Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Zaista ne vidim čemu toliko trigerovanje oko pitanja novinara koje je sasvim logično i na mestu. Izjavili ste da biste reagovali na svako kolektivno vređanje igrača u vašoj hali i pokušali to da zaustavite, a večeras to niste uradili. Zašto? Željko odgovori najbolje što ume, i teraj vozi dalje, niko nije umro.

  • +1 2
Link to comment

Pošto sam bio u hali a nemam arenu i nisam gledao reprizu, da upitam dal' je Arena stisavala ton kad su vredjali Nedoviću ženu ili samo kad smo skandirali žvalavoj čmarini ?

Link to comment
3 hours ago, BWA said:

Pa da.

Najbolje da očekujem od DI da obuzdava skandiranje u Pioniru.

Nisam ni od Karija očekivao da zaustavlja drmanje koševa i bacanje kesa neprijatnog sadržaja na parket.

Proces drmanja koša zaustavio pudlica posredno tako što je ustao pa gestikulacijom dao signale nekom kompetentnom na suprotnoj strani, a zapravo ukapiravši da će Ika Belošević ponavljati Raduljici slobodna bacanja sve dok lopta ne prođe kroz obruč. Kari samo zbunjeno gledao u Beloševića i širio ruke što ovaj ponavlja izvođenja. Kasnije u drugom poluvremenu Kari je preko mikrofona molio da prestanu sa bacanjem predmeta na teren, a pred kraj Kari popi plastičnu flašicu u glavu od nekog sa tribina.

 

Mada sa te finalne tekme glavni biser mi je sako Vlade Jovanovića.  :puke:

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Orle Zmajević said:

Pošto sam bio u hali a nemam arenu i nisam gledao reprizu, da upitam dal' je Arena stisavala ton kad su vredjali Nedoviću ženu ili samo kad smo skandirali žvalavoj čmarini ?

 

eh, ne moze tonac da pokrije bas svaku uvredu, tada bi ton bio ugasen sve vreme. pa zato moraju ipak da proberu gde gase ton i da zastite onog ko je najosetljiviji.

Link to comment
5 minutes ago, April said:

Šta je ovo ljudi

Niđe saopštenja

 

E moj druze zagrebacki, promaklo ti. Bilo juce saopstenje, onako dosta mlohavo jedva prelazna ocena. Jutros gostovanje na tv, solidno, moze coki i bolje. Izgleda da je i njemu jasno da je gotovo

  • +1 1
Link to comment

Ovo sto Čović produkuje (saopstenje juce, jutros tv), jeste bolestina 10x gora od Vučićeve.

ja ne znam koji su to kompleksi, ne znam sta je on preziveo dok je bio mali, ali covek vise nije ni za lecenje.

 

izgubljen slucaj.

  • +1 2
Link to comment

Mozemo mi sad da se pravimo ludi ali zna se ko je bio kljucni covek da se obradovic prebaci iz patika u odelo i stane pored partizanove klupe.  Nije Kicanovic, nije prof. Nikolic, koliko god nekima od nas muka pripala da to izustimo. Jbg coki je...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...