Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, hooyadahoo said:

2010 f4, igrali Djekna i Strahinja. Nije to bilo pre 100 godina. Aj neću više:))

 

I Darko Miličić je šampion NBA lige

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, April said:

 

A da li ti je Lorens Roberts naš? Ili Bo?

 

Veseli, Bertans...ostavili su dublji trag nego Milutinov.

 

Lorens Roberts sigurno nije. Mekejleb je gotivan lik a i davao je sve od sebe 300% bez obzira što popije litru viskija svako veče, dođe ujutru na trening. 

 

Ali, mislim da nisi razumeo šta ja kažem. 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, hooyadahoo said:

2010 f4, igrali Djekna i Strahinja. Nije to bilo pre 100 godina. Aj neću više:))

Strahinja je igrao 2 minuta, Djekic 4 minuta.

 

Pri tome, ni najmanje ne umanjujem Duletov neverovatan uspeh.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Djekna, klasican primer na papiru velikog talenta kome je pruzena najveca moguca paznja i dati najbolji minuti sto neki mladi igrac moze da dobije ali dzaba sve to kada nema zelju da radi na sebi i realno boli ga tuki da se cima nesto ekstra preko minimuma ... Taj fail nas je kostao mozda i titule te godine ...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Lorens Roberts sigurno nije. Mekejleb je gotivan lik a i davao je sve od sebe 300% bez obzira što popije litru viskija svako veče, dođe ujutru na trening. 

 

Ali, mislim da nisi razumeo šta ja kažem. 

 

Postoji tačka u kojoj se slažemo apsolutno: Glas treba da kaže hvala što se bori za mesto sa Panterom, jer će znati na čemu je, da li za EL ili ABA. Ili Balša koji prvo treba da uzme minute Lesoru da kasnije ne bi prošao kao Petrušev ili Musa u Efesu. 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Plus je car prihvatio smanjenje plate sa 700 na 500 hiljada.

Uh, ovo mi je promaklo.

Ne samo da je vrhunski igrač, nego je i dobar čovjek.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Strahinja je igrao 2 minuta, Djekic 4 minuta.

 

Pri tome, ni najmanje ne umanjujem Duletov neverovatan uspeh.

 

 

Do samog F4 imao je preko 10 minuta po utakmici u el. , zamisli koji je to hendikep kada mora Roberts u polufinalu f4 da ti igra 40+ minuta ...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Geo said:

Do samog F4 imao je preko 10 minuta po utakmici u el. , zamisli koji je to hendikep kada mora Roberts u polufinalu f4 da ti igra 40+ minuta ...

Upravo to se i uklapa u ovo sto zelimo da kazemo, a to je da su najveci uspesi vec duze vreme nemoguci bez dva ozbiljna igraca na svakoj poziciji. 

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

dva f4 smo igrali od ‘92

:fantom:

 


e

zato ćemo postojanje baneta đekića, strahinje miloševića, save lešića i stefana sinoveca svesti na minimum

plus imamo trenera koji to dokazano zna da posloži

 

da je duga sezona jeste, ima tu još faktora na koje treba računati a koji mogu svaku ekipu poremetiti na tom putu

 

što kaže general, ako su ruže…

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment

Izgleda da je Milutinov zaista blizu povratka u Partizan. Ovo sam nasao na jednom portalu

 

Nezvanično radi se o Nikoli Milutinovu, reprezentativcu Srbije i jednom od najbolji centara u Evropi. Milutinov ima ugovor sa CSKA, ali bi u dogovoru sa Moskovljanima došao u Partizan na jednogodišnju pozajmicu, jer Armejci ne mogu da igraju elitno takmičenje usled suspenzije ruskih klubova.

 

BONUS VIDEO: Pogledajte scenu sa svadbe Ane Dabović

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...