Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, Facundo Orellana said:

@Vasilij Zajcev

Meni je od završetka utakmice samo to u glavi, koliko bi ovoj ekipi pomogao jedan iskusni plej 10-tak minuta na parketu kada dođe voda do grla. Komboi, ballhandleri na stranu, ali kada ne ide, razlika se topi očas posla, kao sladoled na Suncu. Mnogo boli ovaj poraz, baš zbog tog znaka pitanja posle druge utakmice. U ogromnom smo problemu čim nam jedan od najboljih devet zafali. 

Ako je za utehu, to je jasno i onom kome najviše treba i da bude, a aber kaže da su već preduzeti koraci u tom smeru. Ne želim da zaigramo igru insajderometrije i pogađanja imena ali se meni dopao taj aber. Taj no country for old man, Jare i Aleksaaa, uz produžetak ugovora Egzumu i Panteru, sasvim dobar upgrade u odnosu na ovu sezonu.

1 hour ago, copkillah said:

 

nešto mi vuče na to da će snajperista da pokuša da stvori najgoru atmosferu koju smo ikad videli, nadam se da grešim

 

Što tako, prijatelju, ja sam mislio da smo nas dvojica dobri :D

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Iskreno sam više bio smoren posle tuče jer se videlo u kom smeru će da ide ovo. Kako god imali smo šansu i sami smo je prokockali, povampirio se Ćaćo (koji je bog košarke svakako).


Generalno mislim da nam neko bocka vudu lutkicu, prvo korona sezona, pa ova tuča, pa tragedija zbog koje je onakva bila četvrta utakmica i onda ovo stizanje 18 razlike. 

 

Imam par prijatelja Litvanca i svi me pitaju da li sam preživeo i da li mi je dobro, pa sam onda krenuo da im nabrajam od Divca i 1986. protiv Sovjeta, pa do sada šta sam preživeo i sa reprezentacijom i sa Partizanom na šta su samo odgovorili "au". Navikne se čovek kad se podmaže.

  • +1 3
Link to comment

Fale dve stvari da se ode korak vise - primarno, neki plej ubica, od koga mozes da ocekujes i 10-15ak koseva po tekmi. Madar je katastrofa, koji agent je njega prodao, svaka mu cast. Zoc da udje sad imao bi bolji ucinak. Drugo, godine strategije vodjenja kluba i transfera su doveli do toga da su se "izgubili" domaci igraci, nema vise Djordjevica, Danilovica... zvezde u pravom smislu te reci, a da je Srbin. Panter je vanserijski igrac, cak i kao vodja ok, ali ne vezuje ga nista za ovu zemlju u patriotskom smislu, a videli smo da je to sinoc napravilo razliku od strane pomahnitalih spanskih veterana. Jedna ravnopravna zvezda sa domacih prostora, i to bi vec bilo drugacije.

Edited by JohnnyD
Link to comment
47 minutes ago, garmonbozia said:

Generalno mislim da nam neko bocka vudu lutkicu, prvo korona sezona, pa ova tuča, pa tragedija zbog koje je onakva bila četvrta utakmica i onda ovo stizanje 18 razlike. 

 

sve je ovo akontacija

:fantom:

 

  • Wub 2
Link to comment

Kod tih prizivanja "e da smo imali pleja" ili "e da je igrao taj i taj" postoji problem sto uvek projektujemo idealni scenario, da bas taj koji se priziva bi resio stvar i mi pobedili. Mozda bi sa Aleskom juce rutinski slavili, jer bi strpao Ćaća u dzep i svi bismo pisali kako je ekipa zasluzeno na F4 gde joj je i mesto. A mozda bi bio indisponiran, pa bi opet Madridjani preokrenuli. To nikad necemo znati.

 

Isto ko i sa tim plejom koga prizivamo vec 2 godine. Da imamo pleja poput Tea, svi u glavi bi projektovali film u kome taj uzima loptu kada nikog ne ide i resava stvar u nasu korist Ćaća stajl. Ali svi znamo da i neko poput Tea zna da se unervozi (pogotovo kada se igra agresivno na njemu) i da bude u stetocinskom modu. Plus nije od pomoci u odbrani, a tu nam je narocito skripalo juce u 2/2.

 

Treneri sa razlogom uvek govore, kad se i pobedjuje i kad se gubi, to je uvek timska zasluga, a ne pojedinacna. Isti igraci zasluzni za +18 su zasluzni i za prosipanje te prednosti. Jebiga, nisu masine programirane da 40 minuta igraju na isti nacin. Kada mi preokrenemo protiv Efesa ili Zvezde, nama je lepo. Real je sada dva puta to uradio nama, u potpuno razlicitim okolnostima i razliciti igraci su zasluzni za to. Nas sad ovo jako boli, ali odbolovacemo i nastaviti dalje..

 

 

  • +1 5
Link to comment

jebiga 

imali smo ih i sinoc smo bili blizu. 

prezadovoljan sam ovom sezonom. spektakl je opet partizan. otici na partizanovu utakmicu. gledam sinoc decurlija se lozi cak i ovde.

vratilo se sve.

skola za buducnost. 

sad nazad u mulj do pocetka nove evrolige.

 

Edited by bradilko
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Sinoc nisam planirao da gledam utakmicu, sve dok u nekih 21:17h zena nije dosla do TV-a i upalila ga da bi se startovao tacno na SK kanalu.

Unisten sam, ne toliko ispadanjem - koliko saznanjem da smo u ovoj seriji bili sami sebi veci foe nego jedan Real. Sta se desilo sredinom trece cetvrtine sinoc, to sam Bog zna, da se citava ekipa nekako prosto ugasi. Ludilo.

  • +1 1
Link to comment

https://basketnews.com/news-189335-dante-exum-reveals-yabusele-didnt-apologize-to-him-criticizes-euroleague-for-fines-in-game-2.html

 

Sad mi jos teze kad citam ovo :( Nisam hteo da pominjem, ali naravno da je to bilo u glavi non-stop. Odradili su ONO i prosli dalje. I sad ti gledaj tu evroligu. Smesno.

 

Ljulj i Deck nisu smeli ponovo da zaigraju u ovoj seriji. 

Edited by Fins fleet
  • Haha 2
Link to comment
36 minutes ago, Fins fleet said:

https://basketnews.com/news-189335-dante-exum-reveals-yabusele-didnt-apologize-to-him-criticizes-euroleague-for-fines-in-game-2.html

 

Sad mi jos teze kad citam ovo :( Nisam hteo da pominjem, ali naravno da je to bilo u glavi non-stop. Odradili su ONO i prosli dalje. I sad ti gledaj tu evroligu. Smesno.

 

Ljulj i Deck nisu smeli ponovo da zaigraju u ovoj seriji. 

Ljulj je odigrao pokvareno i izgubljenu utakmicu pretvorio u dobijenu seriju. Panter je postupio glupo i neprofesionalno i ostavio ekipu bez najboljeg igrača i F4.

Neki su ovde pominjali da onakav faul ne može da se iskulira. Možda Mile na rekreativnom basketu ne može da se pređe preko takvog faula, ali profesionalac mora. Da isprovocirani navijači naprave sranje svi bi ih pljuvali. Valjda profesionalni sportisti treba da imaju veću odgovornost 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
3 minutes ago, duma said:

Neki su ovde pominjali da onakav faul ne može da se iskulira. Možda Mile na rekreativnom basketu ne može da se pređe preko takvog faula, ali profesionalac mora. Da isprovocirani navijači naprave sranje svi bi ih pljuvali. Valjda profesionalni sportisti treba da imaju veću odgovornost 

Kenja mi se od priče o profesionalcima koji moraju da iskuliraju ovo.

 

Ovo "kenja mi se" zvuči pregrubo, nego takav nam je jezik :D

  • +1 3
Link to comment
41 minutes ago, Milošica said:

Kenja mi se od priče o profesionalcima koji moraju da iskuliraju ovo.

 

Ovo "kenja mi se" zvuči pregrubo, nego takav nam je jezik :D

 

+1

 

Te priče možeš čuti samo od ljudi koji se nikada nisu bavili profy sportom. 

 

Ja sam prirodno najgora flegma, mislim da se dva puta u životu nisam potukao sve zajedno...šibao sam se bar jednom godišnje na košarci, od petlića do juniora (nikad ništa strašno nije ispalo od toga, ono klinačko pičkaranje, ali opet...), jednom umalo i na biznis ligi gde igraju matore konjine u nekoj hobi varijanti...mnogo je teško iskulirati bilo šta kad si pod adrenalinom, a prirodno ti je da budeš pod adrenalinom na takmičenju, jer tada telo doseže nove visine. Ono, nervira te sve, grešiš, drka trener, gubiš, jebu te sudije, nepravda non stop i tamo gde je ima i gde je nema, pa podjebavaju protivnici, roditelji, publika...

 

Ova "peace-and-loving" košarka je otkrovenje poslednje decenije, pogledajte kako su se šibali 80ih i 90ih, za lenje, kucajte samo Bill Laimbeer u YT.

 

I na kraju svega - Panter ništa nije uradio u onom rusvaju, ni pošten udarac nije zadao.

  • +1 5
  • -1 2
Link to comment

Gledali smo najveća imena u sportu koja ne mogu da iskuliraju neke momente, ne mogu ovo da im uzimam previše za zlo. Trenutak, afekt, dešava se i boljima.

 

Edited by copkillah
  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...