Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

17 minutes ago, ZokiAsov said:

Sta znam meni se dopala reakcija ekipe na sva sranja pre pocetka. Hrabro su igrali bez mnogo respekta, vodili na poluvremenu. Onda su pali u drugom, sigurno ne zbog atmosfere koja i nije bila bog zna sta. Tu su nas ubili faulovi koji su dodeljeni nasim najboljim igracima. Zeljko je morao da eksperimentise i nije proslo. 

pa faulovi lesoru i smailagi nas su poremetili i naravno majmunarija u reziji covica.

fali i avramovic bas za ove

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

parola-covic-nebojsa.jpg


“Divni” ljudi na sve strane, da ogade sport. Jedino im vazno da nisu pederi…

 

Edited by Moonwalker
  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
8 minutes ago, Moonwalker said:


“Divni” ljudi na sve strane, da ogade sport. Jedino im vazno da nisu pederi…

 

ovo je citat iz "Kengura"

 

 

Edited by copkillah
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

ovo je citat iz "Kengura"

 


Tnx!

 

Zaboravila sam, no svejedno. Verovatno sam se ja dobro odvikla od i slicne atmosfere i komunikacije.


Nama su sport preuzeli ljudi sa ozbiljnim dijagnozama, kao i drzavu uostalom. Odoh u read only mode da vas ne nerviram.

 

Btw ima li neka aplikacija preko koje moze da se gleda ostatak?

 

Link to comment

Novi level jadnosti: b92 (npr, za druge ne znam) iskljucuje mogucnosti komentara za Šoneova saopstenja.

da mu ne smetaju, jadnom, cak ni ovi strogo kontrolisani.

  • +1 5
Link to comment
28 minutes ago, Djuro said:

Novi level jadnosti: b92 (npr, za druge ne znam) iskljucuje mogucnosti komentara za Šoneova saopstenja.

da mu ne smetaju, jadnom, cak ni ovi strogo kontrolisani.

 

ali su zato ovakve stvari dozvoljene:

 

Spoiler

VykIGus.jpg

 

  • -1 1
Link to comment

Koja je tačno poenta prenošenja ovih poremećaja uma sa b92, osim da i ovde dodatno pogorša već tragično stanje na košarkaškim temama?

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Godinama ne mogu da se komentarišu tekstovi o njegovim izjavama, a sad su ukinuli i mogućnost komentarisanja saopštenja.

 

Samo sam hteo da napišem da su zaboravili da stave "Vladanka" na kraju, ali sad ni to ne može da se uradi. :sad:

  • +1 5
Link to comment
23 minutes ago, Redoran said:

Koja je tačno poenta prenošenja ovih poremećaja uma sa b92, osim da i ovde dodatno pogorša već tragično stanje na košarkaškim temama?

 

da se utvrdi o kakvom se "mediju" tačno radi

 

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, copkillah said:

Fy7Rf7CWcAAV_Y4?format=jpg&name=medium

 

nismo isti.

 

 

Direktor Telekoma, firme koja sipa milione u KKCZ, ljutito pokazuje Covicu na kakvom sranju od stolice mora da sjedi.

 

kolorizovano

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
43 minutes ago, Redoran said:

Koja je tačno poenta prenošenja ovih poremećaja uma sa b92, osim da i ovde dodatno pogorša već tragično stanje na košarkaškim temama?


na saopstenje mislis? zar nije svejedno odakle je preneto?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...