Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

6 minutes ago, Ros said:

 

ne bi rumenom niko nista zamerao, da nije sam izjavio kako to u njegovoj kuci nece moci.

well, jebiga...

To si u pravu mogao je par puta da gestikulira rukama kao za covic vesnu onomad. Sigurno bi bio veci u vasim ocima

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

To si u pravu mogao je par puta da gestikulira rukama kao za covic vesnu onomad. Sigurno bi bio veci u vasim ocima

 

u mojim bi bio.

kazem, niko ga nije terao da ono izjavi. ali je hteo da bude frajer

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, BWA said:

Ne samo da je Turčin, rumen, ljubičast, nego je i nedosljedan.

E to je problem.

 

:agreed:

Država duradi nešto! Ovo postaje neizdrživo! 

Link to comment

Pa rekao je davno

"nismo vise prijatelji" 

 

Nije problem sto zeljko ne reaguje, ili u zvezdi ko god, problem je sto se to desi, sto je takodje proizvod klime u kojoj zivimo, nije vise dovoljno picko ciganska/grobarska nego moraju zene i deca da se uvuku, da bude sto mucnije. I sta da je zeljko zaustavio skandiranje, vec se culo, sto cujes ne mozes da odcujes, mozes samo da skratis trajanje toga ali mucnina ostaje

  • +1 5
Link to comment

sta klubovi ili pojedinci durade, kada klubovi i uprave dobrim delom stoje iza svega toga.

ortak koji je bio u hali rece mi je da je pre pocetka utakmice, lik preko mikrofona pored terena rekao "ajde da jebemo ove prigradske cobane", tako nesto. dakle, on je tu bio uz dozvolu kluba, i uz dozvolu kluba je dobio mikrofon i priliku da se obrati™.

kao sto i na drugoj strani incidenti nisu spontani, vec covic diriguje. i sad ce kao ti likovi da smiruju strasti.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma sva ta pominjanja članova porodica aktera su jeziva i nije im mesto ni u jednoj hali/stadionu. Neko će da se skandalizuje sada, neko će da se podseti nekih ranijih slučajeva - ali je činjenica da je ta gadost postala normalnost poodavno.

 

Tu je sad potreban rez, reset u društvu, sličan kao što se zahteva protestima za neke druge opštije (a opet slične) stvari. Ovde može i da bude lakše prevaspitavanje, jer "vlast" ovde nije na udaru, nego ako hoće da bude ozbiljna organizacija - ABA liga propiše mere za sledeću sezonu šta nije dozvoljeno i akcije koje se sprovode. Upozorenje, pražnjenje tribine, prekid meča do pražnjenja hale. Onda u 2. kolu pokaže ozbiljnost pa rebne večite na nekoj manje bitnoj utakmici za manji incident, dobiju i bonus neki Zadar ili Split za "U" priču - i onda kad dođu derbiji, mečevi sa podgoričanima i sl. svi znaju na čemu su i koliko im se isplati da divljaju. 

 

Ako ćemo da gledamo sa vedrije strane, imamo pomak u odnosu na prošlu godinu pa nema toliko projektila tribine-teren. Moguće je da je "relaksiranju" :Jova: atmosfere doprinelo ovo odlaganje i povoljna situacija sa EL.

 

Link to comment

Opcija u kojoj se prazni Arena/Pionir zato sto se nekome zena pominje u losem kontekstu (A nije Vesna Covic) je manje-vise nepotrebna i uzaludna. 

Treba da rizikujes zdravlje ne znam koliko pripadnika organa reda koje ces da uvuces u sukob sa napaljenom gomilom da se neko ne bi osecao lose. 

Nije lepo..ali profi si, zivi sa tim, istrpi..ili kukaj za medije, to je sada bas opako popularno. 

 

I da se pritvore vrata u Pioniru u nedelju..Hoce promaja da utice na Nedovica.

  • +1 1
Link to comment

Svako vredjanje sa tribina treba da se sankcionise jer.... nije lepo i pristojno.

 

Kako kaze Zeljko, svaki igrac/trener protivnicke ekipe treba da se oseca prijatno..

  • +1 2
Link to comment

Već mi se prevrće želudac od sledećeg derbija u Pioniru.

 

Opcija 1: da Zvezda vodi 30 razlike od prve četvrtine do kraja.

Opcija 2: da mi vodimo 10-20 razlike i da nestane struje.

Opcija 3: da mi vodimo 30 razlike i da Ultrakop prekine utakmicu.

Opcija 4: da bude egal do kraja - to je valjda jedina mogućnost da se zajebu i puste da se tekma završi.

  • +1 1
Link to comment

Skandiranje je skandalozno. Željkova izjava koju je tada dao u momentu ponesen emocijama da bi prekinuo svako skandiranje je bila nepotrebna, kao što Ivanović izjavi kako i mi znamo da će nas dobiti. Treneri daju sebe u košarku i naravno da izađu nepotrebne izjave povremeno.

 

Neka pričaju šta hoće o debilima koji su to skandirali, to što je "uvek toga bilo" nije opravdanje, ali kenja mi se od jebenog moralisanja kako je Željko to izjavio a sada ne reaguje i slično. I stalno jedni isti likovi morališu. Patetično i jadno, sve vrhovni moralisti jebote, a ko zna koliko se svakom od nas puta desilo da nešto kažemo pa to pogazimo kada nas odrade emocije. Sto puta je to Željkovo nereagovanje manji greh od samog skandiranja, ili otrova koji Čović baca ovih 10ak godina.

Edited by Milošica
  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...