Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ubacili ste im 40 punkten u jednoj cetvrtini, ubacili ste im 100+ punkten, a moguce da bi i jos jednom bilo tako, 2 statement pobede, tukli ste ih u zadnjoj sekundi, jos ih jedino niste tukli 53:49, to je ostalo da se odradi

Link to comment

Prvo, neosnovane su kritike na račun igrača da je trebalo da iskuliraju.

Košarka tim momcima jeste posao, ali prije svega basket je -igra. Igra u kojoj rade emocije i adrenalin nezavisno od toga da li igraš na krivom obruču bez mrežice ili za 5 milona po sezoni u sminkerskoj hali.

 

Drugo, izgubili smo kontinuitet. Godinama nismo u EL a ne bismo bili ni ove sezone da nije bilo Željka i diskvalifikacije Rusa. Očekivati da imamo jednak tretman kao ovi smradovi je pretenciozno. Na vrhuncu (minus marketing) smo popusili za licencu koju su dobili jebeni Poljaci.

 

I konačno, kad je već tako, treći meč moramo odigrati na nož, bez laganog poena, bez da daju koš a da prethodno krv ne propišaju.

Ako si pošten prema sebi i drugima, nema varijante da ti se to ne vrati.

Da li sad ili neki drugi put, ne znam, ali će se vratiti.

Sigurno.

 

 

 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, BWA said:

I konačno, kad je već tako, treći meč moramo odigrati na nož, bez laganog poena, bez da daju koš a da prethodno krv ne propišaju.

Ako si pošten prema sebi i drugima, nema varijante da ti se to ne vrati.

 

Bravo. Serem se ja u taktike.

 

Sa naglaskom na Vladu Đurovića koji je do pre dva meseca srao da je Žoc mogao i bolje da bira tim. 

 

Čišćenje, bre. 

Idemo da im jebemo mater.

 

Ko se ne seća da podsetim: na prethodni F4 plasirali smo se sa Tarzanom Miloševićem. E, na ovaj ćemo sa Balšom.

Realnost nije kategorija na koju se obaziremo!

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

Kada pricamo o faulovima koje treba da pravimo, to bi bili faulovi kakav je recimo Deck napravio na Exumu u finisu. Znaci jak faul gde ides na loptu, ali odalamis i igraca po ruci tako da nema 2+1 ni u ludilu. Naravno i to treba izvesti vesto kao Deck da se ne bi nepotrebno dobila nesportska..

  • +1 1
Link to comment

Lepo sam rekao da će se učešće pizdurine Llull posmatrati samo kao faul na terenu. Pravila sa pravdom retko imaju veze, ma koliko neki skakali. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

prizivam ja al da makar jednog njihovog iznesu na nosilima al necu da to napisem da me ne bi banovali :fantom:

 

Pisi dvojicu, ljubi te brat..jednog i za mene..kao polutke u sindikatu

Link to comment
40 minutes ago, BWA said:

Prvo, neosnovane su kritike na račun igrača da je trebalo da iskuliraju.

Košarka tim momcima jeste posao, ali prije svega basket je -igra. Igra u kojoj rade emocije i adrenalin nezavisno od toga da li igraš na krivom obruču bez mrežice ili za 5 milona po sezoni u sminkerskoj hali.

 

Pa da li su neosnovane, zamisli da se punter uneo Ljulju u facu sa osmehom na licu i rekao "pizdiš kad te jebem"? Pa to je gore nego da mu je nos polupao pesnicom. Ostali ste bez najboljeg igrača na dve utakmice, bez Lesora jednu, oni bez ovog imbecila na 5 pa vidi ko je bolje prošao. Ovako su oni dobili šta su hteli što bi bilo ok da ste ih barem ispesničili kao majmune, ali niste. Malo musa obrisao parket i to je manje više to. 

 

Da se razumemo, ja nisam komšijski solidaran i navijam protiv Partizana i ne jebem te priče naši smo, naša košarka blabla - nismo naši, mi smo konkurencija, najveća moguća, i tamičimo se u svemu pa i u Evropskim rezultatima, ko će bolje i duže, ne očekujem ni da vi navijate za nas i sve ok.

 

Al ove navijam da naguzite 100 razlike, jer veća govna od ovih smradova teško da postoje. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

Ostali ste bez najboljeg igrača na dve utakmice, bez Lesora jednu, oni bez ovog imbecila na 5 pa vidi ko je bolje prošao.

i dek je kažnjen jednu utakmicu

Link to comment

Stvarno težak psiho moraš da budeš da posle ovoga navijaš za Real. Ja i dalje ne verujem na kakvu foru su govna uspela da podignu sebi šanse sa 0 na nešto. Ne mogu mnogo da krivim Pantera, ali jbg, naravno da bi bilo mnoooogo bolje da je iskulirao. Navuklo ga ono govance samo tako.

  • +1 3
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

„Moj fokus je da uradim sve što je do mene kako bih se vratio i nastavio ovaj put kako bih Beogradu i navijačima doneo titulu Evrolige, koju zaslužuju“.

 

Dante Egzum :heart:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...