Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, Profesionalac said:

Hoće li neko da nam objasni koji je to fudbalski klub bfc i zašto se priča na KK temi o njemu? 

 

:cry:

 

Pitao bih Tonija, ali je mnogo nervozan 

 

BFC iz Borce..ponudili nam Stefana Savica kad smo ulazili u LS..a tim parama je Dule zeleo da uzme cetvorku i pleja na poziciji crnca. 

 

Kasnije se saznalo da ni BFC nije dobio pare..a nama su Milton Palasio i Lazme dosli za tepsiju ribe..ostalo je gurbetska patnja

  • Hvala 1
Link to comment

 

 

 

3 minutes ago, SNARC said:

 

BFC iz Borce..ponudili nam Stefana Savica kad smo ulazili u LS..a tim parama je Dule zeleo da uzme cetvorku i pleja na poziciji crnca. 

 

Kasnije se saznalo da ni BFC nije dobio pare..a nama su Milton Palasio i Lazme dosli za tepsiju ribe..ostalo je gurbetska patnja

Znao sam da mi je bilo poznato ime! 

 

Ovaj @Fins fleet me zbunjuje nešto, daje mi neke snimke iz praistorije, Dalipagić u KKP :Jova: 

 

i za tog Miltona sam čuo, pričali su mi da je bio jako dobar igrač 

Link to comment

Za dvadeset godina ce neko prepricavati Milosici kako su nas u jednoj sezoni u petoj utakmici, odnosno majstorici, pobedili i jedan real madrid i jedan studentski centar derbi

Link to comment
3 minutes ago, shimpr said:

Za dvadeset godina ce neko prepricavati Milosici kako su nas u jednoj sezoni u petoj utakmici, odnosno majstorici, pobedili i jedan real madrid i jedan studentski centar derbi

a profesionalac ce da objasni da je to bulsit jer reali igraju fudbala

Link to comment
13 minutes ago, goofs said:

 

Au kakva kosarka se igrala, Tomasevic u prvom minutu hvata sut sa poludistance , kadar nevera :blink:


Topalovicev sut >>>>>>>>>>>>>> Hali Beri kad izlazi iz okeana 

  • Haha 2
Link to comment
20 minutes ago, shimpr said:

Sta ti nama sta je

 

Zar se tako razgovara sa damom? Barabo jedna nevaspitana, svasta ti se ovde tolerise, ali sad si prekrdasio..

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ko nume da nabroji rostere bfc i iva zorka profikolor iz 95, govna da jede na topiku


Pravda za Borovicu :rant:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...