Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Just now, kud u maglu Simoviću said:

samo da grune u sebe +10 kila mišića i krene da se hrvetm pod košem

Možda tako nešto, ali onda će pokvariti šut koji mu jeste izvanredan.

Kenjam i ja, nadam se da griješim, eto.

Link to comment
19 minutes ago, Nikodije said:

Pa i Tristan. Baš ništa. A ni Trifa, imam utisak da je promašio svaki bitan šut ove sezone.

Panter je odigrao nestvarne tri utakmice u Madridu, verujem da je kupio kartu za nba

Ne treba on nikome u nba.

  • +1 6
Link to comment
50 minutes ago, BWA said:

 

I moram još jednom pomenuti Andjusica.

Nije da sam nešto ocekivao od njega, ali ovako mizeran doprinos tokom cijele sezone je baš ono...

 

.... zrelo za jedan jak - rastanak.

  • +1 3
Link to comment

Andjusic je najvise profitirao ove sezone, hajde sto je dobio najbolje mesto u areni, nego cak nije morao ni da se isprsi za sezonsku.

  • +1 1
Link to comment

U dosta tekmi, pogotovo pocetkom sezone mu je stavljeno da igra ono sto nume da igra, jbg. I Panter i Naneli su izmislili tocak za njega 

 

  • Haha 1
Link to comment

Sad se ispostavilo da je dobro sto smo pustili real u trecoj utakmici jer tesko bismo igrali protiv barse na f4 bez pantera. Nije dobro sto smo ih pustili u cetvrtoj i petoj

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

"Partizan se vratio u Evroligu posle osam godina. Velika žal što nismo uspeli da iskoristimo 2-0. Partizan treba da bude stalan član Evrolige, to nam je svima glavni cilj, pa i moj otkako sam se vratio u Partizan. Videli ste koliko smo lepu sliku poslali u Evropu za treću utakmicu, iako su mnogi očekivali nerede. Jako sam ponosan na sve što smo pokazali u Evroligi", kazao je Obradović 

Link to comment

Nikada mi poraz nije teže pao. Bukvalno smo se ugasili na +18. Prosto mi je neverovatno kako nismo mogli još jedan faul da izvučemo Tavaresu 15 minuta, svi se plaše i da priđu reketu kada je on bio u igri, svaki Madarov minut je bio gubljenje vremena, Vukčević je trebao barem na minut ili dva da uđe da rastereti centarsku liniju natrpanu faulovima, napravi faul ili pokušaju da izvuku Tavaresa van reketa, onda Ledejovi promašaji za dva. Naravno njima su posle ulazili i frižideri, a Partizan opterećen faulovima 10 minuta nije ništa odbranio. Baš šteta što je manji broj upotrebljivih igrača i tuča koju je Real isprovocirao odlučio seriju. 

  • +1 6
Link to comment

 jbg, ispostavilo se tačnim ono što sam pre neki dan napisao. žao mi je, ne seirim. samo, mislim da na klupama, u svlačionicama i na treninzima treba budu psiholozi da utuve sportistima da profi sport nije rekreacija, evro liga i fajnal for nisu rekreativni backet na adi. partizan je imao reala u malom džepu i da je partizanov igrač ljosnuo na parket i sudija odsviralo šta je trebalo šimpr se ne bi raspitivao za otkazivanje rezervacije karata.

 

ne razumem nekontrolisanje adrenalina kod vrhunskih profesionalaca. ni onaj udarac zidana glavom, u materacija ako se ne varam, davno beše, ni novakovo lupanje reketom i reketa, ni ovo u madridu. ni simpatizere, navijače koji za ovo imaju pravdanje adrenalimom.

 

ponavljam, žao mije kakav je ishod ispao ali, morao sam ovako da napišem

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...