Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

6 hours ago, Milošica said:

Na Fuenlabradinom instagram profilu.

ja reko vidi loži me milošica, kad ono stvarno prenos na instagramu

 

pa jebemti svet

:isuse:

  • Haha 1
Link to comment

48:45 ht. Ne branimo ništa. Ni u piku ni individualno. Naneli ne igra. Exum i Panter igrali po 15ak minuta bogami. Mali Petrović igrao fino. Ledej najbolji, Tristan mnogo bolji od Trife. Exum uspeo da pokuša da se potuče u ovakvoj atmosferi jer ga je lik zalepio na polaganju. Dobio tehničku inače bi leteo da nije prijateljsku. Željko ga nije izvadio ni posle toga. 

 

Exum sve vreme na kecu ko što sam i pričao. Jedino je Petrović još igrao keca. 

Edited by theanswer
Link to comment

Exum je dosao sa par kila viska. Iznenadio sam se kad sam ga video u Cacku. S druge strane, Panter deluje odlicno. Smajli isto igra i prolazi isti dril kao prosle sezone. 

Ne licimo ni na sta u ove dve utakmice. Opet cemo sporo uci u sezonu, nisam siguran koliko je to pametno.

Link to comment
55 minutes ago, theanswer said:

Exum uspeo da pokuša da se potuče u ovakvoj atmosferi jer ga je lik zalepio na polaganju. Dobio tehničku inače bi leteo da nije prijateljsku. Željko ga nije izvadio ni posle toga. 

 

Exum sve vreme na kecu ko što sam i pričao. Jedino je Petrović još igrao keca. 

https://twitter.com/floresita___/status/1568330984050892800?s=21&t=sFOr7U0BdoFmP9FzL3j-wg
 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ništa bitno taj sukob exuma posle banane

 

ono što sam video do sada kod tristana je najveći pomak. večeras su mnogo falili aleksa i yam, još kad se ubaci papapetru u rotaciju ima da bude bombonica

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...