Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Legenda i bivsi igrac FK Partizan Dzenan Radoncic najavio da ce doci u utorak doci u Arenu da podrzi kosarkase i da nesto dobaci Ljulju. Ako moze Raul, moze i Radoncic

  • Haha 1
Link to comment
56 minutes ago, cedo said:

 

 

ovo me podsetilo na pokojnu baba jelu iz mog sela.

"bas lepo sto su izmislili onaj pardon. lepo prdnes di oces, i samo kazes pardon."

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
55 minutes ago, villiem said:

Ako se oni svi izmire preko mreze i obecaju da nece vise onda minimalne novcane kazne :D

To sam i ja pomislio, do 17h će ova dvojica objaviti print screen međusobnog sextinga, a možda i neki online video..

 

On a serious side, bilo bi u duhu sporta da suspenzije budu za one koji samo moraju, tj. Jabuselea. Ako upadne Deck, moraju i Panter, i Lesor. Nadam se da su svesni da bi time bitno uticali na sam završetak takmičenja, te da će ostale biti novčane.

Link to comment
6 minutes ago, Redoran said:

Bratina Kevin parla engleski kao Fatih Terim otprilike. Ali je očigledno da sam piše svoje tvitove, što je za respekt.

Poslednji put kad sam bio, u Bronxu je zvanični jezik bio španski :tongue: Bar dole, niže, u prvih 10ak ulica..

Link to comment

"Izvinjenje" Jebuselea deluje tacno kao da ga je neki pripravnik u marketingu reala (namerno malim slovima) pisao.
Mislim, on zna da su klubovi u tradicionalno dobrim odnosima, garantujem nije cuo za Partizan dok je giljao garbidz tajm u seltiksima

Ne znam koliko ovo mir-mir-niko-nije-kriv preko drustvenih mreza moze da pomogne, ja sam all for da se svi vinovnici, jebiga, kazne po protokolu, ono stvarno nije nesto sto sme ikada da se desi na kosarkaskom mecu onoga sto bi trebalo da bude najelitnije evropsko takmicenje.

Komentarisao sam u toku meca da su sudije morale par tehnickih da podele pre samog kraja utakmice, apsolutno je bilo situacija, ne znam vise sta je potrebno i kako da se taj element (sudjenje) dovede na neki iole pristojan nivo a da ne moras da bukvalno strahujes pred svaku utakmicu koliko ce impakta imati ljudi u narandzastom.

Jbg, nakon citavog jutra gledanja snimka ne mogu a da ne ponovim, Dante zbog povrede vrv propusta a Lesort (bacanje Muse) i Punter (sekundarni inicijator i kasnije mlacenje rukama) su sasvim sigurno na tapetu
 

Edited by lord_s
  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

 

On a serious side, bilo bi u duhu sporta da suspenzije budu za one koji samo moraju, tj. Jabuselea. Ako upadne Deck, moraju i Panter, i Lesor. Nadam se da su svesni da bi time bitno uticali na sam završetak takmičenja, te da će ostale biti novčane.

 

Nemoj mi Puntera i Musu razdvajat' oni idu u paketu na klupu za kaznjene. Ko u hokeju..

  • Haha 1
Link to comment

Egzum ima problema sa ligamentima na prsut noge, ali oni nisu pokidani. Nije poznato koliko će morati da pauzira, ali je jasno da je situacija mnogo bolja nego što se isprva činilo. 

nije ozbiljnije povređen i možda će moći da nastupi i na narednom meču! 

 

 

edit:

Posle meča u Madridu objavljeno je da je povredio ligamente prsta stopala, ali nakon novih pregleda u Beogradu ispostavilo se da je u pitanju samo istegnuće pa bi trebalo da bude spreman za naredni meč, prenose beogradski mediji.

Edited by cedo
  • Hvala 2
Link to comment
17 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nemoj mi Puntera i Musu razdvajat' oni idu u paketu na klupu za kaznjene. Ko u hokeju..

U glavi mi onaj crtani sa Šiljom u hokeju, što izlaze iz kazne šibajući se..

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...