Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

onom bivšem što mu ističe ugovor ne smem ni da razmišljam

 

Milutinov?

 

Nazalost Bogdan je produzio u Atlanti :(

Link to comment

Ruku na srce, nisu prekrečili, već je bio prekrečen. Ali su preko toga stavili ono za Pink i nisu opet nacrtali Mladića :D 

  • +1 2
Link to comment

Bravo za Madara! I dalje ima dečije bubice i bude previše ležeran, ali je u nekim bitnim utakmicama uneo ozbiljnu energiju u tim i preokret. 

  • +1 1
Link to comment

On nam je jedini stranac pod ugovorom, mislim da ce Makabi (posebno posle ovog priznanja) imati pritisak javnosti da ga dovede ... U najgorem slucaju, uzecemo lepe novce za porez™

Link to comment

Da nisu doveli Tamira Blata pa ajde. Baš bi bilo iznenađenje da ga dovedu na poziciju gde pored Brauna imaju DiBartolomea i Blata. Eventualno umesto onog Ziva, ali mislim da je baš to mesto Tamir popunio.

Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Bravo za Madara! I dalje ima dečije bubice i bude previše ležeran, ali je u nekim bitnim utakmicama uneo ozbiljnu energiju u tim i preokret. 

 

Madar je jos nezreo, podseca me na Chestera, to je taj klinacki feisty karakter:

 

 

Ali ove dve sezone su velika skola za njega, najbolja moguca. Zoc mu vrlo cesto svesno daje odgovornost cak iako izgleda da nije dorastao trenutku, jer nema drugog nacina da nauci nego iskustveno..

Link to comment

Prošli put kad smo imali rising star-a nije izašao na Nolana Smita nedugo posle nagrade.  :whistle:

Ali šalu na stranu, svaka čast Madaru pogotovu što je potpuno zasluženo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...