Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Just now, JohnnyD said:

Mislim da je Panter trebalo da sutne odmah, ne da ide na laznjak pa da se zavuce na situaciju iskosa

ja mislim da je trebalo da pogodi, a ne da promaši

  • Haha 7
Link to comment

Ispali pre dve nedelje..

 

Jbg momci, obrazovanje kosta...placamo svi zajedno ovo. 

 

Samo treba piti vise rakije i jace voleti Partizan

Link to comment

Vau. Kao Crnokosa na drugo poluvreme da je izašla. Prestao sam da gledam kad su prvi put poveli al nije pomoglo. Prvo poluvreme odbrana vrhunska, sve nam ide na vodenicu... ne samo neigranje dva jako bitna igrača već i faulovi Tavaresa. Suđenje ni u BG ne bi očekivali bolje... i onda ovo pomračenje. Sa +18 na -9 za 16 minuta. Kakva istorijska šansa propuštena, ko zna kad ćemo sledeću imati. Pitanje je dal ćemo i igrati sledeće sezone... da se ušlo na F4 našlo bi se mesto bez obzira ko osvoji ABA. Ovako čisto sumnjam.

Sent from my DN2103 using Tapatalk



Link to comment

fer end skver su nas dobili, na zalost uspeli su da nas namagarce onom tucom i tu su nam sjebali popularni momentum, zocu nemam sta zameriti, igracima takodje, mislim da je ovo najbolji partizan koji sam ikad gleda (da, mislim da bi tukli onaj iz 91. bezobzira sto su ti igraci u konacnici sigurno nenadjebivi).

svaka cast.

 

  • +1 5
Link to comment

Moj prvi post ovde, jer moram negde da placem...

 

Real je verovatno odigrao najbolje poluvreme, 60p su dali i odigrali cvrsto u odbrani.

Ne bi mi ovoliko tesko pao poraz, da se serija igrala u normalnim okolnostima.

 

Ogromna steta, falilo je samo malo inteligencije i pribranosti u zavrsnici druge.

  • +1 2
Link to comment

Zaboravite tucu, ako Partizan nije mogao da pobedi na +18, kompletan, znaci da je Real bolji. Obradovic je morao da trazi tajm kad je krenula da se topi razlika. Bio je cudno miran za njegove standarde.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Jaguzel debela pizda, prvo zajebavo Lesora kad je masio bacanje, posle se usro ko kumrija kad ste imali posed u zadnjem minutu na -3 

 

Link to comment

Ma kakva tuča ljudi, imali smo +18 i Tavaresa na 4 lične, prestali smo da igramo i da grebemo, baš bez veze. 
 

Okrenuli nas Ćaćo i Ljulj, ti likovi imaju hiljadu godina i s razlogom uglavnom sede na klupi. Kad su nas stigli, onda smo se i usrali odnstraha i nije bilo nazad.

  • +1 6
Link to comment

Sa Realom nema opustanja, price

Aktivirali su sve sto imaju jos od odluke da udare Pantera, i opet su bili na kolenima

Objektivno su bili bolji drugo al ja to ne umem da objasnim

Ipak cestitke Partizanu, napravise nesto izuzetno, nadam se da ce ostati Zeljko, atmosfera u Areni za pamcenje

Ako ih nije sramota nek idu na f4

 

  • +1 1
Link to comment

dobili nas na klupu. mi smo pali kad smo ostali bez snage... jebi ga nama je smailagić igrao manje od 9 minuta, sa sedam igrača ne može

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...