Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Valjda prvi put vidim da Naneli omaši bacanje

namerno je gađao prvi obruč. ostalo je 2sek i mogli su da krenu sa pola i da idu na tri poena

 

kako smo primali trojke na kraju perioda cele sezone, krajnje inteligentan potez nanulice

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Đušino drugo poluvreme kao da je konzumirao ovo unuče


Zamalo.
 


 

59 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

namerno je gađao prvi obruč. ostalo je 2sek i mogli su da krenu sa pola i da idu na tri poena

 

kako smo primali trojke na kraju perioda cele sezone, krajnje inteligentan potez nanulice


Nema nikakve logike da se ostavlja poen na stolu kako bi se sprecio eventualno primljen kos za tri sekunde. 

  • +1 2
Link to comment

mislim da ima pogotovu ako skoro pa nema utakice usezoni u kojoj nismo primili koš na isteku perioda

 

ne znam naravno, samo moje nagađanje gledajući šut(putanju lopte koja udara o prvi obruč)

Link to comment

Ma niko to ne radi, to bi bilo prvi put u istoriji kosarke da neko namerno masi bacanje na kraju poluvremena. Nema tu neke tajne, prosto smo jezivo sutirali bacanja kao tim. Obicno vrlo pouzdani suteri su ih masili.

Link to comment

Kakav gospodin Željko Obradović sa izjavama posle utakmice. 

 

Za poštovanje je što je hteo da igra iako je imao svo pravo sveta da ih ne izvodi opet. 

  • Haha 1
Link to comment

Pa sto i da ne igra, evo rek'o Covke u saopstenju od sabajle da su sve one predmete zapravo ubacila cetvorica navijaca jednog drugog kluba™ u Nedovicevim dresovima

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...