanje ako bi mi sa 20-25 min Topića, 12-15 poena Lazarevića, 15-20 minuta Ilića u pristojnom izdanju i -20 razlike protiv jednog Efes-a zbezdu nazvali kantom za napucavanje.

Link to comment
55 minutes ago, Drako said:

Razvijas mlade i talentovane igrace, izgubis od b2b sampiona evrope 20 razlike i ti si kanta za napucavanje?

Zanimljivo razmisljanje, navijaci partizana bi posle sinoc verovatno trebali da izvrse kolektivno samospaljivanje ako bi mi sa 20-25 min Topića, 12-15 poena Lazarevića, 15-20 minuta Ilića u pristojnom izdanju i -20 razlike protiv jednog Efes-a zbezdu nazvali kantom za napucavanje.

 

izgubis od ekipe koja se u prvom poluvremenu nije pojavila, a ni u drugom nije odigrala bog zna sta.

ova ekipa nema ni glavu ni rep i bice pravo cudo ako ne bude poslednja na tabeli.

Link to comment

Strucnosti i smelosti u procenama nikad nije manjkalo forumu. Jes ono tim s koca i konopca, pravio ga Per...Filip, al tvrditi gde ce i sta ce, je ipak, mozda, malo prerano. Pri tome nije vrv ni zatvoren roster.
Plus novi trener, par mladih igraca koji zasluzuju sansu, ali jok, Efes je odigrao krs, trebali smo da prikoljemo, ipak smo mi neki rutineri, tempirali formu o'ma za prvo kolo, itd

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

hvala bogu da ne moram da gledam više onaj radonjin hrkljuš od košarke, sad konačno imamo napadački potentnu ekipu koja bez problema može da ubaci više od 58 poena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...