Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, napadaj said:

https://sportklub.n1info.rs/kosarka-euroleague-22-23/vesti-euroleague-22-23/sta-ceka-aktere-tuce-od-tri-meca-do-cetiri-godine/

 

Prema pravilima Evrolige postoje dva vrste povrede pravila: teži i lakši, a ono što se dešavalo u prestonici Španije sigurno spada u ovu prvu grupu. Kao teži prekršaji se navode fizički napad koji dovodi do prekida utakmice, pretnje i vređanje, kao i ponašanje koje vodi do nasilja.

 

Najveća kazna je suspenzija iz Evrolige na četiri godine. Blaže su one koje iznose od godinu dana zabrane, do suspenzije na tri ili više utakmica u zavisnosti od procene kakav je bio stepen prekršaja. Košarkaši koji su učestvovali u tuči mogu da budu kažnjeni novčano od 30 do 280 hiljada evra.

 

 

 

Nije dobro.

 

sve tri treba odigrati sa realom, ako nam budu kaznjeni sa tri utakmice igraci, ionako nemamo sansi bez njih na f4 taman i da prodjemo

 

pa nek idu na f4 ako ih nije sramota :fantom:

 

a i bice im suspendovan teren/navijaci za petu

Edited by cedo
Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

sve tri treba odigrati sa realom, ako nam budu kaznjeni sa tri utakmice igraci, ionako nemamo sansi bez njih na f4 taman i da prodjemo

 

pa nek idu na f4 ako ih nije sramota :fantom:

 

a i bice im suspendovan teren/navijaci za petu

:covid19:

  • Haha 2
Link to comment

Poručite ovom napadaj(pošto sam mu na ignoru) da nema šanse da bude tako, šta god da kažu "pravila".

 

Eventualno će Jabusela otkinuti tako.

Edited by Milošica
  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Poručite ovom napadaj(pošto sam mu na ignoru) da nema šanse da bude tako, šta god da kažu "pravila".

 

Eventualno Jabusela otkinu tako.

 

realno, jabusele je zasluzio visegodisnju kaznu

 

ali nijedan partizanov igrac nije zasluzio vise od utakmice/dve

niti su poceli tucu i udarili prvi (deck i jabusele) niti su bili neki opasni udarci (osim jabuseleovog)

da li smo imali ikog sa klupe da je udarao protivnika ?

Edited by cedo
Link to comment

Sve, sve - ali samo da Dante nije ozbiljnije povredjen.
Mislim da i uz suspenzije mozemo da dobijemo makar jednu u Beogradu i resimo seriju. Neka se zapali Andjusic, Avram odigra jednu od njegovih tekmi, Naneli, imamo mi dovoljno municije, ali ce biti jebeno tesko bez Dantea, Puntera i vrv Lesora.

Sta kaze Yebusele, jel se oglasio?

Nisam bukvalno pola noci spavao koliko me sve ovo uznemirilo. Nema tu pameti, ko je sta i kako trebao da reaguje, to su emocije i naboj koje moze da razume samo onaj ko se bavio profesionalnim sportom gde je pritisak rezultata, ocekivanja, utakmice toliko umnozen i uvecan, pa jos lude Spanske i Srbijanske (ima Panter pasos, sta hocete) glave...
Idealno bi bilo da se zavrsilo bumpom Llulla i Puntera ali prosto nije bilo dovoljno mirnih glava tada na parketu.
Mislim da su Deck i Yabusele, u zaru citave situacije protumacili Exumovo "zaletanje" izmedju dvojice vinovnika na najgori moguci nacin i posle nije bilo povratka.

  • +1 4
Link to comment

Da se ovo nije desilo, pustili bi virus korone ili taktičku nuklearku.

 

Ovako je lakše; sve kul, samo nam 2 najbitnija dobiju 3 utakmice suspenzije i jedan povređen, taman da Đorđije Jovanović vodi tim dok nas kraljevski klub ne izbaci sa F4.

Link to comment
1 minute ago, lord_s said:

Sve, sve - ali samo da Dante nije ozbiljnije povredjen.
Mislim da i uz suspenzije mozemo da dobijemo makar jednu u Beogradu i resimo seriju. Neka se zapali Andjusic, Avram odigra jednu od njegovih tekmi, Naneli, imamo mi dovoljno municije, ali ce biti jebeno tesko bez Dantea, Puntera i vrv Lesora.

Sta kaze Yebusele, jel se oglasio?

Nisam bukvalno pola noci spavao koliko me sve ovo uznemirilo. Nema tu pameti, ko je sta i kako trebao da reaguje, to su emocije i naboj koje moze da razume samo onaj ko se bavio profesionalnim sportom gde je pritisak rezultata, ocekivanja, utakmice toliko umnozen i uvecan, pa jos lude Spanske i Srbijanske (ima Panter pasos, sta hocete) glave...
Idealno bi bilo da se zavrsilo bumpom Llulla i Puntera ali prosto nije bilo dovoljno mirnih glava tada na parketu.
Mislim da su Deck i Yabusele, u zaru citave situacije protumacili Exumovo "zaletanje" izmedju dvojice vinovnika na najgori moguci nacin i posle nije bilo povratka.

 

Deck je cekao i izazivao ovako nesto

hint (smajli + faul u reketu pre toga)

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

Deck je cekao i izazivao ovako nesto

hint (smajli + faul u reketu pre toga)


Ma apsolutno sve jedan njihov igrac je bio nervozan, komentarisao svako duvanje pistaljke, skakao na odluke, ja se ne secam da sam ikada gledao kosarkasku utakmicu gde jedna ekipa nije uspe(va)la da kontrolise emocije kao ovi sinoc. I naravno, kako to uglavnom biva, kada su shvatili da su izgubili tekmu poceli su nemilice da biju, Poire je i opsovao kada je izbacen sa petom licnom, Yabusele ironicno tapsao jednom-dvaput, bukvalno je visilo u vazduhu, jebiga, nismo izdrzali taj minut i po.

  • +1 2
Link to comment

Svaka kazna od više od jedne utakmice za naše glavne igrače je katastrofa, i nekako nagrada za Real. Naši se nisu ni propisno potukli:dry:. Llull je napravio težak faul, Deck je prvi udario, a Yabusele bio najagresivniji. Lessort je nažalost bacio na pod Musu, a Punter ušao u konflikt nakon faula. Elem, očekujem da će igrače iz obe ekipe veoma slično kazniti, nažalost, izuzev Yabuselea koji će nešto veću kaznu dobiti. 

Edited by Facundo Orellana
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, lord_s said:


Ma apsolutno sve jedan njihov igrac je bio nervozan, komentarisao svako duvanje pistaljke, skakao na odluke, ja se ne secam da sam ikada gledao kosarkasku utakmicu gde jedna ekipa nije uspe(va)la da kontrolise emocije kao ovi sinoc. I naravno, kako to uglavnom biva, kada su shvatili da su izgubili tekmu poceli su nemilice da biju, Poire je i opsovao kada je izbacen sa petom licnom, Yabusele ironicno tapsao jednom-dvaput, bukvalno je visilo u vazduhu, jebiga, nismo izdrzali taj minut i po.

 

da. sudije su krive sto nisu na vreme reagovali tehnickim greskama

al opet ... deck je jedva cekao

a yabusele treba na anger management da ide, nije svestan svoje snage 

Link to comment
Just now, lord_s said:


Ma apsolutno sve jedan njihov igrac je bio nervozan, komentarisao svako duvanje pistaljke, skakao na odluke, ja se ne secam da sam ikada gledao kosarkasku utakmicu gde jedna ekipa nije uspe(va)la da kontrolise emocije kao ovi sinoc. I naravno, kako to uglavnom biva, kada su shvatili da su izgubili tekmu poceli su nemilice da biju, Poire je i opsovao kada je izbacen sa petom licnom, Yabusele ironicno tapsao jednom-dvaput, bukvalno je visilo u vazduhu, jebiga, nismo izdrzali taj minut i po.

 

U utakmicu su ušli nervozni iz nekog razloga - možda su bili opterećeni brejkom /mada ne verujem/ ali se to videlo od početka - krš su omašili, u odbrani pucali /malo su se stabilizovali u trećoj kad su ušli veterani, ali i to je otišlo u čabar jer ne mogu dvojica /pa ni trojica/ matorana od po 4 banke da igraju sami. 

Ili je bilo neko pičkaranje u svlačionici, ili nešto drugo al je sigurno bilo nešto pre utakmice medju njima. 

 

 

Link to comment
14 minutes ago, Milošica said:

Poručite ovom napadaj(pošto sam mu na ignoru) da nema šanse da bude tako, šta god da kažu "pravila".

 

Eventualno će Jabusela otkinuti tako.

 

Iz tvog posta u Evrlogine usi. Ja sam uveren da i sa suspenzijama dobijamo seriju, jedino da nam se ne prenese na F4...

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Facundo Orellana said:

Svaka kazna od više od jedne utakmice za naše glavne igrače je katastrofa, i nekako nagrada za Real. Naši se nisu ni propisno potukli:dry:. Llull je napravio težak faul, Deck je prvi udario, a Yabusele bio najagresivniji. Lessort je nažalost bacio na pod Musu, a Punter ušao u konflikt nakon faula. Elem, očekujem da će igrače iz obe ekipe veoma slično kazniti, nažalost, izuzev Yabuselea koji će nešto veću kaznu dobiti. 

 

 

i to je razlog zasto kazne ne smeju da budu razrezane da real bude nagradjen

kazne moraju da kazne real u odnosu na partizan, a partizanovi igraci da dobiju koliko god, njihove kazne moraju da budu drasticnije

Edited by cedo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...