Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

:fantom:

Odlicna sezona koja je vrlo lako mogla biti i mnogo vise od toga.
Nadam se da cemo kao i pred ovu uspeti da nadogradimo gde je to moguce i budemo makar za zero vise konkurentniji u EL, taman onoliko koliko je falilo ove godine..

Mislim da su Lesor, Papapetru i Djusa slobodni, a ne bi bilo iznenadjenje, posle sezone kakvu su imali, da ode jedan Panter/Leday/Exum trojca

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

Ok ja se vecinom zajebavam i nisam ozbiljan, al na poluvrmenu mi stvarno nije bilo svejedno. Zvezda je ozbiiiiiljna ekipa, sa odlicnim igracima.  Imali su momentum u nasoj standardnoj trecoj cetvrtini, i kad se sve uzme u obzir, sitnice su odlucivale. Svaka cast igracima obe ekipe na ponasanju.

E da, stvarno, bilo je sve sportski i pošteno! Nije ni meni bilo svejedno kada su nas stizali ali bio sam malo mirniji, JER SE IGRALO SPORTSKI !!!!!!!! Da je Zvezda dobila, čestitao bih, iskreno. Ono što je odlučilo kod njih je odlazak prerani Mitrovića iz igre i mnogo minuta Petruševa na terenu.

 

Ali Kevin Panter ! Majstooorčina !!!! :ziga: Tata !!!

 

I Naneli i Smajli su bili sjajni! :ziga: I Exum !!! :ziga: I Lesor !!! :ziga:

  • +1 2
Link to comment
On 18. 5. 2023. at 21:04, BWA said:

Sad je sasvim jasno da osvajamo ABA.

U revanšu će biti +30.

Ovakva mučenja jačaju timski duh, a to smo evidentno bili izgubili nakon Reala.

 

Trebalo nam je ovo.

Mislim, ne navijačima, nego ekipi.

 

 

:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Braco, prezivesmo! Nisam mogao da komentarisem, gledao sam sa caletom, stricem i kolegom, ispusio pola pakle, pojeo ceo golem cips, popio 2 kafe, koka kole, vodu i sad cu da se olesim. 

 

SAMPION!!!!!

  • Wub 6
Link to comment

Cestitke na Top8 i tituli u ABA, uz zelju za manje mrznje i vise kosarke u narednim sezonama na obe strane.

 

Sut vam je bio fantastican u sve 3 utakmice u Areni, steta sto su "gospoda" u sivom morali da se bespotrebno umesaju.

  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...