Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

13 minutes ago, SNARC said:

 

Ta je sve samo nije smotana..

 

nisam hteo g'đu da vređam, probao sam sa blagim pridevom

 

ume da primeni vrlo podli kriterijum i vrlo je vešta da "zažmuri" u svojoj zoni sviranja pri situacijama kada je nemoguće tražiti čelendž ili da sudije gledaju šta je bilo

treneri zbog njenih propusta dobijaju tehničke od drugog sudije, jer se ova kulovski udalji da kao šatro ne čuje trenera koji je proziva

 

često se baš ona pominje kad se priča o "specijalcima" sudija evrolige

Link to comment

Uz neko iole normalno suđenje, dobijamo u Madridu. Neko je već napisao da misli da su nam u toj utakmici šanse veće nego večeras - i slažem se sa tim. Razlika između Panterice i Anđušića je ogromna, a mi smo i u dva meča bez Pantera bili u egalu (umalo da dobijemo prekjuče). Sve je otvoreno, ali mislim da je pritisak sad na njima, a da jednostavno lošiji tim. Kada smo svi na broju.

Idemo na F4.

  • +1 1
Link to comment
On 29. 4. 2023. at 21:51, Plajvi said:

Najjaca fora bi bila da se igra peta i da Panter opet da u zadnjoj sekundi i nabije im kurcinu do nafte :D


Michael Jackson Halloween GIF by Vevo

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment

Imali smo +15 u trećoj ali ih nismo dokusurili.

Adaptirali su se na atmosferu, grickali zaostatak i na kraju nas u egalu dobili.

 

Ostaje da se vidi da li oni nas mogu dobiti triput u nizu za 8 dana.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Plajvi said:

Ostoja 2 pune hale i nije duzan pivo, lisica godine 

 

da pusi kurac ostoja za ono kod kalemegdana

  • +1 4
Link to comment

Sad videh jos jednom snimak te situacije. Ledej se sumanuto baca ka zamisljenoj lopti (koja je u Dekovim rukama), nicim izazvan lansira svoju telesinu pravo coveku u koleno. Uzasna povreda je jedini moguci ishod te apsurdne vratolomije. Nije mu bilo svejedno posle, sve sto je uradio do kraja utakmice su dva poklonjena penala Gosu i promasen otvoren sut. Pre toga besprekorna partija, ali momak definitivno nije sav svoj. Zelim da verujem da nije namerno, a u svakom slucaju je zastrasujuce neoprezno. Podsetilo me na ono bizarno uletanje nogama u rebra Nikole Ivanovica, koje se isto zavrsilo tezom povredom.

  • Hvala 1
  • -1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Neverovatno da se nijedan igrac nije pridruzio Ledeju, samo malo da je odskocio, pogodio nesto kad je bilo bitno.. Grk jeste bio dobar, ali niko nije ubacio kada se lomio mec. To, slaba realizacija sa slobodnih bacanja i neverovatan kukavicluk da se sutna trojka kada imas kolko-tolko izgradjenu situaciju (nego dodatno komplikovanje i guranje u "bunar") su glavni razlozi poraza. I naravno, katastrofalno cuvanje Tavaresa, te presudno los odbrambeni skok. Puno stvari, da bi se dobio Real koji je odigrao prosecnu tekmu. Bez Deka bice slabiji,  Partizan sa Panterom dosta jaci, a i tamo ce Partizan biti rasterecen. Mislim da su sanse 50-50, ili 55-45 u korist Partizana.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...