Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Koliko je brt Panteru bilo teško, prvi put da je njemu nešto toliko teško palo. Plakao

Edited by garmonbozia
Link to comment

Odličan nastup u Evroligi.

Naravno, moglo je završiti mnogo bolje ali ako se ima u vidu da smo praktično debitanti u ovom sistemu takmičenja, da nam je klupa prekratka za ovakve serije, kao i da nismo mentalno zreli da iznesemo mečeve u nokaut fazi protiv velikana evropske košarke, onda se mora konstatovati da je ovo veliki uspjeh.

  • +1 8
Link to comment

20 godina se nadam da će smrdljive Špance da zadese loše šuterske večeri, glupi faulovi, izgubljene lopte, ali to se ne dešava i likovi iz te zlatne generacije (Gasol, Garbahosa, Navaro...) i njihovi naslednici (ova trojica šljamova iz Reala) igraju bez greške kad je najbitnije. Kapa dole za sve, od ludačkih šuteva do vrlo pametno smišljenih prljavih poteza kad treba i to da se odigra.

 

 

  • +1 4
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
14 minutes ago, BWA said:

Odličan nastup u Evroligi.

Naravno, moglo je završiti mnogo bolje ali ako se ima u vidu da smo praktično debitanti u ovom sistemu takmičenja, da nam je klupa prekratka za ovakve serije, kao i da nismo mentalno zreli da iznesemo mečeve u nokaut fazi protiv velikana evropske košarke, onda se mora konstatovati da je ovo veliki uspjeh.

 

Klupa je ispala prekratka jer je izostao veći doprinos srpskih igrača. Nešto su bili kilavi, jedino je Smajli uspeo da odigra u kontinuitetu u drugom delu sezone.

Šteta, lošiji tim ide dalje. Ono kako večiti vaćare na regionalnim parketima, to Španci rade u Evroligi i jbg.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Klupa je ispala prekratka jer je izostao veći doprinos srpskih igrača. Nešto su bili kilavi, jedino je Smajli uspeo da odigra u kontinuitetu u drugom delu sezone.

Šteta, lošiji tim ide dalje. Ono kako večiti vaćare na regionalnim parketima, to Španci rade u Evroligi i jbg.

Jeste, tačno.

Ipak, Avramovića su sjebale povrede a napredovao je znatno.

I moram još jednom pomenuti Andjusica.

Nije da sam nešto ocekivao od njega, ali ovako mizeran doprinos tokom cijele sezone je baš ono...

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

 

Klupa je ispala prekratka jer je izostao veći doprinos srpskih igrača. Nešto su bili kilavi, jedino je Smajli uspeo da odigra u kontinuitetu u drugom delu sezone.

Šteta, lošiji tim ide dalje. Ono kako večiti vaćare na regionalnim parketima, to Španci rade u Evroligi i jbg.

jbg sve si u pravu, al i taj doprinos je relativna stvar kad uzmeš u obzir da smo imali tri loma ruke, jednu mononukleozu plus smailagićevu zadnju ložu zbog koje je odsustvovao dva meseca

 

al i pored toga ja sam zadovoljan njihovim apgrejdom u odnosu na prošlu sezonu. svi su znatno bolji nego što su bili prošle sezone

 

e

anđušara je zaista za no comment

:ph34r:

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment

Pa i Tristan. Baš ništa. A ni Trifa, imam utisak da je promašio svaki bitan šut ove sezone.

Panter je odigrao nestvarne tri utakmice u Madridu, verujem da je kupio kartu za nba

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Pa i Tristan. Baš ništa. A ni Trifa, imam utisak da je promašio svaki bitan šut ove sezone.

Panter je odigrao nestvarne tri utakmice u Madridu, verujem da je kupio kartu za nba

Dobro, Tristan je prospekt, mada je i to diskutabilno. Trifa ko Trifa. Ima neke svoje momente ali nema kontinuitet.

 

O Tristanu se mnogo pisalo. Ne vidim kako čovjek sa onako visokim težištem može igrati ozbiljan basket.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...