Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

10 minutes ago, Plajvi said:

Cela petorka Reala je zasluzila suspenzije, + Panter i Lesor, eventualno Exum. Panter manju od Muse jer se branio od njega, nije on kriv sto ovaj nume da se bije. :D

Hezonji tipa 1 tekma jer se zaletao ali mislim da nije udario nikog, Jaguzele godinu dana suspenzije iz sporta, ne samo iz EL, vec i ACB/gde god predje i FIBA. Dek i Ljulj su uz guzatog bili ubedljvo najnasilniji tu. 

Osim sto ne mozes drzati ruke u dzepovima/dupetu dok te peglaju ni u redu za lebac 1993., ni na poslu, ni kod kuce ni nigde, uvek te treba manje i kazniti kad si napadnut nego kad napadas.

Ove kazne su po tezini bas ono teska sprdnja, a i + nelogicno rasporedjene, ja bi' ovako:

Panter 1
Hezonja 1
Exum 1
Musa 2
Lesor 3
Ljulj 5-10
Dek 5-10
Jabusele godinu dana

Ostali nista 

 

Hteo da udari Puntera pa zakacio Musu po ledjima. :D

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Hoće al’ zamalo. Ako budu igrali basket uradiće sve isto što i on.

Obzirom da ne bih voleo da o meni neko sudi prema necemu sto je moj cale eventualno zgresio, onda ne bih ni ja o drugima. Hocu da verujem da ce bas to da ga pita. 

Link to comment

Ovaj, sta mislite... Da li su ovi na klupi u zadnjoj cetvrtini listali pravilnik i pravili taktiku sta da urade, ili je samo emocija i nemoc? :D

Link to comment

Da se ne zajebavamo, kod Ljulja nije ni emocija ni nemoc, nego svesna jajarska provokacija sa namerom da se izazove incident. Kada nije bila dovoljna pesnaja u stomak da se izbaci Punter iz takta, udarac ramenom da pojaca. A onda kada krene picvajz uzima loptu u ruke i pravi se blesav.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, MocaVukotic said:

Obzirom da ne bih voleo da o meni neko sudi prema necemu sto je moj cale eventualno zgresio, onda ne bih ni ja o drugima. Hocu da verujem da ce bas to da ga pita. 

 

Ne mislim da bi hipotetički uradio isto zato što mu je Ljulj ćale nego zato što bi pre toga sa svih strana dobio jedno milion signala da se stvari tako rade, da neće majci onaj drugi da ti pleše u rodjenoj kući dok te tambura, da cilj opravdava sredstvo i da onaj kome se to sve ne dopada može slobodno da sedi i plače dok neko drugi podiže pehare.

 

Prvi takav signal je dobio direktno iz vrha jbn Evrolige.

Link to comment
9 minutes ago, Redoran said:

 

Sve to isto važi za Ljulja pa jbg. Koliko je realno da tražimo od igrača Partizana da budu sve jedan Gandi do drugog dok ih isfrustrirani djilkoši lemaju i nabadaju, sudije to gledaju i ne rade ništa, a Evroliga na kraju nagradi? Ja bih voleo da je Panter lukava latinska lisica ali nije, a nisu ni Lesor ni Egzum. Ali da ih krivim zbog toga? Mogu eventualno da krivim onog ko je selektirao tim od braće iz huda umesto od monaha iz Visokih Dečana, možda bi trebalo pokušati sa takvima. Opet, kakve su garancije da i nekom flegmatičnom protojereju ne bi pala klapna na onakvu pesnaju?

napisao sam tamo posle utakmice da mi se jebe i za ljulja i za jabuselea. na korak si od cilja i ti protivnika koji je u nokautu vraćaš jer nisi u stanju da kontrolišeš samog sebe, pa tog pantera su tukli celu utakmicu kao vola u kupusu, jbt izdrži još 100 sekundi samo to se tražilo od tebe

 

 

 

ovde, koliko znam, niko nije profesionalni sportista tako da manite me te tih komparacija tuča na terminu u balonu

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment

real saragosa as2

dajte se na skauting

 

 

ne treba kukati nad prosutim mlekom

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

U isto vreme se slažem i sa kumsom i sa ostalima 😀 jako je teško biti objektivan posle ovoga. 

 

Hajd da ih rasturimo u utorak, apsolutno verujem u tim da prolazimo dalje makar igrali 5. u Madridu. 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

napisao sam tamo posle utakmice da mi se jebe i za ljulja i za jabuselea. na korak si od cilja i ti protivnika koji je u nokautu vraćaš jer nisi u stanju da kontrolišeš samog sebe, pa tog pantera su tukli celu utakmicu kao vola u kupusu, jbt izdrži još 100 sekundi samo to se tražilo od tebe

 

Opet isto pitanje - Ljulja niko nije tukao celu utakmicu pa nije izdržao još 100 sekundi da ne opesniči nekog. One druge da ne pominjem. Zašto je fokus na Panteru? Na kraju ćemo doći do toga da ga ne treba zadržati u timu sledeće sezone jer je pao na ispitu zrelosti, nego daj nekog za koga smo sigurni da će 40 minuta da trpi batine sa osmehom na licu. Mislim, ja sam skroz za to, ali da li taj može da isporuči isto što i Panter, i kakve su uopšte garancije da neće posle 39 minuta zena da mu padne roletna i da uzme pa zavali nekog posred labrnje u poslednjem minutu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...