Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

S druge strane njegov kolega zbori ovako:

 

"To je deo igre. Da se to desilo nama, siguran sam da bismo moji saigrači i ja uradili isto. Igrači koji su učestvovali u tome su se izvinili. Sve je to u žaru borbe. To je deo igre", rekao je Bentil koji je svestan kazni koje je Evroliga izrekla košarkašima Partizana i Reala.

Link to comment

Valjda će se do utorka sve smiriti bez obzira na čitavu situaciju sa tučom i suspenzijama. Samo da ne bude isti scenario kao zvezda galatasaraj gde je svemu prethodila tragedija. Tad su zvezdini navijači jednostavno pregoreli i nisu ništa uradili da pomognu svome timu. Na kraju su i izgubili, ali valjda tada krajnji ishod i nije bio bitan. A sad bogami jeste bitan. Bez ljutnje, ovo sa prizivanjem trubača, alarma i sirena je na nivou nekog malog deteta (ne mislim na Milošicu), Da se istrči na parket, spemiće ih Željko, pa šta bude. Ako nekim slučajem dođe do pete utakmice, plašim se da ta utakmica završiti pre kraja poslednje četvrtine. Što se tiče kazni, Panter je započeo tuču i sve vreme učetvovao u njoj. Ljulj jeste inicirao i izazvao, ali nije je ni započeo, a ni učestvovao. To je razlika. Dek je trebalo da dobije suspenziju do kraja sezone

Link to comment
1 hour ago, shimpr said:

Panter je započeo tuču i sve vreme učetvovao u njoj. Ljulj jeste inicirao i izazvao, ali nije je ni započeo, a ni učestvovao. To je razlika.

 

Ljuljov faul™ se apsolutno može tumačiti kao fizički nasrtaj i začetak tuče a ne samo nameran faul. Posle takvog faula™ stvarno je teško ostati pribran.

Nekada je Ljulj bio veliki as a danas se sveo na naprednjačkog aktivistu koji provocira batine da bi njegova stranka (u ovom slučaju klub) napravila profit od tih batina. 

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Ljulj i Panter ne mogu da imaju isti tretman, jer se Panter aktivno šibao, a Ljulj ipak nije. Može on da provocira koliko hoće, ako niko ne reaguje, tuče nema.

 

Kazne za Jabuselea i Lesora su sramotne. Maltene su legitimizovali ozbiljne fizičke nasrtaje.

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...