Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

17 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:
  Reveal hidden contents

Žena ti je kurva, Nedara

tak nešto

 

 

 

 

Sto kaze @ZokiAsov, skandalozno i premijerno izvodjenje nezapamcenih uvreda na ovim prostorima..Mozda su i glavu hteli da mu skinu, da citiram jednog zvalavog ljubitelja nasih protivnika u ovom doigravanju. 

Na stranu sve..ako si domacin i organizator ovog skuuuupa, onda intervenises kada krenu ovakve stvari..jebiga, takav bi red morao da vazi. 

Ako organizujes proslavu i gosti se medjusobno pobodu, stajes izmedju i smirujes..jer..jebiga..tvoje je zezanje.

 

8 minutes ago, ZokiAsov said:

Nesto sto se prvi put culo na nasim terenima,

 

 

Ja ovo pamtim jos za pokojnog Sinisu u jesen '98...tada sam bio apsolutno zatecen jer je par meseci pre toga Sinisa propisno izginuo za dres reprezentacije na SP '98.

Link to comment

Nije..generalu su bese bacali svinski bubreg pa je to..eto tako..proslo. 

 

Ako neces da budes prozivan na njihovoj tekmi, onda budes bas full pozitivac i sprecis ovo. 

Ako si svestan da ce svakako da ti naprave sranje, drmaju koseve i rade sve sto je moguce da ti otezaju..onda te i zabole jer znas sa kim imas posla, ocutis, istrpis, uzmes titulu i cao.

  • +1 5
Link to comment

giphy.gif?cid=2154d3d7er5b8b8d3d7ls3p1fs
 

 


najbolja stvar koju sam video u poslednjoj utakmici da smo u skoro svakom trenutku imali sa kim da odgovorimo, na njihovu odbranu. nije tu bilo ništa blistavo, ali smo uspeli da odgovorimo i zadržimo prednost ili je čak povećamo. petorica dvocifrenih, i papapetru skorotm dvocifren

 

red je u nedelju da zablista neko, al ono baš baš

  • +1 1
Link to comment

Skandiranje Nedoviću je za svaku osudu. Ja lično nikad ne bih mogao da pevam tako nešto da sam na tribinama, ni ovo ni za Čović Vesnu. I tu nema ali.

Da li je Željko trebalo da zaustavi ili pokuša da zaustavi takvo skandiranje? Da, trebalo je, jer ako to ne uradiš kad se desi, onda tvoji su apeli za fer i sportsko navijanje samo deklarativni. Ostaje to da nije čuo šta se peva, mada lično ne verujem u to.

Da li ja kao navijač Partizana očekujem da neko iz Zvezde zaustavi vređenje ljudi iz Partizana, trenera, igrača, funkcionera? Apsolutno ne. Ni pre ove utakmice nisam mogao da očekujem tako nešto.

 

  • +1 7
Link to comment

Pa da.

Najbolje da očekujem od DI da obuzdava skandiranje u Pioniru.

Nisam ni od Karija očekivao da zaustavlja drmanje koševa i bacanje kesa neprijatnog sadržaja na parket.

Link to comment
38 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

giphy.gif?cid=2154d3d7er5b8b8d3d7ls3p1fs
 

 


najbolja stvar koju sam video u poslednjoj utakmici da smo u skoro svakom trenutku imali sa kim da odgovorimo, na njihovu odbranu. nije tu bilo ništa blistavo, ali smo uspeli da odgovorimo i zadržimo prednost ili je čak povećamo. petorica dvocifrenih, i papapetru skorotm dvocifren

 

red je u nedelju da zablista neko, al ono baš baš

 

Meni je jaka bila ona epizoda kad je na kampaca i vildozu poslao madara i djusu. I uopste djusinih 6 minuta u cetvrtoj. Minijatura kao takva

Link to comment

Nije ciganima problem sto su vredjali nedovica nego sto omrazeni rumenoglu turcin nije ispao covek i utisao, iznabadao i izbacio iz hale bolide koji su to sranje pevali

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

Nije ciganima problem sto su vredjali nedovica nego sto omrazeni rumenoglu turcin nije ispao covek i utisao, iznabadao i izbacio iz hale bolide koji su to sranje pevali

Tačno tako.

To su inače sasvim uobičajene scene na košarkaškim terenima.

Ali ljubičasti neće...

Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

Nije ciganima problem sto su vredjali nedovica nego sto omrazeni rumenoglu turcin nije ispao covek i utisao, iznabadao i izbacio iz hale bolide koji su to sranje pevali

 

ne bi rumenom niko nista zamerao, da nije sam izjavio kako to u njegovoj kuci nece moci.

well, jebiga...

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...