Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Just now, goofs said:

Ako je to Ostojin portal ja ovo tumacim da Milutinov dolazi koliko vec sutra. 

Mislim da nisu bili u tom fazonu do sada.

Link to comment
1 hour ago, bags said:

Ima li neki sajt sa budzetima svih timova iz EL? Moze i iz prethodnih par sezona. Nisam nesto pravise pratio EL pa nemam orijentaciju koliko treba para za neki srednji tim...

Obično ovde izađu prve informacije:

 

https://kkcrvenazvezda.rs/

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, hooyadahoo said:

2010 f4, igrali Djekna i Strahinja. Nije to bilo pre 100 godina. Aj neću više:))

To vreme se ne može vratiti. U ovakvom sistemu ligaškog takmičenja recimo start sa 3-9, uz konstantno igranje utakmica, znači da si se oprostio od ulaska u Top 8 posle trećine takmičenja. McCallebb, Kecman, Rašić, Vesely, Roberts, Marić, a ostatak tima Vraneš, Braca Milošević, Đekić, Aljoša Mitrović, Sinovec, i nešto kratko Tarzan Milošević. :D

Link to comment
2 hours ago, bags said:

Ima li neki sajt sa budzetima svih timova iz EL? Moze i iz prethodnih par sezona. Nisam nesto pravise pratio EL pa nemam orijentaciju koliko treba para za neki srednji tim...

Možeš da guglaš ali nema pouzdanih informacija. Evropska košarka je netrasparentna totalno, jedino gazda Čova lepo objavi eksel sa svim zaradama. 

 

15 miliona je prihvatljiv budžet sa kojim je senzacija plasman na f4, a top8 odličan rezultat koji se ne može ponavljati često iako vidim da ovde ima loženja glede Partizana.

 

20-25 je već ozbiljno, top8 po meni obaveza. 

 

30+ je već f4 priča, mada sadašnja barsa ima navodno preko 50. Ne verujem da više od 4-5 ekipa ima 30+ bez Rusa.

 

Ispod 15 je topovsko meso

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Pa kako se isplati praviti tim kad EL ima ove kikirike nagrade.

 

Mislim jedino da pravis neke igrace za NBA, ali koliko vidim timovi sa FF su mahom matori.

 

Koja je motivacija Barsi da zvekne 50 miliona na tim?

Edited by bags
Link to comment

Prestiž.

 

Jasno je svima, da para u košarci nema. Transferi su isto tako kikiriki ukoliko ne uleti NBA tim i pljusne odma lovicu bez čekanja.

  • +1 2
Link to comment

@bags

Ne isplati se. Nema kluba koji generiše profit, nula je takođe nemoguća u EL. Debilana totalna. Niko ni ne pominje neku vrstu seleri kepa ili tako nečega. 

 

Evo na primer ovo što je kolega iznad napisao, to ti kažu svi košarkaški funkcioneri i treneri. Košarka nije isplativ sport! Ponavljaju kao roboti to. Pa čiji je posao da ga napravi isplativim, majke vam ga. I zašto plaćate onda igrače po dva miliona evra. I zašto vi onda zarađujete stotine hiljada i više godišnje? Naš posao je da trošimo pare uz ludačke zarade, kao da je fizički zakon u pitanju jbt.

  • Hvala 1
Link to comment

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/budzeti-evrolige-spancima-40-miliona-cska-maksimum-za-plate-u-zvezdi-vise-nego-u-albi-asvelu-i-zalgirisu/412235

 

po ovom tekstu 7 klubova trosi preko 10m e na plate i trenere

bez cska i zenita ostaje 5

posto nasi klubovi nemaju te zajebancije kao sto su porez i slicno i posto zoc radi iz ljubavi i njegova plata ne ulazi u budzet, partizan je sa svojih 10m taman uz tih top 5

 

sto se uostalom i vidi po igracima koje dovodi :fantom:

Edited by pbg12345
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, bags said:

Mislim jedino da pravis neke igrace za NBA, ali koliko vidim timovi sa FF su mahom matori.

Mislim da NBA timovi ne placaju obestecenje. Sami igraci nekad placaju te izlazne klauzule klubovima da bi ih pustili u NBA. Kampaco mislim da je iz svog dzepa platio Realu.

Link to comment
4 minutes ago, bags said:

Da, ali opet se na kraju sliju pare u klub.

Nisu svi Kampaco. On je cini mi se, kad se podvuce linija, u NBA igrao za manji kes no da je ostao u Evropi.

Link to comment

Od ove trojice što stigoše, naneli, papapetru, egzum, oni su svi trojke? Jedino ovog drugog sam ponekad gledao, za ove nemam pojma. Po hajlajtsima mi izgledaju ko trojke. Za Egzuma procitah da može i beka, eventualno i pleja da odigra. Plus trifa i glas = 5 niskih krila?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...