Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

24 minutes ago, Facundo Orellana said:

Željko uveo rezerviste, i priveli meč nekako kraju.


Ali naši rezervisti su svi klinci, srčani, ali izuzetno vruće glave. Trifa, Alen, Tristan, Avram, nastao bi incident mnogo brže i možda još ekstremnije. 


Otpriliie bi samo pet Milenka Tepića završilo ono sinoć bez šorke.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Sad čitam na b92 kazne posle one šorle Galatasaraja i Olimpijakosa, bogami ru je bilo po tri, četiri utakmice suspenzije plus lova plus hala


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pogledao sam snimak sigurno preko 20 puta i jedini koji je preterao je Dek koji kao da je cekao da se nesto ovako desi. Lesor je odreagovao tek nakon nekih 30 sekundi. Hezonja nista, Musa se nesto kao gurao i to je to. Cini mi se da je Egzum uleteo da razdvaja, a na kraju najebao. I nemojte misliti da se zajebavam, Jabusele jeste pogresno odreagovao, ali mislim da mu sigurno nije bila namera da ga povredi. Jednsotavno obojica su ogromni i nije isto kad se pobijemo ja i jos jedan sitne gradje i ova dvojica. 

Link to comment

Ja to razumem ali debeli je bio jebeni bokser pre ovoga, valjda je naucio koliko moze da povredi ljude svojom snagom.

 

Samo se nadam da nece biti vise od jedne utakmice suspenzije za nase igrace.

Link to comment

Uvek nekako najebe onaj koji razdvaja, koji pokusava da bude faktor mira i razuma..setimo se price o Krletu, stolici i Burusisu. 

 

Njima je u onoj silnoj nemoci u 4/4 ostalo samo da pokusaju nesto ovako da urade..nisu planirali sigurno ali odradise. Sad moze i da ispadne dobro po njih.

Link to comment
23 minutes ago, steins said:

Sad čitam na b92 kazne posle one šorle Galatasaraja i Olimpijakosa, bogami ru je bilo po tri, četiri utakmice suspenzije plus lova plus hala


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Sada će biti lova plus maksimalno jedna utakmica, osim za Jabuselea.

  • +1 2
Link to comment

What happened last night should never happen on a basketball court. I take responsibility for making that harsh foul that triggered the subsequent disaster. My apologies to all basketball fans.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

"Moj grub faul koji je izazvao njihovu eksploziju..."

 

U prevodu ja fin oni govno. Da je rekao da su ga emocije savladale i da je preterao pa ajde, ovo izvinjenje nije.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...