Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

8 minutes ago, shimpr said:

Milosica: Neka pobede juniori Partizana

Midgeta: Zar ne vidite da sam zensko, zene se ne razumeju sport, zenama je mesto u kuhinji

 

A Toni Adams?

Link to comment
14 minutes ago, shimpr said:

Dobar dan, kakva su vasa ocekivanja u vezi vecerasnje utakmice?

kralj: Nadam se ce sve proci u najboljem redu, neka pobedi bolji, neka to bude Zvezda

Filozof manijak: Ljudi sta vam je, to je samo sport. Napred Partizan

John Coltrane: Apsolutno mi je svejedno, Robija na robiju

copkillah: Ostojah limare jebi glupe limenke

Heaviside: Ruka ruci, bolji smo

Ted: ko igra

bradilko: smrt fasizmu, ziveo Partizan

shimpr: ako mozete da me spojite sa redakcijom Happy TV, zeleo bih da se prijavim da ucestvujem u emisiji Provodadzija

Konacno malo pomirljivog tona i price o kosarci.

Link to comment
23 minutes ago, shimpr said:

Dobar dan, kakva su vasa ocekivanja u vezi vecerasnje utakmice?

kralj: Nadam se ce sve proci u najboljem redu, neka pobedi bolji, neka to bude Zvezda

Filozof manijak: Ljudi sta vam je, to je samo sport. Napred Partizan

John Coltrane: Apsolutno mi je svejedno, Robija na robiju

copkillah: Ostojah limare jebi glupe limenke

Heaviside: Ruka ruci, bolji smo

Ted: ko igra

bradilko: smrt fasizmu, ziveo Partizan

shimpr: ako mozete da me spojite sa redakcijom Happy TV, zeleo bih da se prijavim da ucestvujem u emisiji Provodadzija

 

venom: Ne znam kako vam ne dosadi ovo prepucavanje oko toga ko je gori. Samo ta cinjenica valjda ukazuje na to koliko je diskusija besmislena, normalni ljudi se trude da vide ko je bolji. Ali nevezano za to je besmisleno, jer ste ionako najgore ekipe i najgori navijaci na svetu. Dovodite igrace iz Barselone i Reala, jer vam najgori covek na svetu, Vucic, daje pare, a da to ne radi odnosili bi vam koseve zbog dugova. Kad bi objektivno pogledali na stanje stvari, bili biste srecni sto uopste igrate finale, sto igrate Evroligu i na kraju krajeva sto niste ugaseni pre mnogo godina kao sto bi bilo posteno da se desilo. Sve preko toga je trebalo da bude premija, ali ne i vama. Da se to desilo, sad bi mozda imali finale u kojem bi navijaci pricali makar 10% o kosarci, a ne samo ko je koga pokrao i ostetio i ko je veci smrad od igraca. Tigrovi od papira.

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:


Naši treneri su vazda bili gospoda :fantom:
 

#nismoisti

 

 

Tačno, zato je pudlica oterala i Tomića i Alimpijevića i nije plaćala Radonjića i angažovala je Vladu Jovanovića, pa ga najurila vrlo brzo. Ti ljudi su gospoda, pudlica nije, osim među navijačima komšinice.

Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

 

 

Tačno, zato je pudlica oterala i Tomića i Alimpijevića i nije plaćala Radonjića i angažovala je Vladu Jovanovića, pa ga najurila vrlo brzo. Ti ljudi su gospoda, pudlica nije, osim među navijačima komšinice.

 

coki je za nas legenda, ne gospodin

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, napadaj said:

 

 

Tačno, zato je pudlica oterala i Tomića i Alimpijevića i nije plaćala Radonjića i angažovala je Vladu Jovanovića, pa ga najurila vrlo brzo. Ti ljudi su gospoda, pudlica nije, osim među navijačima komšinice.


Još puno da radite da postanete kao Nebojša.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...