Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

13 minutes ago, Redoran said:

Malo je oftopik ali čitam na netu priču nekog Litvanca koji je na jedno 20 načina pokušao da ode na prvu utakmicu u Barseloni, dobijao rampu za rampom, i kada je najzad pronašao Španca da mu kupi kartu na svoje ime i sa španskom karticom, sutradan dobio na mail obaveštenje da mu je karta poništena (bemliga kako su ga provalili).

 

Elem, za EL bi bilo najbolje da ide sa kompletno minimalnim kaznama svima osim onom WWF retardu što je zalutao u košarku. Sve drugo bi imalo direktan uticaj na plejof seriju a to nije dobro za takmičenje. Što neko sinoć reče, dali bi ideju svakoj džiberani da ubuduće, kada vide da im se smeši 0-2 u seriji, izazovu tuču i tako pokušaju da preokrenu situaciju.

 

Baš tako. Dek i Jabusele bi morali da popiju suspenzije, kod nas eventualno Lesor jednu utakmicu i to je to. Ostalo finansijski, platićemo, nije frka.

 

Neka katalonski klošari lobiraju koliko žele, sumnjam da će (za nas) da bude bilo šta ozbiljnije.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Baš tako. Dek i Jabusele bi morali da popiju suspenzije, kod nas eventualno Lesor jednu utakmicu i to je to. Ostalo finansijski, platićemo, nije frka.

 

Neka katalonski klošari lobiraju koliko žele, sumnjam da će (za nas) da bude bilo šta ozbiljnije.

 

utakmica je bila odlucena, to treba da bude izgovor za blaze kazne

Link to comment

Ima snimak iz drugog ugla, Panter je 2x klepio Musu, a Lesor sasvim nepotrebno kad je stvar vec pocela da deeskalira uhvatio u kragnu i bacio Kesu. Jeste ovaj floper i picka, ali nije bilo potrebe, Ledej trci okolo i gasi pozar :D

Jos ce Musa da patetise da ga je Lesor uhvatio bas na to mesto zbog kog je prosle godine zamalo umro

Dek je najveci saban s ovim tetovazama iz cipsa, zaleteo se da drkne Exuma u potiljak pesnajom, sreca pa ni to ne zna 

Poarijeu jos i da se oprosti, imao je beef sa sudijama celu tekmu a ne s igracima, al' Dek i Ljulj su trazili kavgu, pogotovo ovaj prvi 
 


13:13, stavite na 0.25

Edited by Plajvi
Link to comment

Iskreno strepnja mi je vrlo jaka... po pravilima bi trebalo da najebemo, jedino moze da nas spasi da je Evroligi u interesu da ne osakati timove iz dvojca Real - Partizan za sledecu fazu.

Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Iskreno strepnja mi je vrlo jaka... po pravilima bi trebalo da najebemo, jedino moze da nas spasi da je Evroligi u interesu da ne osakati timove iz dvojca Real - Partizan za sledecu fazu.

 

barsa se nece sloziti sa time

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:



Jos ce Musa da patetise da ga je Lesor uhvatio bas na to mesto zbog kog je prosle godine zamalo umro
 

 

Šta je bilo to sa Musom?

Link to comment

Juče ceo dan i celu utakmicu pevam "tebi je život dao sve, a meni Kevin Panter je" i onda antiklimaks na kraju.
Jutros kad sam video doček na aerodromu i osmehe igrača. konačno mi se vraća osećaj da smo ih rutinirali u Madridu. Uživajmo :)

Nego, pročitao sam sve što ste pisali i ne mogu da verujem da niko nije pomenuo potez Teodosića u Bolonji. Dosta slično je bilo, jedino što je ovde eksplodiralo sve.
 

 

Link to comment

Moje mišljenje je da će Jabusele da fasuje masnu kaznu, Lesor i Dek po tri utakmice, a ostali bez suspenzija.

Edited by napadaj
Link to comment

Ja tipujem:

 

Jabusel 3+.

 

Lesor i Dek po jednu.

 

Panter i Musa/Ljulj možda po jednu.

 

Ostaje nada da bi mogao biti samo Jabusel...

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Redoran said:

 

Može se ostati ‘ladan ali se može i ne ostati. Ljudi različito reaguju.

 

Neko drugi bi možda bio lukava lisica pa bi se na onakav faul prosuo po parketu simulirajući tešku komu, a saigrači bi potrčali prema sudijama vičući “hey, look at this, what is this”. Neko, pak, ima instinkt da stvari rešava direktno. Bukvalno je trebalo sa rezervnom petorkom odigrati poslednja dva minuta i dobiti sa +5 ali svaka škola se plaća.

Može sve, naravno, ali kad si u tom ritmu, a pošten...teško. Ovo pošten sam zakosio jer ne treba da se shvati u klasičnom smislu te reči, samo ja ne mogu trenutno da nađem bolju. Pošten prema sebi, pošten prema igri, pošten prema saigračima...na kraju krajeva, pošten i prema tom Bronxu iz koga dolaziš. Razmišljam o antipodu, nazovimo ga radno "nepoštenog" igrača, pa mi pada npmt npr. Jaka Blažić. On mi odgovara tome što si nazvao lukavom lisicom...a može se nazvati i jajarom i pekinezerom (u smislu tog grizenja nogavica) iz Stožica. Mali kalkulant koji je povredio gomilu igrača i napravio silna kačenja, a onda se povukao u kućicu kao sinoć Ljulj. Ili onaj Bojan Bakić, npr, taj tip seoskog džulova od igrača. Meni je to ili/ili, bukvalno.

 

A što se tiče rezerne petorke, to je sad ono o generalima posle bitke i iza tastature...nisam video da je iko to napisao dok je trajao prenos, tako da.. Ako je neko dobar u taktičkom prepoznavanju momentuma, to je Obradović. Možda postoje treneri koji imaju bolje treninge, izbacuju više novih igrača, rikaveruju karijere, motivišu, rade bolje game planove ali u taktičkoj reakciji i prilagođavanju, teško da ima. Video je on i faul onog Francuza, i Dekov pre toga, sve su to (možda) bili vesnici ovog Ljuljovog (a možda i ne), ali je procenio da mu treba ta petorka još (možda) za jedan napad.

 

Ja sam pre neki dan naleteo na onaj snimak gde Mekrejdi daje 13p za 33sec Spursima i odnosi pobedu za Hjuston, a imali smo i ove sezone epske padove naših rez.petorki..

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...