Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

27 minutes ago, hooyadahoo said:

O jbte.

 

Više bih voleo svetsko a naše, nego samo svetsko. Više bih voleo da se Balša i Glas istovare po pudlici na derbiju nego Lesor i Papapetru. O da, ludilo u Areni kada dobijemo Real ili Makabi će biti super, al bi bilo više super da klinci to urade ko onomad pre trideset godina. Potpuno je druga priča koliko je to realno. Verovatno nije, bar ne odmah. Svi to shvataju. Ništa manje ništa više, taj neki underground underdog šmek definitvno nestaje, i valjda imamo pravo ovde da se na to požalimo, međ drugarima prvoborcima.

 

Pa pričali smo x puta da je ovo ono što nam je dostupno glede domaćih i mladih igrača kojih btw nije baš da ne postoje. Tako da ne znam osim žal za mlados' čemu ovakvi postovi? Mogu i ja da žalim za milion stvari koje nisu realne ali jednostavno nisu realne. A Balša i Glas nek pokidaju i biće mesta za njih. Pritom Glas, Madar recimo mogu da idu u koš sa Veselim, Bertansom, Lovernjom itd kao igrači od kojih srpska košarka nema ama baš ništa tako da ne razumem taj argument koji neki drugi potežu što se domaćih igrača tiče. 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
35 minutes ago, pbg12345 said:

mislim da ima uticaja kako je zvezda prolazila kad je dovodila mnogo (matorih) stranaca (a i ne samo zvezda)

 

medjutim ovo je nesto drugo, ovo jesu ozbiljni el igraci u najboljim godinama

ovde eventualno fali jedan igrac najvise el klase pa da postane ekipa kojoj bi sve sem f4 bio neuspeh

 

a ima i ono da ne mora budzet da se potrosi samo za prvi tim, pisali su ljudi ovde, gde bi partizan mogao uloziti pa da ima koristi od toga i u buducnosti

samo sto sumnjam da onaj ko daje novac pristaje na to, vec samo na ulaganje (u igracki kadar) ciji ce se rezultati videti odmah

 

Zvezda nikad nije imala ovakav tim. 

 

Drugo, ti tu Zvezdu moraš nekako da pobediš. Ona ti dođe u finale aba lige sa rosterom gde nema igrača mladjeg od 26 godina, sa iskusnim prekaljenim igračima koji su odigrali gomilu takvih utakmica po onim atmosferama i ti treba da ih pobediš sa kim? Sa iskusnim EL igračima ili sa Balšom, Tristanom, Madarom, Smailgaićem? 

 

Ne može se reći za ekipu od 15ak miliona budžeta da je sve sem f4 neuspeh kad Barsa raspolaže sa 60 miliona recimo 

 

A što se ulaganja tiče za dalje, klub bi bar morao da bude na nuli pa da tako nešto krene, a klub očigledno i nije na nuli i pare su mu dodeljene za ovu konkretnu stvar. Osim ulaganja u mladje kategorije, odnosno napora da se dovedu kvalitetni treneri sve ostalo je normalno. Mada Partizan nikad ni nije imao mladje kategorije nego je uvek čerupao druge. 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Kad kažem "naše" mislim na partizanove klince, ne domaće košarkaše. Igrače koji u partizanu steknu afirmaciju. Tako mi je i madar naš.

  • +1 1
Link to comment

Pa po sastavu mozemo i na F4 (Bajernu je recimo malo falilo prosle godine) a mozemo da prodjemo kao i Turske ekipe pre 5-10 godina sa sve dobrim trenerima i paklenim imenima u rosteru ... Zeljko je dobio gotovo sve sto je pozeleo (osim Slukasa) i na njemu je da napravi tim(dolazi valjda jos jedan 4/5). Imamo veliku pomoc domaceg terena i to nam je recimo neka prednost u odnosu ne neke ekipe slicnog kvaliteta ali i tu energiju treba pravilno usmeriti.... Da, imamo i neke na papiru fine domace talente sa odlicnim fizickim predispozicijama ali kako cujem isti i ne ginu previse na treninzima i nemaju preveliku zelju da unaprede sebe mnogo(naveo sam recimo Balsinu glupariju za letnju ligu) 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, hooyadahoo said:

Kad kažem "naše" mislim na partizanove klince, ne domaće košarkaše. Igrače koji u partizanu steknu afirmaciju. Tako mi je i madar naš.

 

Kažem, nisam mislio konkretno na tebe.

 

Meni Madar još nije naš, morao bi da guli nekoliko sezona bar pa da bude naš. 

Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Svakako ne neuspeh, mada ne i neostvariv cilj.

 

Uz na primer Milutinova, TOP 8 bi bio neuspeh.

 

Bez Milutinova, sa ovim timom, najrealnije je biti izmedju osmog i desetog mesta.

 

@Moća

 

Kakav CSKA? I nema 16 ekipa, nego 18.

nema neostvarivog cilja, ali nemoj da se zajebavamo. ako nisi barsa, real ili efes kao sampion, ne spadas u grupu timova za koje je neodlazak na f4 neuspeh.

 

a pojacavali su se i drugi, ne samo partizan i zvezda. to sto trose nikad vise ih je mozda pomerilo ka sredini najvecih potrosaca para u evroligi, ne ka f4 kategoriji.

  • +1 3
Link to comment

Uzario se topic, pomislio bi neko da je Papapetru potpisao

 

Vidi stvarno potpisao. Sigurno voli vrelu atmosferu na utakmicama, toga u Grckoj nema

Edited by shimpr
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, shimpr said:

Uzario se topic, pomislio bi neko da je Papapetru potpisao

 

Vidi stvarno potpisao. Sigurno voli vrelu atmosferu na utakmicama, toga u Grckoj nema

Plus je car prihvatio smanjenje plate sa 700 na 500 hiljada.

Edited by Milošica
Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Kevin Panter?

Kevin Pengos. Mozda sam lud ali ja bih pre njega nego Milutinova. Nemam info, samo zelja...

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

 

Kažem, nisam mislio konkretno na tebe.

 

Meni Madar još nije naš, morao bi da guli nekoliko sezona bar pa da bude naš. 

 

A da li ti je Lorens Roberts naš? Ili Bo?

 

Veseli, Bertans...ostavili su dublji trag nego Milutinov.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...