Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

ma do jaja uspeh u podgorici, takav da će u ponedeljak biti još veći uspeh ako se pobedi

 

jebo vas real da vas jebo sa sve dve epske 0:2 i vađenje na tuču i bilmeza što napravi pokolj u osnovnoj

 

šta sad, treba da puknemo opet prvu od Olimpije da bi opet sve bilo vadimo se u sledeće dve → e jebite se onda

 

majko draga na šta smo spali - da se ložimo na prolaz ¼ jadranske lige

zašta ja živce iskidoh u kafiću prepunom cigana za vreme tekme

  • Haha 1
Link to comment

Naneli kralj.

Boli njega kita da li ispadamo od SC-a ili prolazimo Real. Brat praši pa sta bude. Ne gubi samopouzdanje jer ne razmišlja "šta ako promašim?".

Ako pomisliš da ćeš promašiti- sigurno ćeš promašiti.

 

Link to comment
4 minutes ago, J-♣ said:

zašta ja živce iskidoh u kafiću prepunom cigana za vreme tekme

 

ispracali smo dete na maturu

pustio sam utakmicu 

ispsovao sam se pred babom celu utakmicu za sve pare

zena kadar nevera :D 

Link to comment
6 minutes ago, J-♣ said:

ma do jaja uspeh u podgorici, takav da će u ponedeljak biti još veći uspeh ako se pobedi

 

jebo vas real da vas jebo sa sve dve epske 0:2 i vađenje na tuču i bilmeza što napravi pokolj u osnovnoj

 

šta sad, treba da puknemo opet prvu od Olimpije da bi opet sve bilo vadimo se u sledeće dve → e jebite se onda

 

majko draga na šta smo spali - da se ložimo na prolaz ¼ jadranske lige

zašta ja živce iskidoh u kafiću prepunom cigana za vreme tekme

Pa nije vađenje na tuču.

Objektivno, to jeste imalo uticaj na ishod serije.

  • +1 1
Link to comment

Ne radujem se nešto narednim utakmicama, em što igramo kako igramo, em što će atmosfera da se dodatno podgreva kako se eventualno bližimo finalu. Deo mene je sinoć bio u fazonu, ma nek izgubimo ovo i da završimo sezonu. Mi smo priliku da ove sezone uradimo nešto veliko propustili kad smo se potukli u drugoj utakmici u Madridu.

  • +1 1
Link to comment

Sta znam, meni je cilj bio da sto bolje izgledamo u EL, plasman u top 8 je vec velika stvar, plasman na f4 bi bio fantastican rezultat iznad svih ocekivanja.

 

  • +1 7
Link to comment

Top 8 je definitvno uspeh, sa ovim timom i trenerom nije bas senzacija, ali uspeh jeste.

 

Ali mora se i osvojiti nesto ako hoces zvanje pobednika ili sampiona...  Meni je malo cudno kako su neki u fazonu samo se EL vazi, KLS nam ne treba, ko jebe Kup,vidim pise se i koj moj ABA...

Link to comment
10 hours ago, assignment said:

Top 8 je definitvno uspeh, sa ovim timom i trenerom nije bas senzacija, ali uspeh jeste.

 

Ali mora se i osvojiti nesto ako hoces zvanje pobednika ili sampiona...  Meni je malo cudno kako su neki u fazonu samo se EL vazi, KLS nam ne treba, ko jebe Kup,vidim pise se i koj moj ABA...

 

realno, tako je

 

što se mene tiče opisujem šta meni subjektivno znači. kls i kup baš ništa.a aba je na istom putu. naprosto nisam zainteresovan za ta takmičenja. ok, nemam ništa protiv da ih kkp osvoji, ali ako i ne osvoji ne osećam nikakav gubitak ili nesreću. možeš ti da osvojiš 1000 bezvrednih trofeja ali te to neće učiniti nekim naročito velikim klubom. za to je potreban veliki rezultat, a veliki rezultat možeš da napraviš samo u velikom/ozbiljnom takmičenju, kada si izložen realnoj i ozbiljnoj konkurenciji. jedna el vredi više nego 50 kls titula i 100 kupova. tako nekako mu izađe.

 

ranije su domaća prvenstva imala realnu težinu. osvojiti titulu u konkurenciji Jugoplastike, Cibone, Partizana, Zvezde, Zadra, Bosne, Olimpjije itd. bilo je nešto. osvojiti titulu u konkurenciji Mege, Borca, Zlatibora itd nije to, ni blizu. kao što nije za poređenje diploma sa Harvarda i Megatrenda. hoću reći, nije samo broj nekih titula bitan, nego i kada si i protiv koga osvajao, ko ti je sve izlazio na crtu. da je kkp osvojio sve kls titule i kupove u poslednjih 15 godina ne bi bio ništa veći klub nego što je bio pre tih 15 godina.

 

nisam srećan i nije mi drago što su domaća takmičenja jadna, ali tako je.

Link to comment
14 minutes ago, Ted said:

 

realno, tako je

 

što se mene tiče opisujem šta meni subjektivno znači. kls i kup baš ništa.a aba je na istom putu. naprosto nisam zainteresovan za ta takmičenja. ok, nemam ništa protiv da ih kkp osvoji, ali ako i ne osvoji ne osećam nikakav gubitak ili nesreću. možeš ti da osvojiš 1000 bezvrednih trofeja ali te to neće učiniti nekim naročito velikim klubom. za to je potreban veliki rezultat, a veliki rezultat možeš da napraviš samo u velikom/ozbiljnom takmičenju, kada si izložen realnoj i ozbiljnoj konkurenciji. jedna el vredi više nego 50 kls titula i 100 kupova. tako nekako mu izađe.

 

ranije su domaća prvenstva imala realnu težinu. osvojiti titulu u konkurenciji Jugoplastike, Cibone, Partizana, Zvezde, Zadra, Bosne, Olimpjije itd. bilo je nešto. osvojiti titulu u konkurenciji Mege, Borca, Zlatibora itd nije to, ni blizu. kao što nije za poređenje diploma sa Harvarda i Megatrenda. hoću reći, nije samo broj nekih titula bitan, nego i kada si i protiv koga osvajao, ko ti je sve izlazio na crtu. da je kkp osvojio sve kls titule i kupove u poslednjih 15 godina ne bi bio ništa veći klub nego što je bio pre tih 15 godina.

 

nisam srećan i nije mi drago što su domaća takmičenja jadna, ali tako je.

 

Svuda po Evropi su nacionalna košarkaška prvenstva devalvirana jer imaš jedan ili dva kluba koji su multimilioneri, a ostali sirotilja. Zato su domaća takmičenja kakva su bila pre 50 godina realno prevaziđena u današnjim uslovima raslojavanja.

Digla se dževa prošle godine kada su bogati fudbalski klubovi hteli da naprave Superligu, a to je realno budućnost. I u fudbalu i u košarci. Ne mogu u istoj ligi da igraju klub koji ima budžet 20 miliona i klub koji ima 300 hiljada. To nije sport.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...