Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ovo je mislim prvi put u istoriji svemira da neka nasa ekipa, bilo koja, ili pojedinac svejedno, ucestvuje u onakvoj svinjariji i da su simpatije svih ostalih na nasoj strani, i to protiv real madrida! (ili mozda bas zbog real madrida). Ali ocigledno ima nekih koji vole da budu na ovoj drugoj strani, pa eto neka budu. 

 

Link to comment

Da sam navijac Reala preskocio bih ovu evropsku sezonu sada. Mene zanima, jer ne pratim sta trenutno klub planira, oni teoretski mogu da dobiju trecu jer su jaci zbog iskljucenja, polome Partizan i publiku, dobiju cetvrtu i vrate se kao favoriti u petu, sa ogromnim opterecenjem svih ostalih u basket svetu, dobiju sut kartu na f4 od ni manje ni vise Barse. Kako se to uklapa u ono kraljevski nemam pojma. Plej sto je udario Pantera je mozda cak i dva puta rekao da je kriv i da preuzima odgovornost a nije kaznjen, sta li je njemu u mislima i celoj ekipi, kontam da ce i oni mozda da se slome kada izadju u Arenu. Sta ako ne dodje u Beograd, kao i Dek i onda je to nekakva izjava kluba. Sa druge strane Partizan klub pegla sve u sesnaest da se smiri situacija zbog eventualnih provokacija od publike i svakakvih sarenih mogucnosti da navijaci zeznu stvar i ako se na terenu dobije, pa se prijateljise i bratimi sa Realom a sve to igra Madridu da se vrati psihicki u igru. Bilo je ovoga i bude ga sigurno u svakoj sezoni ali bas je cudna situacija, noc pred velike dogadjaje, neko ce u polufinale a Partizan ima 2:0 protiv Real Madrida. Ovo se pravilno resava sa pustanjem Pantera da igra polufinale i da se to potvrdi pre npr cetvrte utakmice. I jos legendarno se ugasi forum neposredno pre tekme, Hickok jbt

Edited by villiem
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Na stranu ovo kolektivno dijagnostikovanje, argument ti se nekako svodi na to da ako vidiš šibicara kako je upravo oladio nekoga za sto evra i ovaj dobio fras zbog toga, ti sad treba oštećenom da soliš pamet kako ga je šibicar navukao kao soma na bućku i to mu je što mu je. Popustio je sa pameću što psuje i kune šibicarski ološ.

 

Naravno da bi svi na ovoj temi, kada bi mogli da biraju izmedju paralelnih univerzuma, izabrali onaj gde Panter kulira pesnaju u stomak, utakmica ide do kraja i šibicari dobijaju stotku u bulju. Ispalo je drugačije ali to i dalje ne znači da se ovo desilo jer su u Partizanu somovi. Desilo se jer su u Realu šibicarska goveda koja ne zaslužuju da igraju košarku bilo gde osim možda u nekom šljakerskom hudu ispred zgrade, pa da ih vidimo tamo da prodaju svoje šibicarske fore. 

 

Dosta se pominjalo i to da onaj ko igra za velike pare mora da bude profesionalac i izdigne se iznad toga da odreaguje na pesnaju u stomak. Ajde neka bude da mora. A šta je sa obavezom da budeš profesionalac i ne pokušavaš tučom da izvučeš nešto ako si u igri pobedjen fair & square? To ništa? To spada u regularno pecanje somova na bućku?

 

Mislim, ajde da jednom u životu ne zaglavimo u stokholmskom sindromu, ne tražimo način da sebi pripišemo krivicu i ne relativizujemo šibicarenje kao pojavu.

 

pa ne, argument je da je neko uzeo fer sibicaru pare, pa ga je ovaj posle izvacario jer je ovaj pristao da odigra jednu po sibicarevim pravilima. i onda taj sto je izvacaren kuka na zlu sudbinu. koliko god je istina da je izvacaren, toliko je istina da je dobrim delom sam za to kriv.

 

koliko god real bio sa pravom omrazen, kao i rudi ili ljulj, ovo da su u realu sibicarska goveda je poseban slom mozga. ljudi su bili favoriti, izgubili prvu na jednu loptu, u drugoj zgazeni, normalno je da su bili nervozni i odmah uleteli u tucu koju je panter poceo nakon smradovskog faula ljulja. 

 

sramotite se svi bez potrebe, umesto da uzivate u verovatno najboljoj sezoni od saletove trojke naovamo.

 

edit

svima je krivo sto su vas real i posebno rl ovako izjebali, niko ne seiri.

Edited by nenad
Link to comment
16 minutes ago, nenad said:

 

pa ne, argument je da je neko uzeo fer sibicaru pare, pa ga je ovaj posle izvacario jer je ovaj pristao da odigra jednu po sibicarevim pravilima. i onda taj sto je izvacaren kuka na zlu sudbinu. koliko god je istina da je izvacaren, toliko je istina da je dobrim delom sam za to kriv.

 

koliko god real bio sa pravom omrazen, kao i rudi ili ljulj, ovo da su u realu sibicarska goveda je poseban slom mozga. ljudi su bili favoriti, izgubili prvu na jednu loptu, u drugoj zgazeni, normalno je da su bili nervozni i odmah uleteli u tucu koju je panter poceo nakon smradovskog faula ljulja. 

 

Sam je kriv što je dobio pesnaju u stomak (a njegovi saigrači prethodno još onoliko batina).

 

Lepo je neko napisao juče: šibicari su redjali jednu eskalaciju za drugom. Prvo mesarenje u igri, zatim pesnaja u stomak, zatim skakanje na Pantera taman kada su sudije bile na korak da razdvoje njega i Ljulja, i na kraju onaj WWF momenat. 

 

“Normalno je da su bili nervozni”. Pa nervozan sam i ja kada imam loš dan na poslu, pa ne tražim sa kim ću da se pobijem od kolega. I ako nadjem jednog pa to uradim, leteću ja iz firme a ne obojica, i niko neće njemu objašnjavati kako sam ga navukao kao muflona i kako je sam kriv što mi je uzvratio.

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Naravno da bi svi na ovoj temi, kada bi mogli da biraju izmedju paralelnih univerzuma, izabrali onaj gde Panter kulira pesnaju u stomak, utakmica ide do kraja i šibicari dobijaju stotku u bulju. Ispalo je drugačije ali to i dalje ne znači da se ovo desilo jer su u Partizanu somovi. Desilo se jer su u Realu šibicarska goveda koja ne zaslužuju da igraju košarku bilo gde osim možda u nekom šljakerskom hudu ispred zgrade, pa da ih vidimo tamo da prodaju svoje šibicarske fore. 

 

Dosta se pominjalo i to da onaj ko igra za velike pare mora da bude profesionalac i izdigne se iznad toga da odreaguje na pesnaju u stomak. Ajde neka bude da mora. A šta je sa obavezom da budeš profesionalac i ne pokušavaš tučom da izvučeš nešto ako si u igri pobedjen fair & square? To ništa? To spada u regularno pecanje somova na bućku?

 

Mislim, ajde da jednom u životu ne zaglavimo u stokholmskom sindromu, ne tražimo način da sebi pripišemo krivicu i ne relativizujemo šibicarenje kao pojavu.

 

mislim, moze se reći i ajde jednom da mi ispadnemo pametni, a ne glupi ko q.

kako bi dobro bilo da, bar ponekad, bar u trenucima kada apsolutno sve drzimo u svojim rukama, stavimo mozak ispred nekog kvazi-ponosa i kvazi-kurčenja.

 

udjes nekako, (ruku na srce) nezasluzeno, u evroligu, izboris se hrabro/sportski/zasluzeno za F8, odes u kuću vrv najboljeg tima u Evropi, ras-ta-vis ga na delove srcem/pamecu/mudima, ne moze ti nista, bukvalno nista, nema nikakve sanse da ne prodjes na F4 jer si ih razvalio…

i onda, kao, ne mozes da istrpis jedan (realno smesan) nameran faul na +15, 90 sekundi pre kraja.

jerbo ponos. 

 

pa dobro, eto, vratili smo real u zivot, napravili korak-dva unazad, izgubili najboljeg igraca za polufinale/finale i visi nam nad glavom potencijalni haos u areni. 


i sve cemo opravdavati ponosom, a samo 5 sekundi razuma nas je delilo od 2 bacanja, lopte sa strane, 20 razlike koje slavimo dok posrani i popishani madridisti napustaju halu ne znajuci sta ih je snaslo.

 

nekako mi je mršav taj cost-benefit.

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Ali niko ne govori o ponosu, a ja svakako ne kažem da je trebalo ovako i nikako drugačije.

 

Ja samo kažem da je jeziva zabluda tražiti krivicu u našim igračima i njihovoj nesposobnosti da jednom u životu ispadnu pametni. Kompletna krivica za ono što se desilo leži samo i isključivo na onoj žgadiji sa druge strane. To što naši nisu ispali pametni šmekeri, ne udeljuje im ama ni jedan gram krivice.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Redoran said:

 

Sam je kriv što je dobio pesnaju u stomak (a njegovi saigrači prethodno još onoliko batina).

 

Lepo je neko napisao juče: šibicari su redjali jednu eskalaciju za drugom. Prvo mesarenje u igri, zatim pesnaja u stomak, zatim skakanje na Pantera taman kada su sudije bile na korak da razdvoje njega i Ljulja, i na kraju onaj WWF momenat. 

 

“Normalno je da su bili nervozni”. Pa nervozan sam i ja kada imam loš dan na poslu, pa ne tražim sa kim ću da se pobijem od kolega. I ako nadjem jednog pa to uradim, leteću ja iz firme a ne obojica, i niko neće njemu objašnjavati kako sam ga navukao kao muflona i kako je sam kriv što mi je uzvratio.

 

nisam ispratio da je neko tvrdio da je sam kriv sto je dobio pesnaju u stomak.

 

analogija za posao nije dobra, tacnije bi bilo da si napisao da je tebe neko na poslu izvredjao a ti umesto da ga iskuliras i sacekas da ga kazne, krenes u fizicki kontakt, sto njegova ekipa jedva doceka.

 

edit

ovo da nema grama krivice partizanovih igraca isto nije tacno, ajde za pantera se i moze reci da je reagovao instinktivno (i svakako je kaznjen previse i to je sramota za el), ali lesor svakako nije kaznjen bez veze.

 

 

Edited by nenad
  • +1 2
Link to comment

Potpuno je razumljiva reakcija Pantera

3x sam u odraslom dobu raspizdio coveka - jednom dzeparosa u GSP, i 2x na jebenom rekreativnom fudbalu - jednom kad me je neki saban napucao loptom namerno i jednom kad me je neki lik za glavu visi povukao za kragnu u punom trku dok sam ga obilazio u kontri, zaboravio sam u momentu i ko me je pravio  

Padne roletna i jbg, ljudi su, te shaolin monah racionalizacije iz fotelje... :laugh: 

Pa ovde bar 80% forumasa lose their shit kad procitaju post ciji sadrzaj im se delimicno ne svidja, kamoli ono

Edited by Plajvi
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, MocaVukotic said:

Evo, saznali smo i to da je panter zapoceo tucu. Jbt

 

zapoceo™ je tucu tako sto je plesao pobednicki ples ljulju u facu. i onda ovaj to nije mogao da podnese pa ga je tresnuo. kao klinci kada igraju basket, pa jedan ponizava drugog, i onda ovaj sto je isponizavan to ne moze da podnese pa krene da bije.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment

Dek je  bre zapoceo tucu, pravac kretanja Pantera je odbrambeni, sem momenta kada vraca Deku koji zadaje/mase drugi ili treci udarac. Svi su skocili, taj deo je normalan, Dek je kriv kao kuca i jedini je ovo izmestio van normalnog, u stvari prvi je to uradio

Edited by villiem
  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...