Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

10 minutes ago, freakns said:

tuci ih ko volove u kupusu. Llulla bukvalno udarati pesnicama. cim dobije loptu, pesnica

 

Taj rad. I neka bude nesportska svaki put, sve pet. Samo da dobije adekvatnu nagradu za svoju strategiju.

 

Problem je naravno u tome što Žoc prvi neće hteti da se pravi zla krv za naredne sezone, pa će da odigra gospodski i pusti ovu smrdu da mu ubaci 20 poena rezervnom timu.

 

I onda se sve svodi na četvrtu utakmicu. Ovi su se vratili u seriju potpuno, sad imaju i motiv i šansu. Tačno im je pošlo za rukom ono što su hteli, i još su i nagradu dobili. 

Link to comment

Pričate kao da je Real upravo krunisan peharom šampiona Evrope, a ne razbijena banda koja je u kanalu i igrački i psihološki

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Taj rad. I neka bude nesportska svaki put, sve pet. Samo da dobije adekvatnu nagradu za svoju strategiju.

 

Problem je naravno u tome što Žoc prvi neće hteti da se pravi zla krv za naredne sezone, pa će da odigra gospodski i pusti ovu smrdu da mu ubaci 20 poena rezervnom timu.

 

I onda se sve svodi na četvrtu utakmicu. Ovi su se vratili u seriju potpuno, sad imaju i motiv i šansu. Tačno im je pošlo za rukom ono što su hteli, i još su i nagradu dobili. 

mi bez Puntera 4. a njima se vraca Tavares... pa ne znam kojom carolijom da dobijemo

Link to comment
Just now, lord_s said:

Sanse da cemo 'kalkulisati' u trecem mecu su cca <1%
Apsolutno nam je u interesu da, ukoliko se prilika ukaze, zavrsimo seriju u utorak, u smislu da se energetski cuvamo od jedne ili dve dodatne, iscrpljujuce utakmice, eventualno imamo vise vremena za odmor ukoliko BAR-ZAL serija ide u 4 ili vise utakmica, malo vise dragocenog vremena za spremanje nekih ofanzivnih resenja bez Puntera, etc.

ne zezaj, bez pantera su nam sanse protiv barcelone nikakve

lakse je real tuci u bg bez yabuselea, vidi pod poslednja utakmica u bg

barem mislim

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Pričate kao da je Real upravo krunisan peharom šampiona Evrope, a ne razbijena banda koja je u kanalu i igrački i psihološki

ma naravno

 

prosto neverujem šta čitam(uglavnom), razumem povišen tlak, emociju, pričamo bre o profesionalnim sportistima. naš cilj nije da dobijemo real 3:0, jebo madridsku ciganijutm 

 

naš cilj je druga utakmica u kaunasu, i sve mimo toga ne treba da nas interesuje, ni ljulj ni deko ni džanan

  • +1 1
Link to comment

daj da vidimo dal ce exum da igra uopste

ne treba se trositi bez pantera i lesora, a i sanse su nam umanjene mnogo bez njih

 

i da ne bude incidenata iz publike

Edited by cedo
Link to comment
Just now, Profesionalac said:

Kakav jebeni skandal 

 

Real nagrađen za tuču

kako?

6 mečeva suspenzije naspram naša 3

mislim da oba tima mogu da se šutaju u dupe od radosti

 

da su išli na ljulja, i egzum bi stradao itditd

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

Jedina sansa sada da Partizan bude prvak Evrope je da svi odma prestanu da misle o polufinalu i ovome od sinoc, odma

 

To ce sve Zeljko da sredi, a ovaj Dek vidim ce da igra u Beogradu verovatno i onaj sto je poceo sve

Ta cetvrta eventualna bolje da bude bez publike :)

Edited by villiem
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, villiem said:

Jedina sansa sada da Partizan bude prvak Evrope je da svi odma prestanu da misle o polufinalu i ovome od sinoc, odma

 

i da izgubimo trecu, i da ne bude nereda u areni

Link to comment

Kazne su bukvalno poruka da ako imas dubok roster u plejofu, u trenutku kada je izgubljena utakmica (i serija blizu kraja) kreni u obiljan fizicki obracun i sigurno si na dobitku ....

Edited by Geo
  • +1 7
Link to comment

"Hvala svima na porukama! Prošla su luda 24 sata, ali tim lekara čini sve što može da leči povredu koju sam zadobio tokom tuče. Moj fokus je da uradim sve što je potrebno da se vratim i nastavim ovo putovanje kako bi Beogradu i njegovim navijačima doneli titulu Evrolige koju zaslužuju! Sva vaša podrška mi previše znači i nadam se da ću vas uskoro videti na terenu", napisao je Egzum.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...