Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Svaka cast, ovo je prilicno neocekivano sto se mene tice.
Meni se inace mnogo dojmi onaj nas Makedonac Dimitrijevic, mislim i da bi bio relativno lak pickup ukoliko bi bilo nekog interesovanja sa nase strane

Rano smo poceli prelazni rok (smeh) / Ozbiljni timovi vec sada prave planove (thumbsup) / verujem u Zeljka makar doveo i Yabuselea, sve ce biti dobro (wub)

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, kralj said:

Vidim jutros Grobari prekrečili Mladića. Bilo mi krivo na sekund što ne navijam za Partizan. 

Alal vera! 

Oni što su ga prvobitno nacrtali, kad je prekrečen, nacrtali nešto drugo, jer su dobili novo naređenje.. Alal vera! Pazi se na rejting. Ultra kop čeka svoje radne zadatke. Oni su doduše dio odradili kod Vidića.

Link to comment
7 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Oni što su ga prvobitno nacrtali, kad je prekrečen, nacrtali nešto drugo, jer su dobili novo naređenje.. Alal vera! Pazi se na rejting. Ultra kop čeka svoje radne zadatke. Oni su doduše dio odradili kod Vidića.

Nije ga Gtr ekipa nacrtala, niti štitila. Tu sam iz kraja. Ne bi se ovo desilo da nije bilo ribnikara, al svejedno. Sumnjam da bi delije sever bile u stanju da pogaze mladica, makar na pola sata. 

 

Nije antipink instrukcija, samo je blago popustio ventil

Link to comment

Sve najgore mu želim, pokazao je da je obična splačina.

 

Inače, Čović je dogovorio Arenu za sledeću godinu, i to tako što je zahtevao da plati isto onoliko koliko smo mi platili ove sezone, a to je 15 miliona od fakturisanih 70. Raspolaže svim podacima i preti da će i to da pusti u javnost ako mu budu tražili više para od onoga što je nama naplaćeno.

Edited by napadaj
  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment

Oduvek sam govorio da je covek :cool: Nego vidim pozivaju se na Marcu a ja kad god odem tamo da potrazim basket vesti izbacuje mi samo NBA, pa rekoh da vidim jel' stvarno pisu ili je patka

Link to comment
37 minutes ago, Lord Stef said:

Ovaj, neki Grci na tviteru citiraju Marcu, kazu Vildoza pregovara sa Partizanom za visegodisnji ugovor? :blink:

 

nije Grk nego neki Grobar koji se sprda

 

Edited by copkillah
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...