Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

30 minutes ago, goofs said:

Treba nam bazentm da izvidimo da li smo za puštanje utakmice u utorak niz vodu ili nismo? Treba Žoc da zna stav javnog mnjenja pre donošenja tako bitne odluke :fantom: 

Mislis da bi osvojio sve sto je osvojio da je ikad o tome razmisljao? Nema teorije da ce da pusta bilo sta, ako real dobije, dobice jer je bio bolji i to je to. Kaze neko real zivi za ovakve utakmice, ali zivi i partizan, makar igrao i bez pantera u polufinalu.

 

Glavno je da se polozi ispit na kome cemo biti u utorak i cetvrtak. Zbog nas, za partizan se ja ne brinem, u mojoj glavi partizan je vec pobedio i osvojio evroligu i sve. 

  • +1 8
Link to comment
16 minutes ago, MocaVukotic said:

u mojoj glavi partizan je vec pobedio i osvojio evroligu i sve. 

I kup radivoja koraca pobedivsi zvezdu u polifinalu i megu u finalu

Link to comment

Da dodam jos jednu stvar koju partizan ima na svojoj strani, a to je sad vec ozbiljna navika da se pobedjuje, nesto slicno kao ekipa iz 2009/10, gde protivniku nije dovoljno ni vodjstvo na 0.6 do kraja. Takve ekipe je tesko pobediti, makar i ne igrao ovaj onaj i makar se ti zvao real madrid. 

Link to comment

koliki god bio bes i zudnja za osvetom voleo bih da sve protekne u redu i da gostima iz madrida ne fali dlaka sa glave a mi da pobedimo u prvoj i zavrsimo sa njima.

mi smo klub od svetskog ugleda i ne treba nam fukarluk.

i nasa klupa je ispala neiskusna oko ulaska igraca sa klupe. to nismo smeli da dozvolimo.

a ljulj star pickica naravno.

najbolje je bilo pokenjvanje sama utakmica i malo trash talka ali jebiga.

nadam se da ce igrati jos bolje avram, smailaga, mali trifke, pa mozda i tristan. 

herojska sezona u svakom slucaju.

 

 

 

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, bradilko said:

 

nadam se da ce igrati jos bolje avram, smailaga, mali trifke, pa mozda i tristan. 

herojska sezona u svakom slucaju.

 

Možda bi ovo mogla biti Papapetruova 15+ poena utakmica.

 

Biće i on i Zek malo rasterećeniji u nedostatku Deka i Jabusela.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, MocaVukotic said:

Mislis da bi osvojio sve sto je osvojio da je ikad o tome razmisljao? Nema teorije da ce da pusta bilo sta, ako real dobije, dobice jer je bio bolji i to je to. Kaze neko real zivi za ovakve utakmice, ali zivi i partizan, makar igrao i bez pantera u polufinalu.


Robija gotovo da nikad nije vodio underdog timove. Možda prvi Partizan, sve ostalo jaki ko crna zemlja, reprezentacija još jača. Favoriti retko kad kalkulišu, nemaju razloga, osim španskih cigana.

 

Kapiram ja taj statement i metlu i sve, ali ne može niko da me ubedi da je bolje ići na Barsu bez Pantera. Imaš mogućnost da staviš sve na kocku i kladiš se na sebe u četvrtoj, pred punim tribinama i protiv rasturene ekipe i tunjavog trenera. Ja bih taj bet prihvatio.

  • +1 4
Link to comment

ne mora nužno da znači da će da ih pustitm

 

mali li je hendikep izaći bez dva najbolja igrača, i sa trećim koji je u upitnom stanju

Link to comment

Na i ovako kratak roster, tri (ili dva) najbolja igrača neće igrati u utorak. Naravno da je Real favorit u toj utakmici.

Edited by Godfrey
Link to comment

Ok, "pustimo" trecu (kao da u ovoj situaciji ne mogu da nas dobiju i bez toga) i onda igramo cetvrtu opet bez pantera, u situaciji gde su oni dobili utakmicu u neprijateljskom okruzenju, jos im se vraca dek. I onda vrate seriju u madrid?

Ako bude peta tekma, ne vidim da mozemo do pebede. Ali nece je biti, dobijamo u utorak, samo gledaj. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...