Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ako dobijemo petu evo živ da nisam. Jebo ja nas ovakve. Kući bre obe neizvesne prospu kao na početku sezone što su radili 

Edited by arheolog1981
Link to comment

Gazimo ih u Madridu!

Dante, i Naneli posebno, u velikom kurcu. Ludilo Pape i Andjuse je ovo dovelo do egala.

Mislim da je Madar morao više da igra na ovoj tekmi.

Edited by maheem
  • +1 1
  • Wub 5
Link to comment

Imali smo ih, ali smo sve promašili sa distance.

 

Svaka čast Ledeju, fenomenalan je bio. Sjebali smo domaći teren al eto nam ga nazad KP. Ima šanse.

  • +1 2
Link to comment

S obzirom na okolnosti i atmosferu, nismo bili dovoljno mentalno u mecu, s izuzetkom Ledayja (najbolja partija u nasem dresu) i Pape. Premalo..

 

Jebiga..

  • +1 5
Link to comment

Dva od tri igrača koji su imali nekakvu energiju, Smajli i Madar, sede skoro celo drugo poluvreme na klupi. 

Ovamo Egzum igra a čovek se nije ni pojavio na utakmici. Otvoreni šutevi se prekaču u korist nekih nenormalnih pasova kojima se samo prelazi iz loše u grdju poziciju. 

U odbrani se ne čuju, ko da su gluvi.......

Sačuvaj bože.....:gospode:

Link to comment

Znam šta je jebote. Pa ja sam prve dve utakmice u sezoni odgledao upravo ove. Ništa, sledeću imam neke goblene da radim a i ima neka emisija o kukičenju... to ne smem propustiti. Držim se starog recepta, live score na svakih 10 minuta i to je to... dobijamo 

Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

Imali smo ih, ali smo sve promašili sa distance.

 

Svaka čast Ledeju, fenomenalan je bio. Sjebali smo domaći teren al eto nam ga nazad KP. Ima šanse.

Ledej maestralan. Kakva partija, sve teski i bitni sutevi sa onakvim procentom.

  • +1 6
Link to comment

Zamerati nešto igračima večeras je stvarno trulo. 

 

Prvo poluvreme maltene nismo ni igrali, Aleksa povređen i naravno bez Pantera. 

 

Oni tamo bez Decka, a mi bez pritiska ove realno svećarske atmosfere (pričam na prvu utakmicu u Areni, ne danas).

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, J-♣ said:

 

i da nam ne nameste onu smotanu Ane Panter

 

 

Ta je sve samo nije smotana..

 

Sledecu sezonu mogu lako da zamislim bez Andjuse..kao i da se deo budzeta posvecen Papapetru-uuu i Naneliju udeli nekim stabilnijim likovima.

 

Ostalo ne bih dirao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...