Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, napadaj said:

Panter se zapravo i jeste uzdržao i nije udario nikoga. Jeste krenuo preteći na Ljulja, ali ništa nije uradio, a onda je govno argentinsko napravilo rusvaj u kojem je Lesor, po običaju, ispao tupav. Niko drugi od Partizanovih igrača nije uradio ništa loše.

 

kako nije, ima slika gde udara musu

Link to comment

Nije nosio minić, ali generalno je princip u sportu da ti šanse za batine rastu ako pimpluješ loptu na 5:0. Pogotovo ako je sa druge strane ponosni osvajač svih mogućih medalja koji igra u svojoj hali. 

 

I sad uvek ide ona priča, ali to je samo sport, to su samo driblinzi, pokazivanje talenta, nema niko pravo da ga tuče zbog toga. Ali generalno sam se nagledao dosta tuča zbog tog talenta.

 

Tako da bi to bila jedna uobičajena sportska tuča koju smo svi već videli, da se nije ubacio gospodin wrestler. Što reče neko, opasan je ovo potez Evrolige ako je judo move kažnjen sa 5 tekmi suspenzije. Budućnost će pokazati, jer će se sve ravnati po ovom prekršaju. Ja bih ga udaljio minimum 2 godine.

 

 

  • +1 7
Link to comment

Pa realno, dobro kaze onaj nakoksani iz Panatinaikosa 

Dogodine u prvom kolu polomis nekom picku da imas 5-6 nedelja fore da se oporavis od svetskog i posle natenane :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nije nosio minić, ali generalno je princip u sportu da ti šanse za batine rastu ako pimpluješ loptu na 5:0. Pogotovo ako je sa druge strane ponosni osvajač svih mogućih medalja koji igra u svojoj hali. 

 

I sad uvek ide ona priča, ali to je samo sport, to su samo driblinzi, pokazivanje talenta, nema niko pravo da ga tuče zbog toga. Ali generalno sam se nagledao dosta tuča zbog tog talenta.

 

 

kako god, poenta je da je on zapoceo tucu jer nije mogao da podnese da ga panter ponizava. a pacov se izvukao bez kazne

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

pa eto, ipak je udarao, nije se suzdrzao kako kazes

 

E jebi ga, meni se učinilo da je samo zamahnuo prema Musi, eeeventualno ga malo zakačio, al' nije to udarac.

Link to comment

Sopio je Panter Musu 2x, ali su njega motali i Musa i Heyonja da ga sateraju u cosak, vidi se na onom klipu iz drugog ugla, Panter je trcao unazad.

Lesor je bacio ovog u fazonu 'de ti je kapa?' kad su vec odustali od ganjanja Pantera 

Link to comment

Ljulj je iskljucivi krivac za sranje, iz prostog razloga sto je uradio jednu od tih par stvari koje se u kosarci ne rade. Prosto se ne rade i kraj. Po pravilima je da trener uzme tajm pet sekundi pre kraja na 30 razlike, ali to se ne radi jebemu. Ne kreces na prodor 2 sekunde do kraja dok se ostali vec rukuju na centru. Ne podmeces se ispod igraca koji je na skoku da mu ne bi slomio kicmu, jel. Isto tako ne pravis onakav faul kad je utakmica resena. Prekrsio je jedan od osnovnih sportskih kodeksa uopste, morao je biti kaznjen. Sta bi bilo da je promasio loptu i nabo pantera pesnicom u stomak? Nesportska licna i to je to? 

Link to comment

..obaska sto je pacov imao jos prilika na raspolaganju da se kosarkaski revansira panteru, ali ocigledno je svestan da je bivsi igrac.

Edited by Nikodije
Link to comment

mene u svemu ovom čudi kako željko nije naslutio šta će se desiti i reagovao na to. tri situacijetm pre ovog ljuljovog udarca su ukazivale na to, a ni jedna nije adekvatno ispraćena od strane sudija tehničkom

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...