Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Koliko je sve ovo neprirodno. Pokusavam da zamislim Celticse koji za pet dana idu autobusom u Delaver da mlate neko nizerazredno takmicenje.
 

8 minutes ago, ToniAdams said:

A brt da znam da nam je Evroliga sigurimi ne bi me puškom naterali ovo da gledam a ne ko sad na telefonu na ajrodromu


Mislim da je sigurna. Znam da budale vode tu organizaciju, ali nisu valjda toliko glupi da u pozivno takmicenje pozovu bilo koga umesto kluba cije je ucesce ove sezone bilo pun pogodak i koji je digao profil njihovog raspalog natjecanja.

 

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

još smo dobri s obzirom da igramo bez četvorke, a i centri su nam pod ?

 

mrtvi jogi ima više skokova od ledeja, papapetrua, smailagića i lesora zajedno

:isuse:

 

 

 

 

Ima i Punter vise od te cetvorice nabrojanih.

Link to comment

Naravno da je samo Evroliga, pogotovo u ovakvoj sezoni u kojoj nas niko ne bi zaustavio da nije bilo tuce i imbecilnog disciplinskog sudije. Verovatno bi bilo drugacije da se nismo palili na Evroligu.

 

  • +1 2
Link to comment

Реално је све ово негде и очекивано након онога што се десило против Реала. Па кад на то још додамо врло кратку ротацију и велику потрошњу носилаца игре током целе сезоне,  вероватноћу да су неки од њих већ главама у неким другим клубовима, добијемо ово мучење које изгледа као да се ником у тиму више не игра кошарка ове сезоне.

 

Добра ствар је што ће ако претекнемо против Цедевите можда значај финала и чињеница да играмо са Звездом мало подићи борбену готовосттм па можда и заличимо опет на екипу од пре месец дана.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, johan nagel said:

Добра ствар је што ће ако претекнемо против Цедевите можда значај финала и чињеница да играмо са Звездом мало подићи борбену готовосттм па можда и заличимо опет на екипу од пре месец дана.

 

možda. ali meni se čini da se forma ne vraća tek tako.

 

hajp oko EL mogao je da nas vozi lagano i do kraja abe. uslov je bio da se posle 2-0 sa Realom dobije barem jedna tekma od tri naredne i da se ode na f4. na žalost nismo uspeli. voz je stao i teško ga je pokrenuti sad.

Link to comment

Sta reći...opet bez energije i skoka.

Majstorica će biti ili na jednu loptu ili ćemo ih demolirati 30 razlike.

Sve je ovde do motivacije. Ukoliko uđemo u finale motivacije će sigurno biti jer su utakmice sa CZV nešto posebno i u njima se izvlači posljednji atom snage.

 

Link to comment

Znam da se šališ, ali marketing je ove sezone cista desetka.

Marketing, međutim, nema tu moć da natjera naše igrače da.....skoče npr.

Makar u odbrani.

I tu je jasno vidljivo odsustvo voljnog momenta uz manji nedostatak atleticizma unutrašnjih igrača.

 

Takođe, isuviše dugo igramo sa 7-8 košarkaša u rotaciji što se mora odraziti na i na rezultate.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...