Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

i dek je kažnjen jednu utakmicu

 

Znam, ali bez obzira, msm da je očigledno ko je gore prošao. Dva možda i najbolja igrača su vam out. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Kada pricamo o faulovima koje treba da pravimo, to bi bili faulovi kakav je recimo Deck napravio na Exumu u finisu. Znaci jak faul gde ides na loptu, ali odalamis i igraca po ruci tako da nema 2+1 ni u ludilu. Naravno i to treba izvesti vesto kao Deck da se ne bi nepotrebno dobila nesportska..

Nisam siguran da treba da se akamo sa tim stvarima, treba da igramo ono nase kao i dosad, pa dokle stigne. Ako ih budemo tukli, to ce samo da im pojaca inat da dobiju sad kad smo obezglavljeni. A i nismo mi ta ekipa realno, dok su oni napisali azbuku prljavstine. Ne znam, nisam pametan

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Znam, ali bez obzira, msm da je očigledno ko je gore prošao. Dva možda i najbolja igrača su vam out. 

 

 

ja da biram koja njihova dva igrača ne bih voleo da vidim na jednoj ili dve utakmice su jabusele i dek

kakav ljulj, musa, hezonja, ćaća...

  • +1 6
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

ja da biram koja njihova dva igrača ne bih voleo da vidim na jednoj ili dve utakmice su jabusele i dek

kakav ljulj, musa, hezonja, ćaća...

 

Ok sve, ali vama prvi bek i najbolji igrač i prvi centar. Nije malo za protiv jebenog Reala. 

 

Good luck u svakom slučaju.

Link to comment
21 minutes ago, Heaviside said:

Stvarno težak psiho moraš da budeš da posle ovoga navijaš za Real. Ja i dalje ne verujem na kakvu foru su govna uspela da podignu sebi šanse sa 0 na nešto. Ne mogu mnogo da krivim Pantera, ali jbg, naravno da bi bilo mnoooogo bolje da je iskulirao. Navuklo ga ono govance samo tako.

Ja ne poznajem nijednog navijaca zvezde koji u ovoj seriji navija za partizan protiv reala. A, okruzen sam protivnickim navijacima. Niko, nijedan. To sam sreo samo na ovom forumu gde je kao neka tolerancija. Meni je zvezda jedini, pravi i najdrazi neprijatelj i uvek navijam protiv nje. Lepo je i milan objasnio. Cuj, govna. Jebe mi se i za real i za barsu i za sve ostale. Samo za Partizan i uvek protiv zvezde. Kad je zvezda postajala prvak sveta plakao sam kao nikad, a imao sam 7 godina. I niko me tome nije ucio. Jednostavno, to je tako. Gledam i placem

  • +1 5
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Nego, u sklopu priprema za trecu utakmicu, dajte predloge sta Ted da skine i gleda u utorak uvece..

Ted 2

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Nego, u sklopu priprema za trecu utakmicu, dajte predloge sta Ted da skine i gleda u utorak uvece..

 

Jok more, sad mu je prilika da proba da razbije prokletstvo, bolje nego nedajbobe na F4.

Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Nego, u sklopu priprema za trecu utakmicu, dajte predloge sta Ted da skine i gleda u utorak uvece..

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://byjusexamprep.com/current-affairs/100-years-of-chrysostom_amp&ved=2ahUKEwjfvYDNuM3-AhVoRPEDHa6IDjwQFnoECBkQBQ&usg=AOvVaw2VZe7LArlFc9dM2P-8nBuX

 

 

48 hours and 10 minutes.

Edited by J.R. Cash
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Da budem iskren, stvarno ne mogu da ga slušam, pa neka neko kaže ako je izvučeno iz konteksta.

Edited 1 minute ago by Milošica

 

Nije izvučeno, još gore je u audio verziji

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...