Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

4 hours ago, napadaj said:

Panter se zapravo i jeste uzdržao i nije udario nikoga. Jeste krenuo preteći na Ljulja, ali ništa nije uradio, a onda je govno argentinsko napravilo rusvaj u kojem je Lesor, po običaju, ispao tupav. Niko drugi od Partizanovih igrača nije uradio ništa loše.

 

Da li je i Jabusele ispao tupav? Da li ste svesni da je samo pitanje trenutka kad će nekog ozbiljno fizički da povredi s obzirom na fizičku snagu i bezobzirnost koju pokazuje, a koja se čas pravda time da je isprovociran, čas time da je tupav. Njegov potez je manje brutalan od Jabuseleovog, ali ništa manje skandalozan, ne znam da li to ne vidite, ili ne želite da priznate sebi, ili šta je u pitanju?

 

Pre mesec dana se bukvalno pesnicama zaleteo na drugog igrača i da ga je pogodio umesto što se ovaj izmicao unazad, bukvalno bi ga nokautirao. Da li ste isto ovako pravednički zavapili da se kazni na 38 utakmica ili šta je beše bilo, isprovociran? Šta će sledeći put da bude? A biće. 

 

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Midgeta said:

Realno smo najgori, trebalo je da nas diskvalifikuju, a Real da ide dirketno na F4 :fantom:

 

To im je plan za Arenu. tako da sad moraju i igrači i publika da pokažu da znaju za jadac.

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Malvo said:

 

Da li je i Jabusele ispao tupav? Da li ste svesni da je samo pitanje trenutka kad će nekog ozbiljno fizički da povredi s obzirom na fizičku snagu i bezobzirnost koju pokazuje, a koja se čas pravda time da je isprovociran, čas time da je tupav. Njegov potez je manje brutalan od Jabuseleovog, ali ništa manje skandalozan, ne znam da li to ne vidite, ili ne želite da priznate sebi, ili šta je u pitanju?

 

Pre mesec dana se bukvalno pesnicama zaleteo na drugog igrača i da ga je pogodio umesto što se ovaj izmicao unazad, bukvalno bi ga nokautirao. Da li ste isto ovako pravednički zavapili da se kazni na 38 utakmica ili šta je beše bilo, isprovociran? Šta će sledeći put da bude? A biće. 

 

 


Vecina KKP forumasa je tad ako se dobro secam reklo da je seljak i koji kurac je to uradio, nije bio dominantan narativ udri govno bugarsko trashtalkersko

Popizdeli su posle kad je ovaj iso u miliciju 

Ali sta tu forumasi mogu uopste :D, da vode Lesora kod psihijatra na anger management? Peti put vec gubi kontrolu, mozda ni ne moze da se smiri dok neko njega ne patosira

Na fb/ig je strasno sta ljudi pisu iz oba tabora™, to ne vredi ni otvarati
 

Spoiler

prosle godine kad je hteo s navijacima Zvezde da se pegla
zimus kad je hteo s Kampacom da se pegla
ono s Petrusevim
ono kad je hteo da se pegla s nekim iz Buducnosti kad je psovao na nasem dok je bio u Monaku
ono s Realom bespotrebno

 

  • +1 4
Link to comment
47 minutes ago, Malvo said:

Njegov potez je manje brutalan od Jabuseleovog, ali ništa manje skandalozan, ne znam da li to ne vidite, ili ne želite da priznate sebi, ili šta je u pitanju?


I sta kazes, ne izjednacavas?

  • +1 7
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

 

Da li je i Jabusele ispao tupav? Da li ste svesni da je samo pitanje trenutka kad će nekog ozbiljno fizički da povredi s obzirom na fizičku snagu i bezobzirnost koju pokazuje, a koja se čas pravda time da je isprovociran, čas time da je tupav. Njegov potez je manje brutalan od Jabuseleovog, ali ništa manje skandalozan, ne znam da li to ne vidite, ili ne želite da priznate sebi, ili šta je u pitanju?

 

Pre mesec dana se bukvalno pesnicama zaleteo na drugog igrača i da ga je pogodio umesto što se ovaj izmicao unazad, bukvalno bi ga nokautirao. Da li ste isto ovako pravednički zavapili da se kazni na 38 utakmica ili šta je beše bilo, isprovociran? Šta će sledeći put da bude? A biće. 

 

 

 

 

Lesor je zakovrnuo Musu koji je malo i folirao i ništa mu nije bilo. Jabusele je uhvatio Egzuma i strovalio ga na zemlju kao u UFC ili WWE. I te kako je to što je on uradio skandalozno u poređenju sa Lesorovim potezom.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

 

Da li je i Jabusele ispao tupav? Da li ste svesni da je samo pitanje trenutka kad će nekog ozbiljno fizički da povredi s obzirom na fizičku snagu i bezobzirnost koju pokazuje, a koja se čas pravda time da je isprovociran, čas time da je tupav. Njegov potez je manje brutalan od Jabuseleovog, ali ništa manje skandalozan, ne znam da li to ne vidite, ili ne želite da priznate sebi, ili šta je u pitanju?

 

Pre mesec dana se bukvalno pesnicama zaleteo na drugog igrača i da ga je pogodio umesto što se ovaj izmicao unazad, bukvalno bi ga nokautirao. Da li ste isto ovako pravednički zavapili da se kazni na 38 utakmica ili šta je beše bilo, isprovociran? Šta će sledeći put da bude? A biće. 

 

 

https://youtu.be/G-6w8uOrjm4

Link to comment
14 minutes ago, napadaj said:

 

 

Lesor je zakovrnuo Musu koji je malo i folirao i ništa mu nije bilo. Jabusele je uhvatio Egzuma i strovalio ga na zemlju kao u UFC ili WWE. I te kako je to što je on uradio skandalozno u poređenju sa Lesorovim potezom.

 

kakve to veze ima? ni onome sto je lesor uradio nije mesto na terenu, uopste mi nije jasno zasto branite taj njegov potez. ajde da je to uradio jebuseleu, pa jos da mu i skines kapu, ali ovako je za svaku mogucu osudu.

Link to comment

Niko ovdje nije opravdavao Lesora. Samo smo se sporili oko toga da li u onome što je uradio na derbiju ima elemenata krivičnog djela ili ne.

 

Oko Jabuselea isto nema ne znam kakvog zgrazavanja, ako se izuzme činjenica da je tu nastupila i posljedica u vidu povrede jednog našeg igrača.

 

I opet ne vidim sa se traži da debeli krivično odgovara.

  • +1 1
Link to comment
Just now, nenad said:

 

kakve to veze ima? ni onome sto je lesor uradio nije mesto na terenu, uopste mi nije jasno zasto branite taj njegov potez. ajde da je to uradio jebuseleu, pa jos da mu i skines kapu, ali ovako je za svaku mogucu osudu.

 

Osuđujemo, niko nije rekao da je to bio pametan ili opravdan potez. Stvar je u tome što su njegov i Jabuseleov potez neuporedivi.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...