Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, Nikodije said:

 

robija kad stane pred navijace i lepo im kaze da ne prave sranja, bas me zanima ko je taj govnar koji bi nastavio sa sranjima

Može Sveti Petar da izađe i kaže da ne prave sranja. Neće oni ako je sve ok, ali ako neko od Španaca napravi neki mučki faul i dođe do gužve na terenu od 20.000 ljudi neka se nađe 5 koji će da bace nešto na teren i eto rezultata za Špance. Mi Srbi smo baš poznati kao staloženi, sve bacamo cveće na protivnika

  • +1 4
Link to comment
Just now, Nikodije said:

bice real manji od makovog zrna.

Teoretske šanse nema, ima da pojačaju provociranje jer je jasno da to prolazi. A vrlo dobro znaju da im dlaka s glave neće faliti pa makar ušla cela hala na teren. Sad imaju ogromnu prednost što na provokacije mogu da reaguju i igrači i publika... bukvalno ne mogu biti na gubitku. A Euroliga je pokazala šta misli: jeste, provocirali su vas, tukli vas al ko vas jebe što reagujete

Link to comment
1 minute ago, arheolog1981 said:

Teoretske šanse nema, ima da pojačaju provociranje jer je jasno da to prolazi. A vrlo dobro znaju da im dlaka s glave neće faliti pa makar ušla cela hala na teren. Sad imaju ogromnu prednost što na provokacije mogu da reaguju i igrači i publika... bukvalno ne mogu biti na gubitku. A Euroliga je pokazala šta misli: jeste, provocirali su vas, tukli vas al ko vas jebe što reagujete

 

velika se hajka digla u samoj spaniji na igrace reala, koji su obrukali ime i imidz kluba. pritisak da ne provociraju ocekujem pre svega od samog reala

Link to comment
14 minutes ago, arheolog1981 said:

Pravi potez Reala bi bio da u BG ne putuju ni Ljulj ni Dek zbog svega što se desilo al znamo da to neće biti slučaj. Jedva će dočekati da ponovo Ljulj bude u centru neke nove gužve ili Dek u eventualnoj četvrtoj utakmici... ići će na zakuvavanje a ne obrnuto jer im je to MO. Mora Željko još 10 puta više da upozori igrače da ne nasedaju jer provokacije i prenemaganje neće stati u BG. Potpuno sam siguran da će ići i na kartu prekida ako takmičarski ne budu mogli ništa da urade, dal zbog publike ili neke nove tuče na terenu. Treba biti pametan a to nažalost ne očekujem ni od igrača a posebno publike. Čeka nas pakao i nerviranje 


Navijaci su 50x usijanije glave od igraca, iz celog rostera jedino je Lesor pajser, i Trifa deluje da se upristojio, Andjusic isto ima svoje momente, ali njega ne trigeruje Real vec nesto drugo :D 

Ostali su kontam chill i natenane

Ovi sta god da uzmu da seru, iritirace publiku, ne bi me cudilo da probaju da isforsiraju praznjenje hale u eventualnoj cetvrtoj (mada ne verujem da ce do te tekme ni stici), nije mi tesko da zamislim Caca kako teatralno donosi zapisnickom stolu Nokiu 3310


 

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

velika se hajka digla u samoj spaniji na igrace reala, koji su obrukali ime i imidz kluba. pritisak da ne provociraju ocekujem pre svega od samog reala

Bumo videli. Ja mislim da će instrukcije samog kluba da budu prolazak po svaku cenu. Provokacije rade na ove paljevine, osmatraj kako sudije reaguju i ako i dalje bude maksimalno tolerisanje tuče pojačaj na maks. Real priča jedno za novine, kao i ova izvinjenja ove dve smrde. Sa Špancima imamo posla, ne igraju sport od juče jbt. Prvi znak da ne idu na deeskalaciju će biti ako Ljulj bude u avionu za BG...

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, cedo said:

@Lancia javi se 

oce li real da se samokazni :D 

''Primero llegara la sanción de la Euroliga a lo largo del día y después, con más calma y perspectiva de lo sucedido, las duras medidas que piensa adoptar la entidad madridista.''

 

Real je dostojanstveno primio kaznu, tokom dana i kasnije, na miru i u skladu sa dogadjajima, bice primenjene ostre mere prema pociniocima.

 

Stay tuned :riba:

Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:


Navijaci su 50x usijanije glave od igraca, iz celog rostera jedino je Lesor pajser, i Trifa deluje da se upristojio, Andjusic isto ima svoje momente, ali njega ne trigeruje Real vec nesto drugo :D 

Ostali su kontam chill i natenane

Ovi sta god da uzmu da seru, iritirace publiku, ne bi me cudilo da probaju da isforsiraju praznjenje hale u eventualnoj cetvrtoj (mada ne verujem da ce do te tekme ni stici), nije mi tesko da zamislim Caca kako teatralno donosi zapisnickom stolu Nokiu 3310


 

A šta ćeš da radiš ako neko od Španaca udari pesnicom u stomak Ledeja recimo koji je skroz miran bio u prošloj. I on se unese u lice tom koji ga je udario, dakle ni ne pipne ga i ulete 3 Španca da mlate ovog... poznato iz prošle zar ne :) Panter nije pipnuo Ljulja kao što znamo a Euroliga ga je kaznila kao da je započeo tuču? Da nisu doletela 3 Španca sudije bi odmah uletele između Ljulja i Pantera kao što su i krenuli. Pokazali bi namernu pa isključujuću Ljulju i ćao svi naši problemi

Link to comment
4 minutes ago, arheolog1981 said:

A šta ćeš da radiš ako neko od Španaca udari pesnicom u stomak Ledeja recimo koji je skroz miran bio u prošloj. I on se unese u lice tom koji ga je udario, dakle ni ne pipne ga i ulete 3 Španca da mlate ovog... poznato iz prošle zar ne :) Panter nije pipnuo Ljulja kao što znamo a Euroliga ga je kaznila kao da je započeo tuču? Da nisu doletela 3 Španca sudije bi odmah uletele između Ljulja i Pantera kao što su i krenuli. Pokazali bi namernu pa isključujuću Ljulju i ćao svi naši problemi

 

dodaj na to da do jabuseleovog bacanja ni klupe nisu bile unutra

tri eskalacije

ljulj, deck, yabusele

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, cedo said:

 

dodaj na to da do jabuseleovog bacanja ni klupe nisu bile unutra

tri eskalacije

ljulj, deck, yabusele

Dječak koji je presuđivao bukvalno je ili zlonameran ili glup pa ne može da prati tok dešavanja. Dva zaustavljanja videa sve pokazuju 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...