Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, copkillah said:

Aj da tipujem: Jabusele neka suspenzija, ostali pare i to je to.

 

 

 

Druze, ti da radis vremensku prognozu, gledao bih te radije nego Bilju Vranes..

 

Iz tvojih usta tamo gde treba...ali, bojim se da neces ubosti :sad:

 

@Lezilebovich

Definitivno peglaju teren pred komisiju...valjda i nasi razmisljaju isto..ili bar gledaju preko plota kod ove zgadije.

Edited by SNARC
  • Haha 1
Link to comment

Jebo me patak da me jebo

 

Na kraju je ispalo da bi Papapetru stvarno bio smireniji kao kapiten. Pantera su navukli prvog.

 

Bez obzira, Kev je kep zauvek

Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Ja tipujem:

 

Jabusel 3+.

 

Lesor i Dek po jednu.

 

Panter i Musa/Ljulj možda po jednu.

 

Ostaje nada da bi mogao biti samo Jabusel...

 

Ljulj nece nista dobiti. Nikada ga nisam voleo (kao ni vecinu spanskih govnara), ali je ovim namernim dzukackim potezom postao najomrazeniji. Bukvalno definicija pizde, koja zakuva sve (ne samo faul, nego i onda udara ramenom Puntera sto je bio okidac da Kevin poludi) i onda se posle pravio blesav. Uzeo covek loptu u celoj guzvi i kulira. Mamu ti jebem..

  • +1 3
Link to comment

svi svima da se izvine i izljube. mislim, super je i realov trener bio na konfi: "sramota, nije trebalo, fer plej,...", al nije se nesto pretrgao da smiri ekipu tokom tekme.
jbga to je njihov stil odavno i time ostvaruju rezultate. i ostvarivace ih sve dok sudije i evroliga tolerisu ta sranja. 

  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, maheem said:

svi svima da se izvine i izljube. mislim, super je i realov trener bio na konfi: "sramota, nije trebalo, fer plej,...", al nije se nesto pretrgao da smiri ekipu tokom tekme.
jbga to je njihov stil odavno i time ostvaruju rezultate. i ostvarivace ih sve dok sudije i evroliga tolerisu ta sranja. 

Nema njihov trener nikakav uticaj na ekipu 

Smirivanje je trebalo da uradi sudijska trojka sa par nesportskih u par prethodnih napada. 

Ili da je dunuo tehničke na vreme

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

Ljulj je zreo za penziju, sram ga bilo te sede brade

Da otvori neku rodjendaonicu nesto 

Skladište sekundarnog otpada da otvori, tu bi bio svoj na svome 

Link to comment

@Vasilij Zajcev pre ljuljovog i dekovog nasrtaja(na smajlija) bio je i onaj naš napad kad je zek ljuljmo onu trojku iz ugla kad bukvalno nisu igrali odbranu, i sad iz ovog ugla deluju kao ker kad se sprema da ujede

 

mislim da je jedan naš to mogao da preseče sve jer se prosto video elektricitet na terenu, a kad vodiš 15 razlike jasno ne u kom pravcu on može da eskalira

  • +1 1
Link to comment

Ako nam suspenduju Pantera i Lesora na duže, a Exum je povređen i ne može da igra, Real dobije treću, četvrta se neće ni završiti. 

 

puta madre 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...