Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Palo tusiranje i treznjenje Lesora na poluvremenu. Kad je on na nivou iz drugog pokuvremena, mnogo nas je tesko dobiti.

 

Svaka cast Smajliju sto je nas je odrzavao iznad vode dok je izgledalo da je naredni Lesorov potez pegla po zapisnickom stolu, ko Pekovic onomad.

  • +1 6
Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Sad vidim madar 7 asistencija, ko free facu. 

Masala

Srecan sam bas zbog njegovog i napretka brata smajlija

njih dvojicu kako znamo moramo zadržati u narednoj sezoni

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam ko je pametnjaković, ali ne treba podjebavati Duška, čovek je uvek bio fin i korektan, kamo sreće da je većina naših košarkaških radnika u tom fazonu.

  • +1 7
Link to comment

Sudeći po susednom topicu, Obradović je večeras zakazao u voÄ'enju tribine, izgleda da nije neprekidno sluÅ¡ao Å¡ta se skandiralo.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Ne znam ko je pametnjaković, ali ne treba podjebavati Duška, čovek je uvek bio fin i korektan, kamo sreće da je većina naših košarkaških radnika u tom fazonu.

Ako ne prekine vredjanje nasih igraca u nedelju sve to pada u vodu

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, goofs said:

Ne znam ko je pametnjaković, ali ne treba podjebavati Duška, čovek je uvek bio fin i korektan, kamo sreće da je većina naših košarkaških radnika u tom fazonu.

odavno tvrdim da(posle rajkovih pitanja) treba uvesti restrikciju za novinare koji dolaze na kzn

 

  • +1 5
Link to comment

KK Partizan je odlucio da nakon svake utakmice svojim najboljim igracima dodeli vredne robne i novcane nagrada.

 

Prva nagrada - najlepsi promaseni zicer - Stefan Stefi Lazarevic

Druga nagrada - Najlepsa besmislena povratna lopta u kontri - Stefan Pefi Markovic

Treca nagrada - Najlepsa bezmudost - Luka Mitrovic

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...