Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

8 minutes ago, copkillah said:

 

i ne samo to!

 

 


nisu ćoravoj spodobi salutirali

:ohmy:

 

IMG_5138.thumb.jpeg.7e5bdb9a7909679cc58cd27fb32d55ea.jpeg
 

saće vulinara da ih ekspeduje u preševo

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Sreca te su zaustavili pudlicu..mogao je pokolj medju uniformama da napravi..

 

Najgore je sto zapravo mogu Zorana Savica da zamislim da radi istu ovu stvar..samo mi kanta lepka treba

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Sta je bre ovo ljudi? Nedostaje neka WTF tema na pdf.

 

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/aba-league/direktor-telekoma-pljuvao-igrace-partizana-pretio-stolicom/

 

Direktor za ljudske resurse Telekoma :isuse: 

 

Procitala nesto komentara ispod jednog tviter linka sto ste ostavili, to nije sport, to je patologija. Jedan pise, da jedan od kosarkasa Partizana sto je uleteo u sorku sa nekim oko terena treba da ide da “bere pamuk”. Pretpostavljam da ni ovi drugi nisu bolji.  
 

Je li ovo spada u novo “normalno” u pracenju sporta u nas?
 

Jebo para, ovo je zrelo za kolektivno sredjivanje. Zaboravih kako se zove ono sto se poliva da sprzi korov u njivi.

 

Edited by Moonwalker
  • Tužno 1
Link to comment

Jebiga majstori su spina ili bi to zeleli da budu. Coravi ubica izbacuje specijalne policijske jedinice iz hale, usput im jebe sve mrtvo i zivo. Direktor telekom se zalece (stolicom nekako logicno) na igrace, i on i svi oni zadrigli mandrili iz meca sa bokanom lagano ostaju na svojim mestima do kraja utakmice da mogu da ubacuju staklenu ambalazu. Ali ne oni su videli da je ledej nekog figurativno jebo na zagrevanju

  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
21 minutes ago, BWA said:

To se zove Total.

A pređi na susjednu temu za više informacija.

Taj direktor je navijač KKP ali je infiltriran među pristojne navijače domaćina.

 

Brate Margaret Tacer na steroidima je ovde potrebna. Kakav majmun i reklama za kompaniju :isuse:
Salju li ga u Brisel u ono predstavnistvo mozda da ga predstave? Jbg steta da ga ne upiznaju.

 

Ne mogu ja to (preko plota), pogledam samo rezultat  ove vase detinjarije prevazilaze moju moc razumevanja.
Ali shvatam da covek kad je nemocan da promeni, ostaje mu samo da se zeza.

 

Ovo je za WTF na drustvu. 


Ovog skota iz Zeleznika nevezano za kosarku ne mogu da gledam jos od devedesetih, a kad sam mu videla zlu i cinicnu njusku na kzs nakon ubistva Djindjica zivot mi se smucio.

 

Ne postoji nijedan segment drustva koji nije unakazen, nijedan. 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

Ovo je posledica 30+ godina sejanja mržnje lopatama svuda i u svakoj prilici. 

Nebitno da li su crveno ili crno beli... Ovo je pokazatelj da smo kao društvo i kao pojedinci u teškom kurcu. 

Kako sebi matori konj (dobro situiran i polujavna ličnost) dozvoljava da se ovako ponaša? Jedino što mi pada na pamet je loš i jako lako dostupan kokain. 

U mojoj idealnoj državi sad bi išao da se prijavi na biro rada.

  • +1 4
Link to comment

Sone pudlica je prebacio prebacio predizbornu atmosferu SNS-a u Pionir. Niko ne treba da bude iznenadjen..znali smo sa kim i sa cime imamo posla. Ocekivao sam da igraci i Zoc budu bolje mentalno pripremljeni za sve ovo..ali ima vremena. 

Ovo moze da rezultira sa vise respekta prema ljudima iz opozicije koji pokusavaju da odrze kakvu takvu regularnost na izbornim mestima..sa ovim se stvarima oni srecu, bez ikoga oko sebe da ih podrzi i sistemom koji zaliva i neguje nasilje dok kuka da je ugrozen. 

 

Bogu hvala, nismo isti.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Nesto mi sve ovo poznato, kao da sam cuo preko 300 puta za godinu dana....

 

Dobra utakmica Zvezde, mi smo pali skroz na kraju, da li zbog faulova da li zbog toga sto smo crkli, ali su nas razbili 4tu cetvrtinu

 

 

  • +1 1
Link to comment

Sta znam meni se dopala reakcija ekipe na sva sranja pre pocetka. Hrabro su igrali bez mnogo respekta, vodili na poluvremenu. Onda su pali u drugom, sigurno ne zbog atmosfere koja i nije bila bog zna sta. Tu su nas ubili faulovi koji su dodeljeni nasim najboljim igracima. Zeljko je morao da eksperimentise i nije proslo. 

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, cartman said:

Kako sebi matori konj (dobro situiran i polujavna ličnost) dozvoljava da se ovako ponaša?


Pravo pitanje je kako se takav covek nasao u poziciji da bude direktor Telekoma. A odgovor je negativna selekcija ovih pacova koji nas gaze 10+ godina.

  • +1 5
Link to comment
28 minutes ago, BWA said:

To se zove Total.


E to za korov. Hvala!

 

@J.R. Cash Ali pazi direktor za ljudske resurse, ni manje ni vise. Da moze regrutuje istu bagru.

 

Imam ja neku ideju kako, ali nije ovo mesto za to.

Edited by Moonwalker
Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

Sone pudlica je prebacio prebacio predizbornu atmosferu SNS-a u Pionir. Niko ne treba da bude iznenadjen..znali smo sa kim i sa cime imamo posla. Ocekivao sam da igraci i Zoc budu bolje mentalno pripremljeni za sve ovo..ali ima vremena. 

Ovo moze da rezultira sa vise respekta prema ljudima iz opozicije koji pokusavaju da odrze kakvu takvu regularnost na izbornim mestima..sa ovim se stvarima oni srecu, bez ikoga oko sebe da ih podrzi i sistemom koji zaliva i neguje nasilje dok kuka da je ugrozen. 

 

Bogu hvala, nismo isti.

 

Ovo.

 

Ja se ne sećam ovakvih scena na KKP utakmicama - slobodno me ispravite ako grešim, izviniću se, nemam taj problem uopšte.

Na Zvezdinim ABA utakmicama smo imali isto finale i protiv Budućnosti, a sećam se i njihovih tzv.novinara koji su uletali na fajt, direktor Telekoma je samo podigao lestvicu na viši nivo. Nema tu vrele navijačke krvi.

 

To je organizovano nasilje u kom svako dobije svoju ulogu, baš kao na tzv.izborima. Naprednjačka doktrina. Potpisujem da se direktor Telekoma, baš kao i pomenuti novinar Jovanović tako dokazuju šefu i nude za još jača nameštenja. Mislim da je to Jovanoviću i uspelo, on je sad postao urednik nekog tabloida.

 

 

  • +1 2
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...