Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Velika šansa je propuštena.

Ali, zaista serija baksuzluka počev od one tuče pa do večeras.

U Madridu bez nekih ozbiljnijih izgleda, ali dati sve od sebe pa kako bude.

Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Velika šansa je propuštena.

Ali, zaista serija baksuzluka počev od one tuče pa do večeras.

U Madridu bez nekih ozbiljnijih izgleda, ali dati sve od sebe pa kako bude.

 

Mislim da u Madridu imamo vece sanse nego veceras

  • +1 4
Link to comment
Just now, maheem said:

Loše veče jbga

 

Naravno. Desava se.

 

Zato je i za divljenje kako je fokusiran bio Leday, a bez izmene. Delovao je kao supermen..

Link to comment

Prvo iskreno saučešće kolegi Ted-u. :sad:

Drugo, kao što rekoh, Ljulj rešio oba meča tako što je isprovocirao Pantera. Ledej ovako ofanzivno neće odigrati nikad više, nadrealno je šta je sve dao, i opet je bilo malo. 

 

Nisam tu da solim rane, ali kada je bilo 2-0 lakše je bilo podneti ona sranja sa druge utakmice, ali sada se ipak jasno vidi da Vas je Ljulj odradio ali svetski. Stvarno mi niej drago zbog toga, samo konstatujem.

 

Tavares je čudo od igrača. Takav igrač u reketu jednostavno nema cenu, kad god nisu znali u Realu šta će, spuštali su njemu i čovek je skupljao po dvojicu, dobijao faule, skakao u napadu. Jeben, jeben igrač, igrač koji pravi ogromnu razliku samo svojim prisustvom, čak i kad su mu statistike skroz prosečne. Svojim pukim postojanjem u reketu kreira napad protivnika, tera ljude od obruča. 

Srećno u petoj, bila bi kosmčika pravda da ih izbacite tamo.

 

A onda već možete i ispasti što se mene tiče :D

Link to comment

Невјероватно шта се све догодило током ове серије. Партизан са Пантером може добити пету.

 

@Ted искрено саучешће, држи се.

  • Hvala 1
Link to comment

Berić kaže da je idbrana bila sjajna, jeste na momente, ali bilo je baš dosta propusta  za razliku od prethodnih utakmica.

 

kakav je ovo novinar jbte?!

neki Andjusin ortak :lolol:

 

 

Edited by maheem
Link to comment
11 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Olako se zaboravljaju pobede koje nam je doneo Nani..

 

Ne, daleko od toga...ali previse cesto se ne pojavi i ne postoji na utakmici. Verujem da vuce odlican cash i da mozemo nekoga ko moze da bude standardniji da nadjemo za te novce.

  • +1 2
Link to comment

Neverovatno koliko sam emotivno ispraznjen, a nisam ni gledao utakmicu.
Kakva cudna serija, kakvih cudnih nedelju dana pocev on one ferke...

Link to comment
Just now, SNARC said:

 

Ne, daleko od toga...ali previse cesto se ne pojavi i ne postoji na utakmici. Verujem da vuce odlican cash i da mozemo nekoga ko moze da bude standardniji da nadjemo za te novce.

 

Nije previse cesto, mozda je imao 5-6 utakmica gde je bio bas los. Niko nije masina, pa ni on. Samo si sad pod utiskom ove utakmice, pa ti je utisak posledica razocaranosti..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...