Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

počelo je epsko finale. pamtićemo ga svakako po činjenici da je ipak održano. a ne bi me čudilo i da bude poslednje aba finale, pošto mi deluje da je liga u nikad jadnijem stanju. svi čekamo, valjda ne zalud, da se izrodi neko normalno i pristojno takmičenje. mada, dok se Ćoravi ne povuče u penziju ili gde već nema leba od toga. Isus i majka Tereza da mu se nađu na putu pretvorio bi ih u đavola i kurveštinu.

 

pogledao sam rezultat na poluvremenu, vidim 20 razlike vodimo. prenerazio sam se, prerano je to jbg, pali se lampica peta utakmica sa Realom, oprostio od pobede i nisam ništa gledao do sada. prijatno se iznenadih kad sam video da je ipak pobeda.

  • Haha 2
Link to comment

Znalo se da onakav ritam iz prvog nece moci da se odrzi do kraja, stoga je odlicno sto je u trecoj iskocio Smajli a u cetvrtoj Kampaco i Nedovic prodali u kljucnim trenucima utakmice. Imaju oni jos mnooogo lufta ali imamo i mi, veceras Naneli slab, Dante mrljav, Panter sam sebe izbacio iz utakmice sa 3 licne, jedino Zek bez problema, ove sezone gde ih vidi tu ih saranjuje :D 

Link to comment
22 minutes ago, BWA said:

Ovaj Ivanović pravi sportsmen.

 

Kakav kontrast u odnosu na Ćokija snajperistu, nikad čovek ne bi rekao da su iz istog kluba

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, copkillah said:

Kakav kontrast u odnosu na Ćokija snajperistu, nikad čovek ne bi rekao da su iz istog kluba

Sreća pa u Partizanu sve sinhronizovano do tančina. 

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...