Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

uz jednu distinkcijutm panter nije rekreativac iz balona, već profesionalni sportista na vrhunskom nivou

 

naseli su na foru i upropastili mi nestvarno veče, veče kad nisam do zore gledao po ko zna koji put snimak jedne od najboljih utakmica tima koji volim. umesto da uživam, ja jebeno listam disciplinski pravilnik i razmatram kako uroš, anđuša i aleksa mogu da pokidaju laprovitolu i saturanskog

 

antiklimaks kog nije hičkok dostojan. jebenih 100 sekundi

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

uz jednu distinkcijutm panter nije rekreativac iz balona, već profesionalni sportista na vrhunskom nivou

Vidim da se to često potencira, ali mislim da ništa ne menja.

 

I generalno, da je prisutan samo taj momenat "profesije", teško da bi ljudi navijali za neki klub.

 

 

  • +1 2
Link to comment

E da, ne svidja mi se ta vasa pravda jer vecina trazi kaznu i za Ljulja.

 

Nema nikakve logike da iskljucivo od reakcije Pantera zavisi naknadna Ljuljova kazna. Ako odreaguje Panter da se suspenduje i Ljulj, a ako iskulira Panter onda je nesportska dovoljna kazna za Ljulja... nidje veze.

 

 

Edited by MiddleClass
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

uz jednu distinkcijutm panter nije rekreativac iz balona, već profesionalni sportista na vrhunskom nivou

 

naseli su na foru i upropastili mi nestvarno veče, veče kad nisam do zore gledao po ko zna koji put snimak jedne od najboljih utakmica tima koji volim. umesto da uživam, ja jebeno listam disciplinski pravilnik i razmatram kako uroš, anđuša i aleksa mogu da pokidaju laprovitolu i saturanskog

 

antiklimaks kog nije hičkok dostojan. jebenih 100 sekundi


Posto im je inace prvo na pameti u opisu profesije da igraju za tebe i uveseljavaju tebe :D 

Igraju za sebe (profesionalna ostvarenost) i lovu (egzistenciju/familiju), svi mi ostali smo dekor. Sutra ode u npr. Barsu i sledeci put ti sipa 25 i bole ga paja. 

U paralelnom univerzumu bi Panter pizdio na tebe kad zaboravis da napises sunce vas grejalo :grozan: 

U sustini je samo 1 u rosteru mentalno neprofesionalan sa sad vec bogatom istorijom incidenata iza sebe

  • +1 1
Link to comment

Da je Dek dobio 2 i Musa makar jednu bilo bi ok. 

A mislim da svi kukamo što je na ovaj način bukvalno postalo legitimno da provokacija i tuča koristi kao taktička varijanta u plejof seriji. 

 

  • +1 4
Link to comment

mislim da menja, neko ti je dao milion evra, verovao u tebe da si ti taj kapiten koji će ovaj tim odvesti u jebeni kaunas


moraš da imaš odgovornost prema svojim saigračima, treneru, navijačima i tim ljudima koji su te platili. na kraju krajeva moraš da imaš odgovornost prema košarci koja te hrani i izvukla te iz jebenog bronksa i omogućila ti(uz tvoj talenat i rad) da živiš život kakav je nedostupan 0.5% populacije

  • +1 4
Link to comment

Cela petorka Reala je zasluzila suspenzije, + Panter i Lesor, eventualno Exum. Panter manju od Muse jer se branio od njega, nije on kriv sto ovaj nume da se bije. :D

Hezonji tipa 1 tekma jer se zaletao ali mislim da nije udario nikog, Jaguzele godinu dana suspenzije iz sporta, ne samo iz EL, vec i ACB/gde god predje i FIBA. Dek i Ljulj su uz guzatog bili ubedljvo najnasilniji tu. 

Osim sto ne mozes drzati ruke u dzepovima/dupetu dok te peglaju ni u redu za lebac 1993., ni na poslu, ni kod kuce ni nigde, uvek te treba manje i kazniti kad si napadnut nego kad napadas.

Ove kazne su po tezini bas ono teska sprdnja, a i + nelogicno rasporedjene, ja bi' ovako:

Panter 1
Hezonja 1
Exum 1
Musa 2
Lesor 3
Ljulj 5-10
Dek 5-10
Jabusele godinu dana

Ostali nista 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Ljulj je kaznio sam sebe, posle duge i uspesne karijere pamtice ga kao govnara koji je smucio ovaj divni sport milionima ljudi. Verovatno njega bole kurac za to, al pitace ga jednom dete ili unuk "zasto bre cale?" 

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da menja, neko ti je dao milion evra, verovao u tebe da si ti taj kapiten koji će ovaj tim odvesti u jebeni kaunas


moraš da imaš odgovornost prema svojim saigračima, treneru, navijačima i tim ljudima koji su te platili. na kraju krajeva moraš da imaš odgovornost prema košarci koja te hrani i izvukla te iz jebenog bronksa i omogućila ti(uz tvoj talenat i rad) da živiš život kakav je nedostupan 0.5% populacije

 

Sve to isto važi za Ljulja pa jbg. Koliko je realno da tražimo od igrača Partizana da budu sve jedan Gandi do drugog dok ih isfrustrirani djilkoši lemaju i nabadaju, sudije to gledaju i ne rade ništa, a Evroliga na kraju nagradi? Ja bih voleo da je Panter lukava latinska lisica ali nije, a nisu ni Lesor ni Egzum. Ali da ih krivim zbog toga? Mogu eventualno da krivim onog ko je selektirao tim od braće iz huda umesto od monaha iz Visokih Dečana, možda bi trebalo pokušati sa takvima. Opet, kakve su garancije da i nekom flegmatičnom protojereju ne bi pala klapna na onakvu pesnaju?

  • +1 2
Link to comment

Ljuj ne moze da bude kaznjen, odma su mu pokazali nesportsku a nije se tukao, al eto bar je preuzeo odgovornost, kao neki drugi sto znamo da vecito preuzimaju odgovornost

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, MocaVukotic said:

Ljulj je kaznio sam sebe, posle duge i uspesne karijere pamtice ga kao govnara koji je smucio ovaj divni sport milionima ljudi. Verovatno njega bole kurac za to, al pitace ga jednom dete ili unuk "zasto bre cale?" 

 

Hoće al’ zamalo. Ako budu igrali basket uradiće sve isto što i on.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, MocaVukotic said:

pitace ga jednom dete ili unuk "zasto bre cale?" 

 

Pre će mu reći onu narodnu "slabo ste se šibali"

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...