Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

6 minutes ago, garmonbozia said:

Ako nam suspenduju Pantera i Lesora na duže, a Exum je povređen i ne može da igra, Real dobije treću, četvrta se neće ni završiti. 

 

puta madre 

Ako bude jak osecaj nepravde, nece si ne treca zavrsiti od novcica, upaljaca ...

Link to comment
3 minutes ago, April said:

U stvari će kljuični problem biti smiriti tim i publiku u trećoj

 

Ispit zrelosti

Da vidimo da li smo Partizan ili Zvezda

 

Ni to neće biti problem, posebno kada budemo dobro prošli sa kaznama.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Facundo Orellana said:

Ušao je u konfliktnu situaciju. Bolje da je dao slobodna posle namerne, Željko uveo rezerviste, i priveli meč nekako kraju. Frankisti su od sredine treće želeli od nemoći u mulj da uvale i Partizan. Treba uvek imati na umu da mi bez bilo koga od glavnih igrača u Kaunasu nemamo šta da tražimo, a sa svima njima u postavi možemo do titule prvaka Evrope. 

pa nije, vec je bio u konfliktnoj situaciji kad ga je ova dzudochopovao preko vrata.

cuj usao u konflikt, kao da ga je neko opsovao a ovaj se pobio.

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

pa nije, vec je bio u konfliktnoj situaciji kad ga je ova dzudochopovao preko vrata.

cuj usao u konflikt, kao da ga je neko opsovao a ovaj se pobio.

To je i dalje samo faul u sportu. Bez obzira na intenzitet. 

Link to comment
3 minutes ago, cartman said:

Imamo odličnu priliku da ispadnemo gospoda u trećoj.

Naravno da ćemo usrati motku 🤣

 

Kada svi ocekuju da useremo, obicno bude obratno. Ne sumnjam da ce se sa onim koji bi mogli da naprave neko sranje obaviti razgovori (i to Zeljko licno), tako da ne ocekujem nikakve incidente..

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
2 minutes ago, Facundo Orellana said:

To je i dalje samo faul u sportu. Bez obzira na intenzitet. 

 

Brate ja ne znam sta ti ocekujes. Neko te namerno tresne i ti treba samo da iskuliras. Dovoljno je sto mu je Panter samo pripretio a ne vratio mu, jel trebao mozda da mu se izvini sto ga je djura tuko?

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Mislim da bi Real trebalo da preda trecu utakmicu i celu seriju, problem je sto bi eventualnu kaznu igraci Partizana odradjivali na f4. Nakon nekog vremena sigurno su svesni da su ukaljali ugled i  da su gotovi sa ovom sezonom, pukli su u nekoliko sekundi, naravno da ce se ljudi braniti. Niko u Partizanu nije ni za sta kriv, samo sto su ih razbili kuci, pa ako se to nije skoro desilo to je neko objasnjenje za onu provalu divljastva.

Sve traje dve tri sekunde, a ugrozen rad od godinu dana

Edited by villiem
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...