Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, napadaj said:

 

Osuđujemo, niko nije rekao da je to bio pametan ili opravdan potez. Stvar je u tome što su njegov i Jabuseleov potez neuporedivi.

 

gore si napisao da je lesor malo zakovrnuo musu, kome nista nije bilo. istina je, srecom mu nije bilo nista, a jbg moglo je jer je lesor isao kragnom na vrat. to je skandalozan potez, ne kapiram zasto je vazno da li je jednako ili manje skandalozan od jebuseleovog.

Link to comment
4 minutes ago, nenad said:

 

gore si napisao da je lesor malo zakovrnuo musu, kome nista nije bilo. istina je, srecom mu nije bilo nista, a jbg moglo je jer je lesor isao kragnom na vrat. to je skandalozan potez, ne kapiram zasto je vazno da li je jednako ili manje skandalozan od jebuseleovog.

 

Pa očigledno je evroliga smatrala da je manje skandalozno od onog što je Panter uradio, a ni on nije bogznašta uradio.

 

Ponavljam, ono što izdvaja ovu tuču od sličnih košarkaških je potez Jabuselea, koji je zaslužio drakonsku kaznu, i mislim da je cela Evropa jednoglasna u tom stavu, ne samo navijači Partizana. Za mene lično možda i najveći skandal na parketu koji se desio od utakmice Indijana Detroit (možda još ono udaranje sudije u ruskoj ligi comes to mind). Svako izjednačavanje poteza Lesora sa ovim u cilju postizanja nekih patkometrijskih bodova je apsolutni bezobrazluk. 

  • +1 6
Link to comment

vratio na irisu početak današnje utakmice real saragosa, uvek objektivna madridska publika finim aplauzom nagradila jabuselea na predstavljanju

 

 

:fantom:

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa očigledno je evroliga smatrala da je manje skandalozno od onog što je Panter uradio, a ni on nije bogznašta uradio.

 

Ponavljam, ono što izdvaja ovu tuču od sličnih košarkaških je potez Jabuselea, koji je zaslužio drakonsku kaznu, i mislim da je cela Evropa jednoglasna u tom stavu, ne samo navijači Partizana. Za mene lično možda i najveći skandal na parketu koji se desio od utakmice Indijana Detroit (možda još ono udaranje sudije u ruskoj ligi comes to mind). Svako izjednačavanje poteza Lesora sa ovim u cilju postizanja nekih patkometrijskih bodova je apsolutni bezobrazluk. 


Bilo je jako ono u Podgorici u Evrokupu kad je gostujuci crnac napravio sutlijas od onog majmuna sto je uleteo u teren 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, nenad said:

 

gore si napisao da je lesor malo zakovrnuo musu, kome nista nije bilo. istina je, srecom mu nije bilo nista, a jbg moglo je jer je lesor isao kragnom na vrat. to je skandalozan potez, ne kapiram zasto je vazno da li je jednako ili manje skandalozan od jebuseleovog.

 

Ja tu ne vidim kragnu. Malo ga je povukao, nije ga davio, zaključavao mu vrat, udarao ga... Meni to nije ni blizu poteza koji bi mora da bude kažnjen sa više od jedne utakmice suspenzije, dok je Jabusele zaslužio bar pola godine bez terena.

Link to comment
7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa očigledno je evroliga smatrala da je manje skandalozno od onog što je Panter uradio, a ni on nije bogznašta uradio.

 

Ponavljam, ono što izdvaja ovu tuču od sličnih košarkaških je potez Jabuselea, koji je zaslužio drakonsku kaznu, i mislim da je cela Evropa jednoglasna u tom stavu, ne samo navijači Partizana. Za mene lično možda i najveći skandal na parketu koji se desio od utakmice Indijana Detroit (možda još ono udaranje sudije u ruskoj ligi comes to mind). Svako izjednačavanje poteza Lesora sa ovim u cilju postizanja nekih patkometrijskih bodova je apsolutni bezobrazluk. 

 

to sto je el smatrala je svakako sprdacina i na stetu je partizana i sporta uopste, to nije nikakav argument.

uopste se ne radi o patkometriji, i ne radi se o izjednacavanju lesorovog i jebuseleovog poteza, vec konstataciji da je lesorov potez opasan i da je mogao ozbiljno da povredi musu. osim jebuselea kome nije mesto u kosarci, niko drugi nije napravio nista slicno.

 

edit

ok, izvinjavam se svima, izgleda da ja preterujem, meni zaista izgleda uzasno opasno ono sto je lesor uradio.

srecno vam bilo na f4.

Edited by nenad
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

 

Ja tu ne vidim kragnu. Malo ga je povukao, nije ga davio, zaključavao mu vrat, udarao ga... Meni to nije ni blizu poteza koji bi mora da bude kažnjen sa više od jedne utakmice suspenzije, dok je Jabusele zaslužio bar pola godine bez terena.

 

Malo ga je povukao za vrat i bacio na zemlju, ispao tupav, bože moj. Mogao je vrlo lako temenom da udari o parket. 

 

Jabusele jeste zaslužio pola godine i Lesor jeste zaslužio tri meseca. Pošto Lesoru ne mogu da daju jer bi ih Real uništio pod košem u te tri i (nepravedno) okrenuo seriju, onda su mu dali 1, a Jabuseleu 5. 

 

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, J.R. Cash said:


I sta kazes, ne izjednacavas?

 

Da, to ti kažem. Ili praviš razliku između bacanja na parket i bacanja na parket? Razumeš ti sve odlično, nego si se uvalio u raspravu nebuloznim stavom i ne znaš kako da se iskobeljaš iz toga.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...