Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Tužan, ali ne i razočaran.

Dve pobede u Madridu, zatim bez dva najbolja igrača u bg gde ostajemo i bez Avrama. Povratak u Madrid, poluvreme iz snova, +18 i onda nisi izgubio, nego su te oni pobedili. A pobedila nas je duža klupa i iskustvo.

Mi sinoć na 1:36 do kraja 3/4 ravnopravno razmenjujemo udarce i držimo +15. Poeni iz druge šanse na poene iz druge šanse. Trojka na trojku.
Za malo jače od minut primamo 2+1 Tavaresa posle dodavanja u noge koje je nekako izvukao, trojku Ćaća i 3 faula slobodna (za treću ličnu) Egzum na Rudiju. Egzum dva puta izbušen od Ćaća, jednom poeni, pa četvrti faul. Oni su već na -5.
To su bili momenti gde je utakmica mogla biti rešena boljom koncentracijom, faktički jedan igrač je zakazao.


 

Edited by smooth.Op
  • +1 7
Link to comment

Zanemeo sam sinoć, i verbalno i u prstima, tri puta krećem da otkucam nešto i isključujem se.. Noćas sam imao košmarne snove.. Otvaram forum opet da se samoterapeutišem, pa zatvaram opet. Odem na insta i vidim sina na aerodromu jutros u 4 kako peva igračima "i kada ne budeš prvi ti". Ne znam, to mi je probudilo neku volju...on je počeo da navija u najgoroj epohi KK od kad ja pamtim, pozitivne priče je slušao samo iz naših sećanja.. Spremao sam mu put u Kaunas kao iznenađenje ali avaj...neka to bude naš Gent..

 

O tekmi šta reći. Sad smo svi pametni i generali.. Uvek je trenerova kad se padne sa +18 i primiš 59 za poluvreme, pa sve i da igraš protiv vorijorsa, a opet Željko je iscedio suvu drenovinu iz ovog tima. Selekcija je na kraju ispala glavni problem. Ne mogu da verujem da dve sezone za redom fulaš na toj 3-4 poziciji, Kuruc i Papi...krater. Da igraš bez iskusnog pleja, pozicije koja ti je sve titule donosila, a sinoć nam presudila. Jebeš ti te moderne ball hendlere, komboe i prospekte, likovi kao Slukas i Ćaćo i dalje lome glavne tekme.. Jbg, fakat je nedostajao i Aleksa.

 

Ne znam, moramo se dići što pre, mislim da je ekipa isceđena, a čekaju nas fizički teške tekme u ABA. 

  • +1 3
Link to comment

Chacho je bogotac.

ali koja je to prednost u odnosu na druge timove koju Real ima kad može da uvede ovu trojicu matorih u trenucima kada se lomi utakmica a oni odmorni jer maltene i nisu igrali pre toga. i onda oni odrade to majstorski. jbg. preokrenuli su sa petorkom Ćaćo, Lulj, Rudi, Hezonja, Tavaraš. a Partizanovi igrači crkli.

 

neke negativne impresije, iako nije fer nakon ovakve serije to pisati.

Ledej sinoć ništa. kako je ubacivao magično u četvrtoj sad mu je to sve izlazilo iz koša. baš ništa.

u poslednjoj četvrtini svi su se sakrili iza Pantera. to nisam viđao u prve dve utakmice. neki psihološki momenti su tu. prosto da pomisliš da ih je svojom maestralnom partijom sve ostale "ohladio" i niko nije bio spreman da preuzme, niotkuda, u tim trenucima.

 

odlična serija. u igračkom smislu. vrhunske partije oba tima. ogromna šteta što se izdešavalo sve što se izdešavalo, na i van terena, pa je to bacilo senku. mislim da bi lakše i navijačima bilo da znaju da su ispali "na ferku", ovako ostaje neko "ali". jbg.

 

sad da se nadamo da će i ABA finale biti merak za gledanje. Obradović i Ivanović su dobra garancija za to.

  • +1 8
Link to comment

@Vasilij Zajcev

Meni je od završetka utakmice samo to u glavi, koliko bi ovoj ekipi pomogao jedan iskusni plej 10-tak minuta na parketu kada dođe voda do grla. Komboi, ballhandleri na stranu, ali kada ne ide, razlika se topi očas posla, kao sladoled na Suncu. Mnogo boli ovaj poraz, baš zbog tog znaka pitanja posle druge utakmice. U ogromnom smo problemu čim nam jedan od najboljih devet zafali. 

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
3 hours ago, Svarog said:

sad da se nadamo da će i ABA finale biti merak za gledanje. Obradović i Ivanović su dobra garancija za to.

 

nešto mi vuče na to da će snajperista da pokuša da stvori najgoru atmosferu koju smo ikad videli, nadam se da grešim

 

  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, steins said:

Ko ostaje u rosteru za sledeću sezonu?

papapetru iguman, manastir

naneli iguman, manastir

anđuša iguman, manastir

 

 

a od junošatm da se vidi šta može tristan

  • +1 1
Link to comment

Vanju poznajem licno i razgovarali smo prosle nedelje oko povratka u Partizan. Ja ga namerno pecnuo tim pitanjem, a znam da ne voli takva pitanja. Kaze da od toga nema nista i da mu je lepo u Baskoniji. 

 

Ok moram da priznam da ne poznajem Vanju i da nikada nisam sa njim razgovarao, ali verujem da bi tako nekako tekao razgovor

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...