Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, Shan Jan said:

"Moj grub faul koji je izazvao njihovu eksploziju..."

 

U prevodu ja fin oni govno. Da je rekao da su ga emocije savladale i da je preterao pa ajde, ovo izvinjenje nije.

zar nije rekao za katastrofu koja je usledila

 

nisam expert za egleski

  • +1 3
Link to comment

Nije toliko to ni bitno, već smatram da to njegovo javljanje uopšte nema težinu.

 

Razumem zašto se javio, ali sigurno zbog toga neću imati bolje mišljenje o njemu.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Shan Jan said:

"Moj grub faul koji je izazvao njihovu eksploziju..."

 

U prevodu ja fin oni govno. Da je rekao da su ga emocije savladale i da je preterao pa ajde, ovo izvinjenje nije.

 

Kontrola stete. 

 

@kud u maglu Simoviću

Kad ce da se zna ko i koliko ce da robija?

 

A taman se ponadah novoj '92. Mislim jos se nadam.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Kolege svratio sam da vam izrazim podršku.
Ali ozbiljno.
I da kažem da je Željko Obradović zaista majstor, sa onim "spuštanjem lopte".
Veliki majstor, veliki čovek.



....shiit has hit the fan.

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

 

Kontrola stete. 

 

@kud u maglu Simoviću

Kad ce da se zna ko i koliko ce da robija?

 

A taman se ponadah novoj '92. Mislim jos se nadam.

rekli su da će se oglasiti u roku od 24 sata

 

 

polako, još malo da legne


zavsi sa koliko suspenzije ćemo se izvući iz ovoga(naravno i danteova povreda). ja verujem da će nam ovo dodatno boostovati timski duh koji je ionako na maxu, što se videlo sinoć 

 

musketari

  • +1 3
Link to comment

Daj da predvidimo sta nas ceka u trecoj. Recimo da ce partizan biti bez pantera, lesora i povredjenog exuma, a oni recimo bez deka i jabuselea, ali sa oporavljenim tavaresom. Moze li arena da kompenzuje kratak roster?

 

Da, verovatno ce da nas otkinu

  • -1 1
Link to comment

Navodno ce Real kao kraljevski klub najostrije da kazni vinovnike incidenta. Ceka se odluka Evrolige. Kao i u slucaju fudbalera Valverdea, koji je nokautirao igraca Viljareala posle utakmice na parkingu, kazne ce verovatno uslediti za vreme godisnjih odmora. Kraljevski, kao i uvek.

  • +1 1
Link to comment

kako poarje nije iskljucen kada je bio u terenu, ne i u 5 na terenu ?

+ ledej nas izgleda spasio sto se nije tukao, a bio u igri

 

Kada su sudije pregledale snimak haosa, isključile su iz utakmice sve igrače osim dvojice Realovih – Serhija Lulja i Poarjea, te Partizanovog Ledeja.

Da je i on isključen, Partizan ne bi imao aktivnog igrača pa bi sudije morale da dodele pobedu zvanično Realu, iako su crno-beli u tom trenutku vodili 95:80.

 

Edited by cedo
Link to comment

https://sportklub.n1info.rs/kosarka-euroleague-22-23/vesti-euroleague-22-23/sta-ceka-aktere-tuce-od-tri-meca-do-cetiri-godine/

 

Prema pravilima Evrolige postoje dva vrste povrede pravila: teži i lakši, a ono što se dešavalo u prestonici Španije sigurno spada u ovu prvu grupu. Kao teži prekršaji se navode fizički napad koji dovodi do prekida utakmice, pretnje i vređanje, kao i ponašanje koje vodi do nasilja.

 

Najveća kazna je suspenzija iz Evrolige na četiri godine. Blaže su one koje iznose od godinu dana zabrane, do suspenzije na tri ili više utakmica u zavisnosti od procene kakav je bio stepen prekršaja. Košarkaši koji su učestvovali u tuči mogu da budu kažnjeni novčano od 30 do 280 hiljada evra.

 

 

 

Nije dobro.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:


Ali naši rezervisti su svi klinci, srčani, ali izuzetno vruće glave. Trifa, Alen, Tristan, Avram, nastao bi incident mnogo brže i možda još ekstremnije. 


Otpriliie bi samo pet Milenka Tepića završilo ono sinoć bez šorke.

Naši rezervisti su izgubili prednost od 25 poena za tipa 5 minuta protiv FMP-a.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...