Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

da, sve je bilo dobro dok su se šibali ovi štiglići što se ne znaju tući. sranje je nastalo kad je u fajt uleteo ovaj što je duplo jači od sviju.

  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Apropo pravila, svi igraci koji su usli sa klupe su diskvalifikovani i za sve stoji fighting iako se nisu tukli. Vecina je razdvajala. A usao je i Rudy kao sto smo videli. U teren su usli i svi iz strucnih stabova iz istih razloga. Od onih koji su vec bili na terenu, kod nas jedino nije Leday iskljucen, ali zasto je Nunnally? Ili zasto je Hezonja od njihovih?

Ima jedan snimak sa tribine iznad klupa i zapisničkog na nova s. Jasnije pokazuje razvoj incidenta.

Hezonja je sa Musom nasrtao na Pantera, Musa izvukao deblji kraj, a Naneli je u dva navrata išao ka realovim igračima kao nekog da "lovi". Ledej se kretao u gužvi tako što je razdvajao i ni u jednom trenutku nije ni na koga nasrtao.

 

Misterija mi je Eksum koji je nakon pada na parket trčao za Panenterom da ga smiri, zaustavi, šta već. Odjednom je počeo da šepa i seo ispod koša držeći se za desno koleno.

 

Zanimljivo da je Yabuselija smirila i izvela napolje neka žena koja je utrčala iz publike i pored redara koji je mogao da je zaustavi. Očigledno je da je Yabuseli poznaje.

Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Potukli su se sto su dziberi koji ne znaju da gube. 

Upravo. Sore losers. Mislim da je Teo primer među vrhunskim igračima, navodio sam ove balkance malopre. Imali smo skoro identičnu situaciju sa njim na nekom nedostižnom minusu u Bolonji, isto jak faul na Panteru, mislim da je isto Exum uletao i krenula opšta gužva.. Jbg, ostereli igrač koji je bio winer nekad, skoro po pravilu postaje loš gubitnik.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Vasilij Zajcev said:

Upravo. Sore losers. Mislim da je Teo primer među vrhunskim igračima, navodio sam ove balkance malopre. Imali smo skoro identičnu situaciju sa njim na nekom nedostižnom minusu u Bolonji, isto jak faul na Panteru, mislim da je isto Exum uletao i krenula opšta gužva.. Jbg, ostereli igrač koji je bio winer nekad, skoro po pravilu postaje loš gubitnik.

 

Obrnuto, faul na Exumu, pa kapiten dosao u zastitu. Ali sve se zavrsilo na trashtalku..

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Upravo. Sore losers. Mislim da je Teo primer među vrhunskim igračima, navodio sam ove balkance malopre. Imali smo skoro identičnu situaciju sa njim na nekom nedostižnom minusu u Bolonji, isto jak faul na Panteru, mislim da je isto Exum uletao i krenula opšta gužva.. Jbg, ostereli igrač koji je bio winer nekad, skoro po pravilu postaje loš gubitnik.

 

razlika je u velicini kluba i ulogu u utakmici

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, J-♣ said:

Misterija mi je Eksum koji je nakon pada na parket trčao za Panenterom da ga smiri, zaustavi, šta već. Odjednom je počeo da šepa i seo ispod koša držeći se za desno koleno.

 

Zanimljivo da je Yabuselija smirila i izvela napolje neka žena koja je utrčala iz publike i pored redara koji je mogao da je zaustavi. Očigledno je da je Yabuseli poznaje.

Adrenalin.. Kad je popustio, osetio bol. 

 

Mislim da mu je to žena, a ovaj francuska papuča, vidi se ko nosi pantalone u kući džaba mišići :covid19:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

 

Brate ja ne znam sta ti ocekujes. Neko te namerno tresne i ti treba samo da iskuliras. Dovoljno je sto mu je Panter samo pripretio a ne vratio mu, jel trebao mozda da mu se izvini sto ga je djura tuko?

Mogao je da iskulira. Bila su barem dva takva faula pre, pa su naši iskulirali, posebno na +15. Razumem ja vas, samo što su pravila takva da će i naši biti krivi, taman kao i ovi ljigavi jazavci. Mi baš nemamo luksuz da igramo bez najboljih. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...