Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

5 minutes ago, Shan Jan said:

 

Brate ja ne znam sta ti ocekujes. Neko te namerno tresne i ti treba samo da iskuliras. Dovoljno je sto mu je Panter samo pripretio a ne vratio mu, jel trebao mozda da mu se izvini sto ga je djura tuko?

 

Sada sam pogledao opet poslednju cetvrtinu..Pantera su bas peglali, Poarje ga je bukvalno preneo na nasu polovinu 10 sekundi pre ovog pizdarluka od strane Ljulja. Dek bukvalno celu cetvrtinu gleda koga da osakati. 

U hali ne sme dlaka sa glave da im fali..ali noc pre toga (ako dodju) saznati gde borave i ne stedeti sirene i akumulatore

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Najbolje da će da predaju seriju, pa potukli su se ne bi li prošli na mufte.

 

Meni je to tako, da sam im gazda, ne bi vise ni pricali o trecoj, dobili bi slobodno a klub bi poslao izvinjenje Partizanu, neka su se svi tukli.

Link to comment

Na snimku se lepo vidi da je koškanje manje-više standardno i na dobrom putu da ostane u granicama mnogo puta vidjenog, ali sve se menja posle Yaburetardovog bacanja Egzuma na pod. Partizanova klupa, koja se do tada držala iza linije, kompletno utrčava u teren. Tačno bi se stvari smirile kako treba, možda bi onog loše tetoviranog retarda malo više obuzdavali ali sleglo bi se nekako. Pala bi 3-4 isključenja i odigralo bi se do kraja. Ali dodje ono govedo sa nula grama mozga na 120 kg telesne mase i eto belaja.

 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

 

Sada sam pogledao opet poslednju cetvrtinu..Pantera su bas peglali, Poarje ga je bukvalno preneo na nasu polovinu 10 sekundi pre ovog pizdarluka od strane Ljulja. Dek bukvalno celu cetvrtinu gleda koga da osakati. 

U hali ne sme dlaka sa glave da im fali..ali noc pre toga (ako dodju) saznati gde borave i ne stedeti sirene i akumulatore

Ja sam prilicno ubedjen da ce pokusati razni navijaci da im se useru u zivot pre tekme ali sam isto tako siguran da ce policija odraditi posao da im dlaka nece faliti sa glave tokom boravka u BGu. No, mrznja koja ce se osetiti na trabinama nece biti za svakog...

Link to comment

Nego..ne videh na prethodnim stranama..

 

Da li nam je ovo najbolja gostujuca partija..otprilike, ikad ? Nije zasijao pojedinac (Kecman u Tel Avivu) , nismo stizali ogromnu prenost (vise primera) nego prosto..cela tekma od pocetka pa do Kurcoselea je imala jasan tok koji je nagovestavao izvesnu pobedu Partizana. Takvu stabilnost, sigurnost, samopouzdanje..pa jos na gostujucem terenu..pa jos Realu..

 

Ne secam se bolje partije.

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, Redoran said:

Na snimku se lepo vidi da je koškanje manje-više standardno i na dobrom putu da ostane i granicama mnogo puta vidjenog, ali sve se menja posle Yaburetardovog bacanja Egzuma na pod. Klupa, koja se do tada držala iza linije, kompletno utrčava u teren. Tačno bi se stvari smirile kako treba, možda bi onog loše tetoviranog retarda malo više obuzdavali ali sleglo bi se nekako. Pala bi 3-4 isključenja i odigralo bi se do kraja. Ali dodje on sa nula grama mozga na 120 kg telesne mase i eto belaja.

 

Presli su tu granicu, vidi se bukvalno napad najmanje dva igraca Reala pre rvackog zahvata, igraci Partizana se brane. Jedino je Lesor ugasio, cak se Panter zadrzao na tom koskanju u pocetku iako je prvi dobio. Inace ovo se ne moze iskulirati a lik ce dobiti nula suspenzije jer nije kasnije ucestvovao u tuci, taj podmukli udarac mu je bio u igri, deo igre je jbg.

Meni tako izgleda, ja i ne navijam za Partizan, verovatno je nekome ko zna pravila mnogo jasnije. Sinoc je i Zeljko pricao o jasnim pravilima u takvim situacijama.

Ne bih kaznio nikoga u Partizanu sem Lesora novcano

 

 

Plus je Pertizan ocigledno bolji tim, nema 2:0 vec 3:0, sa proslim mecom u Areni

Edited by villiem
Link to comment

Meni je iskreno bolja partija bila prethodna jer smo tu morali da se nosimo sa onim dzinom od 2.5 metra i u odbrani i u napadu. To pokazuje i odnos skokova - u prvoj su nas nadskakali (posebno dok je ovaj jos igrao), u drugoj smo mi njih. 

 

No ove dve tekme su svakako mozda najbolje sto sam video od Partizana do sada. Jedino se plasim da se ne opustimo i pomislimo da ce ici ovako i na dalje. U prvoj smo sutali 50% za 3, u drugoj 43%. Nece ti procenti biti vecno.

Link to comment

Apropo pravila, svi igraci koji su usli sa klupe su diskvalifikovani i za sve stoji fighting iako se nisu tukli. Vecina je razdvajala. A usao je i Rudy kao sto smo videli. U teren su usli i svi iz strucnih stabova iz istih razloga. Od onih koji su vec bili na terenu, kod nas jedino nije Leday iskljucen, ali zasto je Nunnally? Ili zasto je Hezonja od njihovih?

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
20 minutes ago, SNARC said:

 

U hali ne sme dlaka sa glave da im fali..ali noc pre toga (ako dodju) saznati gde borave i ne stedeti sirene i akumulatore

hmm,

:unsure:  takav neki čin zna da se vrati kako bumerang

 

u smislu da sutradan motiviše ekipu kojoj je prekinut san na kvaran način

 

najbolje je ometati ih nepodnošljivom bukom na parketu tako da ne mogu nikako verbalno da komuniciraju

Link to comment

probacu da rekapituliram, ispravite me ako sam negde gresio

 

prvu utakmicu smo ih dobili neverovatnim sutem, iako je i sa njihove strane bilo dosta dobre igre + u poslednjoj sekundi

drugu utakmicu smo ih izgazili, sto zbog neigranja tavaresa sto zbog prilagodjavanja u odbrani na decka i yabuselea

kada god su prisli zaboli smo noz u srce takvom pokusaju

svest o nemogucnosti preokreta je dovela do faulova koji nisu bili dovoljno sankcionisani (na stranu epski prigovori na sudjenje kroz obe utakmice koji nisu bili spreceni tehnickim greskama) .tu mislim pre svega na decka na smajliju i posle na ne znam kome (exumu?) u reketu. spomenuli ste jos neki

vrhunac frustracije (da li i namere?) je faul ljulja koji kada gedam x puta i tesko da je mogao da bude iskuliran

panter je reagirao stisnutom pesnicom u stilu da ne igram evroligasku utakmicu i da smo negde u bronxu najebao bi ti se majke za ovo picko

ljulj se i dalje kurcio ramenom

exum je gurnuo ljulja

deck i yabusele su pikirali exuma, iako je yabusele bio blizi, prvi je stigao deck i obgrlio exuma i potom udario pesnicom

panter je posegnuo i odvukao decka

tu su uleteli musa i hezonja i odgurnuli pantera

naneli? gura decka a jabusele hvata exuma ispod miske i za vrat i baca ga gde je ovaj realno mogao da slomi kicmu. ledej izgleda kao primadona i vice ljudi da li ste normalni prestanite

panter i musa se tuku

ljulj gura lesora

naneli trci ka obracunu pantera i muse

ledej odvlaci pantera od muse, musa i dalje ide ka panteru

petorica dizu jabuselea sa exuma

lesor otresa musu

jos naguravanja

i, sto netko vec rece, nijedna klupa nije bila unutra dok divljak nije ubijao exuma, a to se moralo rastavljati

ulazak klupe ne sme da utice na kaznu

nitko od partizanovih ne treba da bude kaznjen osim novcano, nista nisu zapoceli.

 

edit: najvaznije.utakmica nije prekinuta zbog ulaska sa klupe (jeste u smislu da su takva pravila i nije bilo dovoljno igraca za nastavak), vec zbog divljackog napada yabuselea koji bi ubio exuma da nisu ljudi uleteli da ga dignu. to ne sme da bude razlog za drakonske kazne zbog nedovrsene utakmice kako je netko vec ovde preneo pravila. 

 

 

edit: evo ga video sto sam gledao

 

 

 

 

 

 

 

Edited by cedo
  • +1 5
Link to comment
25 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Apropo pravila, svi igraci koji su usli sa klupe su diskvalifikovani i za sve stoji fighting iako se nisu tukli. Vecina je razdvajala. A usao je i Rudy kao sto smo videli. U teren su usli i svi iz strucnih stabova iz istih razloga. Od onih koji su vec bili na terenu, kod nas jedino nije Leday iskljucen, ali zasto je Nunnally? Ili zasto je Hezonja od njihovih?

 

Najjace sto ako bacis pogled na play by play posle meca vidis da pise "Danilo Andjusic- fighting". Braco, taj se fajta sa svojim demonima uveliko, kakav crni fajt.

 

Dilejni brat ih poliva po Twiteru obilato, potpisati ga za sledecu sezonu cak i ako ne igra.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ovaj Dek je sve pojacao, zaleteo se da udari, da nije bilo njega, mozda bi zavrsilo na standardnom koskanju, inace Panter nije reagovao udarcem i kada ga je ovaj gurnuo ramenom posle faula

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...