Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Jel realno da su prekinuli dodeli pehara da bi Jakovljevic izdeklamovao ovaj sns pamflet?!

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Jel realno da su prekinuli dodeli pehara da bi Jakovljevic izdeklamovao ovaj sns pamflet?!

Govnar objašnjavao koliko je vlaaast uložila u ovu titulu



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, napadaj said:

@BlackGeorge

 

Bogdanov košarkaški otac

Auuu, kakva mržnja prema Partizanu isijava iz ovog čoveka. Kakvo govno od čoveka. Srećom da nemam arene već sam na SBB, ogadio bi mi košarku, ne bih mogao da gledam. Seku slavlje, ubacuju ovog govnara koji hvali vučića. Đubre jedno odvratno!

  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Jel realno da su prekinuli dodeli pehara da bi Jakovljevic izdeklamovao ovaj sns pamflet?!

 

naravno da je realno, partijski zadatak na prvom mestu. uvek se setim one situacije kad su prekinuli basket protiv Hrvata, poslednji minut, zato što je počinjao dnevnik. to je bio jedini put u životu kad sam okretao telefon rts-a, u nameri da im jebem sto mrtvih majki preko fixnog. nisam dobio, verovatno je još milion ljudi imalo istu ideju. valjda je neko i dobio vezu.

 

sa druge strane, vrlo korektna i realna analiza Ivanovića, ovaj deo koji sam čuo.

Edited by Ted
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Jel realno da su prekinuli dodeli pehara da bi Jakovljevic izdeklamovao ovaj sns pamflet?!

 

Nisam iznenadjen uopste..

 

1 minute ago, Frank Pembleton said:


Govnar objašnjavao koliko je vlaaast uložila u ovu titulu



....shiit has hit the fan.

 

Poceo je sa ovaj rezi, pa se ispravio i rekao vlast :D

 

Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

Auuu, kakva mržnja prema Partizanu isijava iz ovog čoveka. Kakvo govno od čoveka. Srećom da nemam arene već sam na SBB, ogadio bi mi košarku, ne bih mogao da gledam. Seku slavlje, ubacuju ovog govnara koji hvali vučića. Đubre jedno odvratno!

 

Ovaj degenerik je za Anđusovu emisiju na KCN-u, ni za šta više od toga.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

 

Ovaj degenerik je za Anđusovu emisiju na KCN-u, ni za šta više od toga.

Njega je Tegi obožavao dovoditi u emisije. Njega, Gagija Nikolića i onog Matica.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, BWA said:

Na kraju pun pogodak.

Titula plus puna Arena

 Ne zna se da li smo jači na parketu ili na polju marketinga.


Marketing je osvojio sve sto se osvojiti moze ove sezone, kolega.

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...